131 Shares 2706 views

Hiroyuki Sanada (Hiroyuki Sanada): biografia, filmografia i życie osobiste aktora (na zdjęciu)

Nawet jeśli nigdy nie był zainteresowany w japońskim kinie, nadal powinny być znane osobie aktora. Sanada Hiroyuki wzrosła popularność po strzelaninie w słynnej hollywoodzkiej superprodukcji. Teraz jego fani są zadowoleni odkryć wczesnych filmów aktora wykonanych w Japonii i czekamy na nowe prace w filmach. Niespodzianka była kreatywność i muzyczny aktor. Okazuje się, że w Japonii jest znany jako wokalista i kompozytor. Jest to kolejny aspekt talentów przyjemny Hiroyuki Sanada.


biografia

Sanada Urodził się w 1960 roku w Shinagawa, Tokio. Jego prawdziwe nazwisko Simosava. Jego rodzice nie mają żadnych informacji. Wiemy tylko, że aktor stracił ojca w wieku 11 lat.

W filmie, chłopiec zadebiutował bardzo wcześnie. W ciągu pięciu lat pod nazwą Simodzava pojawił się w filmie „Intrygi rodziny Yagyu.” W tej samej taśmie grał główną rolę w słynnym japońskim aktorem Sonny Chiba. To on później rozpocząć karierę Hiroyuki wsparcia i pomocy.

Tylko w Actors Studio Sonny Chiba dwanaście Sanada cierpią subtelności działania. Rok później, że będzie dobrze przyjęty w japońskim klubie szarego, który nadzorował cały ten sam Sonny Chiba, ale nadal popularny w Azji Sho Kosugi.

Klub Sanada Hiroyuki kontynuował studia. Tu nauczył tradycyjną taniec japoński, umiejętności konna, sztuki walki, szermierka. Oprócz tradycyjnych dyscyplin przyszłego aktora praktykowana w muzyce jazzowej. Oprócz zajęć w studiu, klubu, Hiroyuki ukończył Nihon University, Department of Film.

pozwoliło mu to wszechstronny rozwój później przejawiać się w różnych gatunkach filmowych. Sanada gra równie dobrze w filmach akcji, a w poważnym filmie. A jednak jest to dość popularny w Japonii, piosenkarza i kompozytora. Jego dyski nie leżą po wydaniu, od razu kupił fanów jego twórczości.

Oprócz kina Hiroyuki Sanada gra na scenie. Został nawet zaproszony do udziału w produkcji Royal Shakespeare Theatre „Króla Leara”. Dla roli Jester, został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego.

W odniesieniu do osobistego życia aktora, nie tak wiele informacji. Wiadomym jest, że Hiroyuki był żonaty, ale potem rozwiódł się z aktorką Satomi Tezuka. Z tego małżeństwa ma dwoje dzieci. Więcej szczegółów na temat domniemanego towarzysza tam prasie. A on Sanada nie zamierza zastosować się do tego tematu.

Początki kariery

1978 – Premiera filmu historyczno-przygodowy "Conspiracy kompleksie Yagui", który wystąpił Hiroyuki Sanada. Filmografia aktora od tego momentu zaczął aktywnie uzupełnienia dyrektor projektu Makoto Wada. I choć zachodniej publiczności, obrazy te są mało znane, klasyczne fani kina azjatyckiego ich docenić. I krytycy są zadowoleniem odnotowuje współpracę Sanada i Makoto Wada.

Ale na scenie światowej Sanada zaczął wytyczać drogę w latach 80-tych. Następnie zaczął grać w filmach Hong Kongu. „Ninja w Smoczej Lair”, „King of war” – taśma w wynajmie światowej.

Ale prawdziwy sukces przyszedł do aktora po wydaniu trylogii „The Twilight Samurai” oraz dwóch thrillerów „The Ring” i „The Ring 2”. To właśnie wtedy zauważył w Ameryce.

Pierwsze kroki w Hollywood

Głośno Zachodnia projekt aktora był obraz „Ostatni samuraj”. Filmy z Hiroyuki Sanada uzupełniona o wspólnym projekcie z gwiazd Hollywood Tom Cruise i Watanabe Kenom. Kierowany przez Edwarda Tsvik mógł wyjść na azjatyckiej przedstawiciel klasycznej szkoły aktorskiej, a on nie stracił. Taśma została wysoko zauważyć przez krytyków i fanów. I utalentowani japoński nauczyłem publiczności wielu krajów.

Ciekawostka: na planie „Samurai” Toma Kruza Hiroyuki nauczył się sztuki walki mieczem. Występował również jako konsultant.

Po tym, Sanada zagrał z wielu znanych zachodnich aktorów. Z Entoni Hopkinsom pracował na planie „ostatecznej miasta docelowego.” W „Białej Hrabiny” wystąpili u boku Ralpha Fiennesa. Aktor i świeci w trzeciej części „Rush Hour”. Należy zauważyć, że Sanada przyjaciół długi czas z Dzheki Chanom.

rosomak

W 2013 Sanada Hiroyuki zapalił się w jeszcze innej głośnej superprodukcji. Dzheyms Mengold podjął rozwój fabuły Wolverine. To bohater, który stał się bardzo popularny po wydaniu bardziej od pierwszego filmu „X-Men” zdobył prawo do posiadania franczyzy.

„Wolverine: Immortal” obejmuje okres Tokio Logan. A rola szefa przestępstwo Shingenem poszedł Hiroyuki.

47 Ronin

Kolejnym ważnym projektem Sanada – fiction "47 Ronin". Jest to remake słynnego klasycznego japońskiego filmu opartego na prawdziwych wydarzeniach z 18. wieku. W Japonii, okres był przypadek, gdzie czterdzieści siedem samuraj zemsty za śmierć swojego mistrza w zjednoczonej armii. Następnie te wydarzenia są porośnięte fantastycznych szczegółów i stać się mitem.

Obraz Hiroyuki Asano odgrywa szef klanu. Osis w Japonii jest bardzo zaszczycony i reżyser chciałby, aby to japoński aktor w jego roli.

W filmie wydarzenia historyczne wysoce stylizowane i usiana fantastycznych bohaterów gatunku dużych azjatyckich eposów. Na zdjęciu wiele scen batalistycznych, oszałamiające efekty specjalne i niesamowite utalentowanych aktorów grać.

Sanada Hiroyuki jako swojego przyjaciela Dzheki Chan, zawsze wykonuje swoje sztuczki. Tak, że fani mogą jednocześnie podziwiać trening fizyczny aktora.

Projekty w roku 2014

W 2014 roku wychodzi w kinach film „Furia”. Obraz oparty jest na autobiograficznej książce Erika Lomaksa. Był japoński obóz jeniecki i budować koleje w czasie II wojny światowej. Od Erika Lomaksa w filmie odgrywa Kolin Fort. Hiroyuki ucieleśnia drugi główny bohater – żołnierz japoński Nagase. Również aktor bierze udział w serii „Spirala”. Jest to ostry projekt jest zbudowany wokół pewnego wirusa, który zagraża zniszczeniem całej ludzkości. W międzyczasie, z niebezpieczeństwem epidemii walki lekarzy, którzy przybyli na stacji arktycznej, gdzie ogniska choroby.

I wreszcie jeszcze kilka interesujących faktów na temat aktora. Tak, Hiroyuki Sanada wzrostu – około 170 centymetrów. Otrzymał za swoje usługi do Japonii Academy Prize. I jeszcze Hiroyuki uważane unikalny aktora, który pozwolić niemal wszystko!