764 Shares 1663 views

Prawdomówny opinii właścicieli samochodu Chevrolet Cruze

Do grupy firm produkcji Chevroleta nowego modelu samochodu Cruz jest nie tylko okazją do zaprezentowania światu wynikiem ciężkiej prac rozwojowych, ale również sposób, aby przypomnieć o istnieniu tej marki, który stracił swoją popularność w ostatnich latach. Projekt Chevrolet Cruze jest bardzo różni się od innych samochodów tej marki. będzie on niewątpliwie stać się przedmiotem uwagi na drodze. Najważniejszą cechą, że udało się osiągnąć międzynarodową grupę architektów, inżynierów i projektantów, stał się doskonały styl i świeżość pomysłów czytanie hatchback. W Rosji, prowadzona głównie sprzedaż Chevrolet Cruze sedan. Wynika to z faktu, że po prostu nie ma hatchbacki.

Wewnątrz samochodu, dużo przestrzeni, chociaż odwrotna wydaje się na pierwszy rzut oka. Na tylnym siedzeniu będzie czuć się komfortowo osoby o przeciętnych parametrach, podczas gdy przednie fotele można całkowicie regulowana, w zależności od tego, co powinno być pasażerem. Fotel kierowcy jest również bardzo starannie urządzone: tu i wygodna kierownica i jasne deski rozdzielczej i regulowane siedzenie. Pozytywne opinie właścicieli samochodu Chevrolet Cruze skierowana nie tylko ze względu na konstrukcję, ale również kompletny jako całości. Więc nawet w modelu podstawowym koszty ochrony skrzyni korbowej. W sovey kategorii cenowej, to jest więcej niż wyposażone w różnego rodzaju sprzętu.

Zasadniczo opinii właścicieli samochodu Chevrolet Cruz zgadzają się, że jego cena jest w pełni uzasadniona. Więc nawet najbardziej minimalne akcesoria samochodowe Ford, na przykład, nie może konkurować z tych piękności. Nie ma prawie wszystko, czego potrzebujesz. Kolejna rozmowa o tym, co do jakości tego wszystkiego. System audio nieco słaby, ale klimatyzacja radzi sobie z jego pracą, ogrzewając powietrze w samochodzie do optymalnego stanu wynosi nie więcej niż 10 sekund.

Internet również często negatywne opinie z właścicieli samochodu Chevrolet Cruz, którzy jednak są zgodni, że oryginalny projekt jest w stanie dostarczyć pewne niedogodności. Odnosi się do szyby, masywne filary, z powodu gwałtownie obniżony poziom przeglądu. Krytycy również sztywniejsze zawieszenie, które w zasadzie jest zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Kolejny punkt dotyczy tylko Rosji, to odrzucenie rosyjskich kierowców najniższych lądowania w samochodzie. Taka postawa wynika z niskiej jakości dróg, jazda na którym daje poczuć własne piąty punkt całego terenu.

Negatywne opinie z właścicieli samochodu Chevrolet Cruz hit i zbyt niskie dla takiej pojemności silnika maszyna (1,6 litra). Z jednej strony chcielibyśmy, aby czuć się bardziej potężny silnik, az drugiej – wciąż jest bezpieczny na drogach. Dla samochodów miejskich są ważne inne cechy, a nie skwar okazja na drogach. Ta sama czarna lista może zawierać części zamienne i Chevrolet Cruze, które zostały wykonane na zamówienie z Europy, co znacznie wydłuża czas naprawy. Choć wielu właścicieli samochodów powiedzieć, że samochód nigdy nie był w eksploatacji.

W ogóle, Chevrolet Cruze jest godnym reprezentantem swoim segmencie. W porównaniu z innymi maszynami, to jest bardzo dobrze wyposażony, atrakcyjny, funkcjonalny. Zbyt wielu właścicieli samochodów Kurz scharakteryzować jako bardzo niezawodny pojazd. To nie powinno być w porównaniu z samochodami marki BMW czy Mercedes, ponieważ są one prawie dwa razy droższe niż to i mają znacznie większą funkcjonalność. W swoim segmencie, można słusznie przyjąć pierwsze miejsce, bo to jest dobrodziejstwem dla tych, którzy są przygotowani na piękno i funkcjonalność wydać około 570 tysięcy rubli. Będzie on doskonałym rozwiązaniem dla mlodyh osób prowadzących aktywny tryb życia, którzy nie wstydzi się swoich upodobań.