80 Shares 6678 views

maszynista pensja

Mechanik – odpowiedzialny zawód. Człowiek powinien być bardzo ostrożny w tej pracy. poziom dochodów w ogóle jest inny, ponieważ zależy to od różnych niuansów. Ale pensja kierowcy jest przyzwoity, poza tym stale rośnie.


Warunki w miejscu pracy

Kierowca jest stale odpowiedzialny za życie ludzi. Jeśli jej nic nie powinno rozpraszać. Kierowca musi mieć doskonałe zdrowie. Kobiety nie mogą ubiegać się o stanowisko, gdyż są one podatne na wahania nastroju, a to jest nie do przyjęcia w zawodzie. warunki pracy kierowcy, co następuje:

 1. Kabina wolno palić.
 2. Maszynistów Ostatniej nocy pociągi na stacji, gdzie znajduje się specjalny pokój. Można spędzić nocy i apartamentów, położony w pobliżu stacji.
 3. Kiedy kierowca sprawia, że około 55 instrukcji.
 4. W 55 lat może przejść na emeryturę.
 5. Na otwarciu linii kolejowej podczas ciężkich pociągów śniegu utknęły w korku.
 6. Dine pracowników podczas jazdy na trasie.
 7. Drzwi muszą być zamknięte po „drzwi przesuwne”.
 8. Podczas wyjścia z tunelu istnieje ostry błysk, co negatywnie wpływa na kierowcę.
 9. Należy przyjść do pracy w dobrym nastroju, zrelaksowany.
 10. Na zmianę (8-9 godziny) przetransportowane około 9000. Ludzie.

Zasady te mają zastosowanie dla wszystkich kierowców. Ta praca jest bardzo ważne, aby dokładnie, ponieważ pracownik jest odpowiedzialny za wiele. bezpieczny transport ludzi zależą od niego.

Z tego, co pensja zależy?

Na poziom dochodów wpływają:

 • godzina;
 • przetwarzanie;
 • praca w porze nocnej;
 • staż pracy;
 • kwalifikacji.

region

Aby dowiedzieć się wynagrodzenie maszyniście pociągu, należy odwiedzić witrynę wystarczająco kolei. W Moskwie, ci pracownicy otrzymują do 80 tys. Rubli. Asystent praca szacuje 20 tys. Mniej. wynagrodzenie kierowcy różni się w zależności od regionu:

 1. Ufa – 40000.
 2. Ulan-Ude – 45000.
 3. Machaczkała – 38000.
 4. Nalczyk – 50,000.
 5. Wołgograd – 30000.
 6. Murmańsk – 45000.
 7. Penza – 31000.
 8. Perm – 35000.
 9. Saratowie – 22000.

Szczegóły można znaleźć na rok 2016. Wynagrodzenie kierowcy jest wyższy w miastach, gdzie jest stale duża liczba pociągów, a wielu pasażerów. W wielu regionach, dochód z tych pracowników nie zmieniają się przez długi okres. Na podstawie danych średni maszynista pensja wynosi około 35 000 rubli.

Mechanik metro

Co kierowca metro pensja? Poziom dochodów zależy od miejsca pracy. W Moskwie, ci pracownicy otrzymują około 50 000, aw małych miejscowościach – od 20 tys ostatniego indeksu i jest płaca minimalna i maksymalna wynosi 100 tys mechanik metro wynagrodzenie w Petersburgu jest około 50 tysięcy rubli, chociaż warunki pracy … nie ma odrobina lepiej niż w Moskwie.

Zatrudnienie metro mechanik trudne, ponieważ kandydaci podlegają rygorystycznej kwalifikacji. Ponadto, warunki pracy w tej pozycji nie jest łatwe. Praca wiąże się z wysokimi czynnikami pracy, dzięki czemu osoba ryzykuje uzyskiwanie różnych chorób. praca operatora trudne ze względu na wielką odpowiedzialność za ludzi transportowanych.

doświadczenie

wynagrodzenie kierowcy zależy od jego stażu pracy. określa również rodzaj sterowania pociągiem. Czas następujących kategoriach:

 1. Trzecia klasa dostępne są po 2 latach studiów. W tym czasie konieczne jest do prowadzenia lokomotywy lub pociągu. Zazwyczaj absolwenci polegać na małych pociągów towarowych na małych odległościach.
 2. Druga klasa otrzymuje 2 lata po podziale trzeci. Ale to wymaga stałej praktyki. Z tej kwalifikacji pracownik jedzie pociąg pasażerski, ale nie na długich dystansach.
 3. Pierwsza klasa otrzymuje 2 lata po drugiej operacji. Następnie pracownik pojedzie pasażer i inne pociągi dalekobieżne.

To zależy od umiejętności lokomotywy wynagrodzenia. W prawie każdym regionie Federacji Rosyjskiej kierowca jakiegokolwiek transportu kolejowego może mieć dochodu do 100 tys. Rubli.

maszynista

Sterownik ten jest również popularny zawód. Ponadto, jest równie szkodliwe i niebezpieczne jako kierowca transportu w metrze. Ludzie tego zawodu mogą narzekać na chroniczne zmęczenie, ponieważ odległość między punktami często przekracza zmianę.

Naucz się trenować kierowca może w szkolenia i zakładu produkcyjnego. To trwa około 6,5 miesięcy. Co to jest płaca maszynisty? Średni poziom dochodów w kraju wynosi 45 000 rubli, i osiąga 80 tysięcy w Moskwie.

Jak zostać inżynierem?

Do pracy potrzebne jest wykształcenie. Kandydaci przechodzą badania lekarskie i zdać egzamin, a następnie można przejść szkolenie. Trwało to cztery miesiące. W oparciu o jej wyniki zostaną sporządzone zalecenie, czy dana osoba może być zatrudniony. Tylko wtedy, gdy pracownik zostanie przypisany do treningu.

Przed uruchomieniem silnika potrzebuje do pracy asystenta. Wynagrodzenie takiego pracownika jest niższe, ale mniej i obowiązki. Oprócz wyższych, istnieją inne wymagania. Mężczyźni nie muszą iść do wojska. Ale kobiety rzadko się na takich stanowiskach. Emerytura w wieku 55 lat.

Kim jest asystent?

Ten oficer, który musi być obecny w kokpicie. Jest członkiem załogi lokomotywy. Asystent kierowca jest uważany za tworzenie kopii zapasowych, jak dokonał wielu działań. Jego obowiązki obejmują:

 • kontrolować serwisowania lokomotywy przed wyjazdem;
 • dobrą przyczepność;
 • monitoruje sygnały świetlne;
 • Menedżer połączeń do kierowcy;
 • sterowanie prędkością transmisji;
 • nadzór wskazań przyrządu.

Ta praca pozwala nauczyć strukturę samo-zarządzania. Mimo, że wynagrodzenie pracownika jest mniejsza, ale tworzy pragnienie, aby ją zwiększyć.

Jakie cechy są potrzebne?

Do pracy potrzebna jest wiedza, umiejętności, umiejętności. Wymaga to dyscypliny, które są wymagane w różnych sytuacjach na drodze. Inżynier i asystent potrzebne:

 • szybka odpowiedź;
 • obchodzi, ostrożność;
 • wytrzymałość starannością;
 • doskonała pamięci wideo kłosy;
 • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Bez tych cech do wykonywania pracy jest trudne, ale jeśli praca jest wysokiej jakości i skuteczne. Wszystkie otrzymane podczas szkolenia wiedza jest regularnie zweryfikowane. Jest to praca, gdzie ważna teoria i praktyka.

zalety

Zawody kierowca i asystent są zawsze popytu. Ponieważ objętość wiedzy jest wielki, perspektywy niemal nieograniczona. Pociąg jest niezawodny transport do przewozu osób i towarów.

Poprawa umiejętności pozytywnego wpływu na erudycji załogi. Pracowników, którzy pracują na lokomotywach, aby zrozumieć najnowsze innowacje i postęp technologiczny. Pracownicy zazwyczaj nie mają chorób przewlekłych, ponieważ ich stan zdrowia jest stale sprawdzana.

minusy

Dochód z pracownikami dość wysokie ze względu na fakt, że mamy do pracy w trudnych warunkach. Specjaliści twarz stały stres i odpowiedzialność za życie ludzi. Pracownicy spędzają dużo czasu z dala od domu.

Zmęczenie pojawia się ze względu na:

 • zamkniętej przestrzeni;
 • napięcie;
 • skutki hałasu;
 • Lokomotywa drgań;
 • pyłu drogowego.

asystent wynagrodzenie kierowcy wynosi około 50 tys. rubli. Wyższy poziom dochodów w Moskwie, tam i większej liczby miejsc pracy w tej specjalności. asystent pensja kierowcy w Petersburgu jest 40-45 tys. rubli. Na północy, pracownicy otrzymują premie ze względu na klimat.

Płace w innych krajach

W innych krajach, sterowniki dochody są znacznie wyższe w porównaniu z Rosją. Na przykład w Niemczech otrzyma 3 tys. Euro, czyli około 210 tysięcy złotych. Rubli. W Stanach Zjednoczonych, dochody 3500. Dolarów, czyli 220 000 rubli. Ale w okolicznych krajach ślusarzy zarabiają mniej. Na przykład, na Ukrainie jest 10 tysięcy. Hrywien, czyli 24 tys. Rubli. Na Białorusi odsetek ten wynosi 10-15 mln rubli (32-46 tys. Rubli).

Gdzie się uczyć?

Metro i na kolei w ich szkolenie i produkcyjnych. Ważne jest, aby dopasować do wieku, dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego. Można nauczyć młodych ludzi poniżej 35 lat, którzy służyli w siłach zbrojnych. Zaletą jest obecność technicznego specjalności.

W metrze trenować 6,5 miesiąca. Połowę czasu potrzeba, aby studiować teorię a potem przychodzi praktyki. Pod koniec egzaminu. W całym programie, wypłacane stypendium. Studia na rosyjskich kolei zaprosić ludzi, którzy zostali przeszkoleni w uniwersytetach Kolei. Na podstawie wiedzy mogą kontynuować naukę (2 lata) w szkolenia i zakładu produkcyjnego.

Przyjść do studia możliwe po badaniu lekarskim. On również regularnie odbywa się podczas operacji. Jeśli są jakieś odchylenia w zdrowiu, nauka nie pozwoli. Po szkoleniu istnieje możliwość zatrudnienia z dalszej promocji. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wzrośnie, a poziom dochodów.