95 Shares 6245 views

„Desna” – kompleks rekreacyjny w rejonie Moskwy: opis, zabiegi lecznicze i relaksacyjne, opinie

planowanie rekreacji – jest odpowiedzialny. Zwykle ludzie starają się zorganizować wszystko tak, że reszta z maksymalnym komfortem. Ale niewiele osób zastanowić, aby spędzić wakacje ze świadczeń zdrowotnych. Wystarczy tylko wybrać dowolny ośrodek lub centrum odnowy biologicznej. I spędzić wakacje. Ale gdzie się udać? Na przykład, w miejscu o nazwie „Desna”. kompleks rekreacyjny, który znajduje się w Rosji. Czy warto tu przyjechać? Czy ocynowni odwiedzający szczęśliwy? Jakie usługi to miejsce? W tym wszystkim pomoże zrozumieć liczne komentarze na temat organizacji. Ale tylko dla niego, aby ocenić integralność kompleksu nie jest konieczne – każdy ma swoje własne potrzeby. W związku z tym, że większość opinii odzwierciedla jedynie wady i zalety ośrodka. Jednak wnioski o tym, czy nie udać się tutaj, czy nie, trzeba zrobić samemu.


opis

Aby zacząć, to dowiedzieć się, co danej organizacji. Może twoja prośba spotyka niezwykłego hotelu! „Desna” – kompleks rekreacyjny znajduje się w Rosji. Jest coś takiego domu opieki, tylko znacznie większe terytorium, a usługi to zróżnicowane.

Nie myśl, że ludzie przychodzą tu głównie starszych! Chodzi o to, że „Desna” – kompleks rodzinny. Często istnieje reszta rodziny z dziećmi i młodzieżą. A wszystko to odbywa się z korzyścią dla zdrowia!

adres

Gdzie jest to miejsce? To pytanie nie jest bezczynny, ponieważ ważne jest, aby wiedzieć, gdzie iść na wakacje. Mówi się, że „Desna” znajduje się w Rosji. Tylko że nie jest jasne, jaka część. Na co konkretnie zająć przybyć do poprawy efektywności resztę?

Położenie kompleksu „Desna” – Region Moskwa. W związku z tym większość turystów – są mieszkańcy stolicy. Chociaż w tym ośrodku pochodzą z innych prowincji i regionów kraju. Aby znaleźć kompleks, trzeba dostać się do Nowej Moskwie. Przejazd na południowy zachód do Kaluga autostrady. Po przejściu 12 kilometrów od Mkad znajdziesz niezbędną przestrzeń. Ośrodek ten położony jest w miejscowości Zmartwychwstania. A obok – rzeki Desna. Wiele z nich jest zdenerwowany, że w tym miejscu nie ma określony adres (ulica i dom). Ale to nie neguje faktu, że kompleks jest stosunkowo łatwe do znalezienia.

Kontakt

Jak skontaktować się z „Desna” administracji? Zanim wyjedziesz na wakacje, trzeba wcześniej zarezerwować pokój. Plus, można zadawać pytania w dziedzinie usług, spędzania wolnego czasu, a nawet niektóre z działań na miejscu. Wszystko to musi być uzgodnione z wyprzedzeniem.

„Gumy” oferuje kilka pokoi dla organizacji. Powiadom ich zbyt. I, jak to jest w przypadku telefonów, kilka pudełek. Gdzie zadzwonić? To zależy od tego, co dokładnie kwestie chcesz zająć w „Desna”. Kontakt z administratorem obsługiwany przez całą dobę przez telefon: +7 (495) 659 43 93 oraz e-mail: [email protected] Pokoje można rezerwować od 8 rano do 8 wieczorem. E-mail na ten cel jest taki sam jak dla administratora. Ale telefon jest zmieniona na +7 (495) 659 43 48. Jeśli masz zamiar spędzić trochę imprezę w murach tej organizacji, należy napisać na pocztę: [email protected] lub telefonicznie w godzinach od 8:00 do 18:00 Numer: +7 (495) 659 43 89.

wsparcie komunikacyjne podoba odwiedzających. Należy zauważyć, że w celu osiągnięcia prostego organizacji. Administratorzy szybko pomóc z wszystkich pytań i zastrzeżeń następuje w ciągu kilku minut. I nie ma żadnych niespodzianek z odwołaniem rezerwacji tam. Ale komunikacja elektroniczna pozostawia wiele do życzenia – odpowiedź w mailu będą musieli poczekać kilka dni. W związku z tym, tego typu rozmowy z kierownictwem ośrodka jest korzystny, gdy informacje są pilnie potrzebne.

usługi

„Desna” – kompleks rekreacyjny, który oferuje szeroką gamę zabiegów. W związku z tym, że przybył tu, nie tylko odpocząć, ale również do poprawy ich zdrowia i wzmocnienia organizmu. W niektórych przypadkach, można przejść do „Desna”? Kompleks zapewnia opiekę medyczną w zakresie:

 • otolaryngologii;
 • kosmetyka;
 • fizjoterapia;
 • inhalacje;
 • organizuje hydroterapię;
 • fizykoterapii;
 • Oferuje on bar z sokami.

Jak widać, możliwości jest wiele. Ponadto, głównym atutem ośrodka jest to, że znajduje się korzystnie jako miejsce do rekreacji. Instytucja jego funkcjonalności bliżej hotelu niż do ośrodka zdrowia. Tak, jest to kompleks, który przyczynia się do poprawy ich zdrowia. I wiele wskazuje na fakt, że nowoczesna technologia leczenie tutaj. I „Desna” – kompleks rekreacyjny, który skierowany jest głównie do rodzin z dziećmi i młodzieżą opieki rekreacji. Mówi się, że starsi mieszkańcy nie są tak bardzo. Wielu młodych ludzi chce. Tak, ludzie w wieku dorosłym są również znaleźć, ale to nie boli „do kości” odwiedzających.

Dodatkowe funkcje

W tej usługi ofiary nie kończą. „Desna” to nowoczesny kompleks, w którym można poprawić swoje zdrowie bez żadnych problemów. Oprócz tych obszarach działalności, istnieje również możliwość wybrać się na masaż relaksujący zdrowia (lub), aby wziąć koktajl tlenu, korzystać z prysznica-masaż.

Oficjalna strona „Desna” można zauważyć, że za dodatkowe usługi oferowane są również do klientów:

 • konsultacja terapeutyczna;
 • Postępowanie w okrągłym prysznicem ;
 • USG;
 • pływanie;
 • kosmetyka sprzętu ;
 • prysznic z hydromasażem.

wolny czas

Holiday „Desna” otrzymuje pozytywne opinie użytkowników o proponowanych usług. Ale odgrywa ważną rolę nawet przyjemności. Po tym wszystkim, aby przejść do zakresu, który jest przeznaczony tylko do leczenia, nie ma sensu. Dlatego wspomniane elementy zwracamy szczególną uwagę.

Możliwość, że nie jest ośrodkiem, zróżnicowane. Tutaj znajdziesz coś do zrobienia w każdej chwili! Nawet dzieci nie będą się nudzić! W każdej chwili do Państwa dyspozycji są liczne place zabaw, siłownia, basen, boiska sportowe oraz bilard. W zasadzie, to mówi, że większość użytkowników nie szczególności różnica z wielu ośrodków.

Ale tylko „Desna” – kompleks rekreacyjny, który będzie cieszył przez wszystkich. Różni się tym, że jest tam kort tenisowy, sauna i teatr z karaoke. Jeśli wolisz, aby zrelaksować się przy komputerze lub laptopie, żadnych problemów – w kompleksie obejmują bezpłatny dostęp do Internetu za pośrednictwem technologii Wi-Fi. Zjawisko to nie pozostawia obojętnym.

Ponadto, nie będą się nudzić różnorodnych imprez odbywających się w ośrodku. Nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Częste konkursy sportowe i wyścigi przekaźnikowe, koncerty muzyczne i dyskoteki – to oferta dla administratorów „Desna” odwiedzających! W pobliżu znajduje się rzeka Desna – przy dobrej pogodzie można tu pływać.

komponent kulturowy

W przeciwieństwie do wszystkich innych ośrodków, „Desna” – to nie tylko kompleks rekreacyjny. Proponuje zorganizowanie wolnego czasu z pożytkiem. Tutaj można nie tylko odpocząć i poprawić swój stan zdrowia, ale może również rozwijać kulturowo.

Wielu odwiedzających są zadowoleni, że w „Desna”, można zapisać się na wycieczki. Można odwiedzić kilka muzeów, a nawet kościół w Dubrovitsy. Większość ośrodków oferuje tak zróżnicowanego wypoczynku. Ważne jest również, że „Desna” – miejsce odpowiednie do każdej osoby. Klienci wskazują, że nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie mógł bez problemu znaleźć tutaj coś dla siebie.

żywność

Kolejny plus, który jest zauważony przez użytkowników, – organizacja władzy w „Desna”. Oferuje on śniadanie w formie z różnych potraw. Nie tak dużo, jak chcielibyśmy, ale ogólnie są zadowoleni. Oczywiście, wszystkie menu rekreacji. Ale to nie przeszkadza naczynia być smaczne.

Ponadto, goście mają możliwość skorzystania z namiotem na plaży nad rzeką lub barze niedaleko Desna. Należy zauważyć, że te miejsca są idealne na wesela i imprezy firmowe.

Jeśli lubisz grilla, nie ma problemu! FGBU „kompleks Zdrowie” Desna „” oferuje gościom doskonałą powierzchnię kebab z grillem i altaną. To jest dokładnie to, co przyciąga wielu klientów. Dokładnie jak jeść? To tylko wybrać cię! Takie możliwości nie są w większości ośrodków zdrowia. I taka różnorodność pod względem organizacji władzy nie pozostawia nikogo obojętnym.

umeblowanie

Relaksacyjne masaże, zabiegi spa i wiele rozrywek – wszystko przyciągnąć odwiedzających. Ale odgrywa ważną rolę i sytuację w kompleksie „Desna”. To zbyt wiele zwracać uwagę.

Ważne jest, aby zorganizować pobyt gości w ośrodku tak, że klienci czują się komfortowo. I „Desna” (ośrodek zdrowia), aby poradzić sobie z tym zadaniem w 100%! W każdym razie tak mówią liczne opinie.

Wszystkie pokoje są nowoczesne, wszystkie naprawy zostały wykonane. Nowe urządzenia i meble, sprzęt medyczny, too. Jak wiele powiedzieć, styl kompleksu ma japoński minimalizm i wyrafinowanie. Ładne i ciche środowisko, nic więcej, tylko to, czego potrzebujesz, aby odpocząć.

Wszystko czyste, wygodne i lekkie. To nie bój się. Według wielu gości, tutaj ludzie mogą się zrelaksować ciało i duszę. I to pomimo faktu, że nie daleko jest życiem miasto Moskwa. Kompleks rekreacyjny „Desna” – nowoczesne podejście do wypoczynku spa! Sytuacja tutaj – jak w hotelu. Są to domki i kamienice większego komfortu.

koszt

Ale jeśli mówimy o kosztach reszta w tym miejscu, będziesz mile zaskoczony. A najlepszym sposobem. W cenę pokoju wliczone posiłki, konsultacje lekarskie i zabiegi. Możemy powiedzieć, instytucja działa na zasadzie „all inclusive”. Tylko dla niektórych procedur (np kosmetyczny) będzie musiał zapłacić trochę. Tak, korekta brwi kosztuje 150 rubli, usuwanie włosów – 500. Nie za dużo. Oraz inne usługi też są w średnim przedziale cenowym.

Rekreacja kompleks „Desna” dostaje najlepsze recenzje. Ceny za pokoje są zachęcające. Pokój jednoosobowy z posiłkami (trzy razy dziennie) będzie kosztować w 3800 rubli. Jeśli chcesz pokoje typu superior, uzupełnić trochę. Razem 4 100 rubli – i otrzyma pokój, który spełnia Twoje wymagania!