261 Shares 7163 views

Wykonujemy oryginalną dekorację domu – drzewo wykonane z ziaren kawy

Drzewo z ziaren kawy, wykonany własnymi rękami, będzie wspaniałym prezentem dla bliskich, a ponadto należy wnieść specjalną ciepło do wnętrza wszystkich pomieszczeń.

Można zrobić to oryginalne i stylowe elementy wystroju improwizowanych środków, nie wydając zbyt wiele czasu i wysiłku. To drzewo jest pewny, aby przynieść szczęście rodzinne i radość. W tym artykule będziemy dzielić się z wami rzemiosła technologii produkcji „drzewko szczęścia” z ziaren kawy. Więc przystępujemy do przyjemnej pracy twórczej.

Drzewo z ziaren kawy: produkcja korona

Aby wykonać ten wspaniały rzemiosła potrzebne będą następujące materiały:

  • Ziarna kawy (pakowanie – 100 g);
  • papier gazetowy lub dzieci plastikowe kulki (kulki);
  • cienka sznurka;
  • gałązka z drzewa lub przeciąć rurę plastikową do tułowia;
  • superglue i klej PVA ;
  • ładny garnek lub zlewki;
  • noża, nożyczek, nici, szczotka;
  • wiele elementów dekoracyjnych (motyle, łuki, wstążki, i tak dalej.) do dekoracji.

Pierwszym krokiem w produkcji urokliwy rzemiosła będzie powstawanie korony. Aby to zrobić, możemy odebrać gazetę i miażdży, dając okrągłości przedmiotu.

Wskazówka: nie muszą osiągnąć ideał prawidłowego kształtu. Fantasy kształt korony wykonane ręcznie artykuł da bardziej naturalny i atrakcyjny.

Teraz trzeba pustą papieru gazetowego owinąć folią do żywności ze zachować pożądany kształt. Za pomocą plastikowego piłkę, można uprościć pracę i sprawiają, rzemiosło procesu produkcyjnego „drzewo z ziaren kawy” szybciej.

Po pracach przygotowawczych można rozpocząć projektowanie koronę drzewa z ziaren kawy. marka kawy nie ma znaczenia. Najważniejsze – że lubisz smak i wygląd materiałów eksploatacyjnych. Do przyklejania ziaren można stosować superglue. Stosuje się go w cienkiej warstwie na przedmiocie i natychmiast położył na nim ziarna w sposób chaotyczny.

Wskazówka: narysować ziarna piłkę lepiej, zaczynając od góry i przesuwając w dół w kole. W ten sposób, stopniowo, mamy wklejony nad górną połowę rywala.

Drzewo z ziaren kawy: produkcja baryłkę

Drugim etapem naszej pracy będzie produkcja pnia drzewa. W tym celu bierzemy piękny suchą gałązkę (cienki kawałek rurki z tworzywa sztucznego) i przebija folię od dołu. Dla wygody, końce można naostrzyć nóż. Spróbuj do tułowia drzewko. Teraz ciągnięcia nici (rurki) z korony i wlać kleju w otworze, a następnie umieścić ją z powrotem do elementu koronowego. Pnia drzewa jest już prawie gotowy. Po rejestracji można kontynuować wklejanie gazety miskę z ziaren kawy. Jeśli używasz plastikową rurkę, konieczne jest, aby udekorować sznurkiem, wstążek lub tkaniny.

Drzewo z ziaren kawy: produkcja garnek

W celu rejestracji pojemnika może wybrać plastikowej doniczce małe lub zakupić duży kubek kawy. Jeśli chcesz korzystać z tworzywa sztucznego doniczka musi być miły do dekoracji. Do tego pasuje liny płótnie lub sznurka. Zawartości pojemnika łatwo – musi cienka linia koło zastosować klej do ściany doniczki i owinąć je starannie ciąg.

Teraz jesteś gotowy do „montażu” elementy w jednej kompozycji. Na dnie doniczki umieścić kawałek folii i umieścić warstwę glinki, a na szczycie, wlać kleju. Tak więc, wypełniając całą gliny puli rozszerzony „aromatyczny” klejem każdej warstwy. Na głębokości 2 cm od górnej części garnka włożyć Keramzit pnia drzewa posmarowaną klejem. I dosypte rozszerzone krawędzie warstwy gliny pojemnika. Wszystko – Twój hack „drzewo z ziaren kawy” jest już prawie gotowy. Teraz można ozdobić produkt wszelkich elementów dekoracyjnych do gustu – wstążki, koraliki, cekiny, wstążki, motyle i ważki. Teraz, dzięki naszej klasie mistrzowskiej, wiesz, jak zrobić drzewo z ziaren kawy. Mamy nadzieję, że będziesz musiał stworzyć oryginalną dekorację, pokazując trochę cierpliwości. Sukces w procesie twórczym!