510 Shares 6496 views

Szkolenie Jork. Lista zespołów pies, i jak uczyć

Przynosząc do domu szczeniaka rasy Yorkshire Terrier, należy zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spada na swoje barki. Dziecko nie zamieni się w niekontrolowany psa i nie powodują problemów i skandali z jej sąsiadów, należy prawidłowo wychowany. Każdy, nawet dekoracyjne czworonożny przyjaciel musi wykonać dobrze Polecenia dla psów. Lista i jak uczyć, można dowiedzieć się z dzisiejszego artykułu.


Czy muszę szkolenia Jork?

Niestety, większość właścicieli tych zwierząt, że ich ma absolutnie żadnej potrzeby, aby przywołać. Takie niezachwiana pewność siebie często prowadzi do tego, że w miarę upływu czasu, słodkie puszyste kulki poruszającej się w prawdziwy buntowniczego tyrana.

Jedyną rzeczą, którą możemy się zgodzić, jest to, że piesek, który mieszka w mieszkaniu miasta, nie trzeba niektóre elementy szkolenia, które muszą szkolić przedstawicieli ras usług. Ale to nie znaczy, że nie trzeba kształcić swoje zwierzę. Zwierzę, którego właściciel nie może kontrolować jego zachowanie, jest często przyczyną poważnych konfliktów. Dlatego Yorkshire terrier powinien jasno spełniają podstawowych komend dla psów. Lista i jak uczyć, będziemy wyjaśniać trochę później.

Charakterystyka edukacji przedstawicieli rasy

Co do zasady, te psy mają delikatną i wrażliwą naturę, szybko zrozumieć, co się od nich wymaga. Dosłownie od pierwszych dni po pojawieniu się szczeniaka w domu należy spróbować nawiązać relacje zaufania z nim. Do szkolenia York był sukcesem, ważne jest, aby nawiązać ścisły kontakt między zwierzęcia i jego właściciela.

Zespoły trzeba powiedzieć jasno i wymagający. Po wykonaniu powierzonych zadań musi być zachęcanie uczta PET. Karać zwierzę jest dozwolone tylko w przypadku, jeśli złapać go na gorącym uczynku. W przeciwnym razie pies nie zrozumie przyczynę swojej złości. Karać szczeniaka, powinien przejąć kłębie i lekko odrapane, jak jego matka. Jeśli Ward próbuje ugryźć lub przystawki zaczyna, to jest wciśnięty do podłogi i nie pozwól, aż on się uspokaja.

Yorkshire Terrier Szkolenie powinno być prowadzone od momentu wprowadzenia go w swojej rodzinie. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy szczeniak jest dwa lub trzy miesiące. Edukacja może być praktykowane w domu lub podczas spacerów. Istotne jest to, że czas trwania szkolenia nie powinna przekraczać dziesięciu minut.

Podstawowe zalecenia

Edukacja jakiegokolwiek psa zajmuje sporo czasu i wysiłku. W celu osiągnięcia określonych rezultatów, szkolenie powinno być systematyczne. Ważne jest, że szczeniak został zaangażowany człowiek, któremu ma pełne zaufanie.

Szkolenie York wymaga jego właściciel dużo cierpliwości. Te pieski charakteryzuje się subtelnym charakterze psychologicznym, dzięki czemu są w pełni świadomi tego, co oni szukali. W trakcie zatrudnienia trzeba zachęcać do terminowego i ukarać pupila. Szkolenie musi być spójne. Początkowo pies musi nauczyć się prostych zadań, a dopiero potem można przejść do bardziej skomplikowanych poleceń. Nie zapominaj także, że każde zwierzę ma swój własny temperament. Dlatego proces uczenia się powinien uwzględniać szczególny charakter zwierzęcia.

Co muszę ćwiczyć?

, Trzeba przygotować się na to, aby szkolenia Yorkshire Terrier był jak najbardziej skuteczny. Najpierw trzeba sprawdzić, czy istnieją w sąsiedztwie obszaru specjalnej. Nie można zapisać się do grupy lub indywidualnego treningu.

W przypadku braku instruktora, można zrobić własne szkolenie ich czworonożnego przyjaciela. Aby to zrobić, trzeba będzie dodatkowy sprzęt, w tym:

  • Miękkie, nie za cienki kołnierz.
  • Osiem-metrowa smycz. W przypadku jej braku, można użyć zwykłej Clothesline.
  • Leczyć.
  • Polutorametrovy krótkiej smyczy.

Ponadto wskazane jest, aby kupić mały woreczek, w którym do przeprowadzenia promocji i zabawki. Podczas lekcji powinny być wygodne, łatwe do mycia ubrania. Ważne jest to, że jest wolny i nie ogranicza ruchów.

Szkolenie: od czego zacząć?

Pierwszą rzeczą, którą trzeba pamiętać swojego zwierzaka, to jego pseudonim. Aby przyspieszyć przyzwyczaić do nazwy, ważne jest to, że jest dźwięczny i zwięzły. Nie należy wybierać złożoną zwierzę długo pseudonim.

Następnie można przejść do przyzwyczajony do kołnierza. Początkowo, pożądane jest, aby umożliwić szczeniak wąchać bieg pozycja psa. Następnie podczas gry kołnierz kładzie się na zwierzę. Za pierwszym razem, gdy jest dokonywane tylko przez kilka minut, stopniowo zwiększając czas.

Gdy w końcu przyzwyczaić szczenię do kołnierza i przestać zwracać uwagę na to, można spróbować przymocować go do smyczy i pozwolić zwierzę biec swobodnie z nim. Tak szybko, jak dziecko uczy się przenieść go w mieszkaniu, można stopniowo zacząć wyświetlać go na spacer.

podstawowe komendy

Wstępie, że Jorku szkolenia w domu będzie wymagać od właściciela masy cierpliwości. Pierwszą rzeczą, którą trzeba opanować szczeniaka, odpowiadając idealnie do swojego pseudonimu i przyzwyczajony do chodzenia na smyczy, komendy „Come”. Co do zasady, przedstawiciele rasy szybko nauczyć się tego odbioru. Podczas gry, gdy zwierzę uciekł od ciebie, trzeba pokazać mu smakołyk, nazwać po imieniu i powiedzieć: „Przyjdź”.

Równie ważne jest, aby nauczyć psa, aby przejść do jego miejsce. Aby to zrobić, siedzący obok niego, trzymając w ręku ulubiony smakołyk, wstawać, chodzić na kanapę i polecenia psa „miejsce”. Gdy pies biegnie do niego, należy go umieścić, pochwała i dać smakołyk.

Aby zatrzymać niepożądane działania, trzeba nauczyć komendy pet „Fu”. Wymowa musi być surowe w groźnym tonem, pełni rolę uwarunkowanego bodźca. Na poparcie swoich słów można łatwo podciągnąć smycz. Aby zacząć ćwiczyć tego polecenia jest zalecane tylko po ustanowieniu bliskiego kontaktu pomiędzy właścicielem a psem.

Wspólne Pułapki

Szkolenie York wymaga jego właściciela pewnej wiedzy. Jednak wielu niedoświadczonych właścicieli zaangażowane w edukację swojego pierwszego psa, pozwalają dużo błędów. Nigdy nie można uniknąć surowe lub zbyt wymagający zrobić ze swoim szczeniakiem. Histeryczne wrzaski i przemoc fizyczna tylko rozgoryczony zwierzę.

Niektórzy właściciele niecierpliwy chce szkolenie Jork dał szybkich rezultatów. Więc zaczną uczyć swojego zwierzaka wokół i natychmiast. Jednak zrozumiałe jest, że niektóre z tych poleceń może być trudne zadanie dla młodego szczeniaka. Ważne jest w proces szkolenia stopniowo skomplikować, bez przeciążania dziecko.

wniosek

Należy zauważyć, że szkolenie psów na własną rękę – to jest bardzo ważne i odpowiedzialne działanie, które wymaga maksymalnej cierpliwości. W procesie uczenia się, że ważne jest, aby nie dopuścić permisywności. Należy pamiętać, że wkrótce mało puszysty szczeniak zamieni się w dorosłego zwierzęcia. A jeśli nie natychmiast zaczynają tłumić niewinne wybryki swojego zwierzaka, mogą szybko rozwinąć się poważne problemy.