290 Shares 1118 views

Najbardziej agresywny pies: Ocena. Uwaga: zły pies w zagrodzie

не так-то просто. Bądź ocena nie jest tak łatwe do najbardziej agresywnych psów. Istnieje kilka pytań, na przykład, którzy nie lubią się z przedstawicielami jednego lub inny gatunek: swoich braci, albo wykazują agresję wobec ludzi? Czy to sprawiedliwe, by dołączyć do listy naszych czworonożnych przyjaciół, którzy hodowane do ochrony i obrony? Która w tym przypadku polegać wskaźniki? Dlaczego psy szczekają i możemy to rozważyć śladu agresji? Czy to możliwe, aby taki rating, oparty wyłącznie na osobistym doświadczeniu i uczucia niektórych ludzi?


Jak do rozważenia „killer pies”, którzy żyją w rodzinach z dziećmi, często pięknie poradzić sobie z rolą pielęgniarki? Jak leczyć młody, zwęglone Rottweiler, który zabrał z płonącego domu i dwoje dzieci wróciła do swojej matki? Zdecydowana większość trenerów psów uważają, że przyczyną nieuzasadnionej agresji u psów powinni szukać ich właścicieli i w edukacji metod zwierząt. Po tym wszystkim, prawie każdy pies może być niebezpieczny, gdy spadnie w rękach niedoświadczonych lub źle.

Niemniej jednak, poniżej przedstawiamy Państwu niektóre z ras psów, które są najbardziej narażone na agresję. Ale po pierwsze, chcemy odpowiedzieć na jedno z ostatnich pytań – dlaczego pies szczeka. Nie zapominajmy, że jest to jedyny sposób, aby komunikować się ze światem zewnętrznym zwierzęcia i jego braci, a on nie mówi, że pies szczeka ma zamiar zaatakować. Szczekanie może być ostrzeżeniem, gdy zwierzę nie zaleca, aby przejść do terytorium swojego właściciela. Może to być spowodowane przez ciekawość, gdy zwierzę słychać dziwny dźwięk. Często pies szczeka żałośnie kiedy zranić lub przestraszony.

Dogo Canario

Ten duży pies strażnik pasterz i ma niesamowite widoki. Ma silną konstytucję, silne szczęki są mocne, muskularne nogi, jednym słowem, jest zgodna z poglądem wielu osób, które wyglądają jak najbardziej agresywnych psów.

W rzeczywistości, to nie jest tak agresywny, jak mogłoby się wydawać. Ponadto, jest to bardzo wyważone zwierzę. Dogo Canario jest bardzo przywiązany do swojego właściciela, a do obcych ostrożny. Jest to przywiązanie do właściciela i może prowokować agresję jeśli zwierzę poczuje zagrożenie dla swego pana, od razu atakuje przestępcę, a biorąc pod uwagę wielkość zwierzęcia (wysokość – 65 cm, waga – 60 kg), możemy założyć, że konsekwencje mogą być tragiczne.

owczarek niemiecki

Uważamy, że wielu czytelników będzie zaskoczony, aby zobaczyć jedną z najbardziej agresywnych owczarków niemieckich. Ona jest znany jako jeden z najbardziej inteligentnych zwierząt. Te wspaniałe strażnicy i towarzysze, według doświadczonych koparki pies nie zawsze są gotowe do posłuszeństwa, zwłaszcza jeśli właściciel – początkujący w hodowli psów.

Dzięki ogromnej wytrzymałości, dużej prędkości podczas jazdy, mogą powodować poważne szkody dla ludzi, więc jest prawnie zawarte w pierwszej dziesiątce najbardziej agresywnych ras psów.

doberman

Te piękne okazałe psy były hodowane w Niemczech jako rasy straży. Są one doskonale radzą sobie z ich obowiązków i obrońcy są w pełni świadomi, gdy właściciel realnego zagrożenia. Zwierzęta te wykazują agresję wobec innych psów i obcych.

Dobermany odróżnia wybuchowy temperament, a przejawem gniewu, w rzeczywistości są bardzo niebezpieczne.

Chow

Odpowiadając na pytanie „Jaka rasa psa jest najbardziej agresywny?” Niewielu początkujących hodowców psów wezwie ten miły „Miś”, ma niezwykły wygląd. Ponadto, to zwierzę ma melancholijny charakter.

Jednak przedstawiciele tej rasy są bardzo nieufni wobec obcych: oni nie lubią, gdy starają się żelazo. W tym przypadku, te zwierzęta są drażliwe i mogą wykazywać agresję. Ale najpoważniejsze z tych psów broniących prawa do żywności, a nie być dobre dla tych, którzy wkraczają na ich miski z jedzeniem. Z przedstawicieli tej rasy powinien być zawsze w pogotowiu.

Siberian Husky

Osobiste oddanie tych zwierząt legendy, ale nie każdy wie, że jest to jeden z najbardziej agresywnych ras psów. Od najdawniejszych czasów ludzie wykorzystali tę rasę do przewozu towarów i przewozu jazdy w śnieżnych przestrzeniach.

Ale jakoś w latach sześćdziesiątych z ostatnich hodowców wiek psa Związku Radzieckiego postanowił wykluczyć z rejestru rasy północnych ras. Siberian husky w pewnych sytuacjach może to być niebezpieczne dla ludzi. Być może z powodu tych psów to jest bardzo trudne do pociągu. Kształcić je dopiero w trakcie gry.

Owczarek kaukaski

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej pospolitych gatunków psów strażniczych w naszym kraju. Według legendy, rasa ta pojawiła się w starożytnym stanie Urartu. Pomimo groźne i duży wzrost (72 cm, o masie 70 kg), szkolenia ich zatrzaskowy.

Te giganty są rozróżniane pomysłowość, znakomita jakość i wytrzymałość straży. Jednak przez te psy są bardzo nieufny w stosunku do obcych, a w konsekwencji stanowić poważne zagrożenie dla ludzi.

bokser

Przodkowie tych zwierząt były bullenbeyser, który jest uważany za wymarły, a bulldog angielski. Hodowcy chcą przywieźć psa, którego szczęka może łatwo kopać w ciele i nie pozwolić jej odejść.

Bokser w pełni odpowiedział te wymagania. Początkowo psy te wykorzystywane do polowania dziki i niedźwiedzie. A niektóre, zwłaszcza duże i potężne jednostki, brał udział w walkach ze starszymi byków. Bokserki teraz bardziej wyważone, wierny i właściciele są bardzo lubiący dzieci. Ale jeśli pies postanawia, że obcy jest zagrożeniem nie tylko dla niego, ale również dla właścicieli, od razu biec do nieznajomego i będą walczyć, aby wygrać.

Trochę zły pies – jamnik

Pojawienie się tego psa i ratingu zaskoczy wielu. Ale to jest bardzo rozsądne. Najnowsze badania naukowców, którzy badali zachowanie psów wykazały, że opłaty – najbardziej agresywnych psów na świecie. Oczywiście, poważne szkody opłaty osoba nie będzie powodować jak może ugryźć, ale te psy są znane ze swojej agresji wobec obcych.

Według statystyk, co piąty kurs przynajmniej raz w życiu gryzie człowieka, a co dwunasty – zaatakował gospodarza. Ponadto, opłaty nie będą zbyt dogadać się z dziećmi.

chihuahua

W ostatnich latach, psy tej rasy stały się modne. Wiele osób nie brać je poważnie. I to jest na próżno. Może to nie jest najbardziej agresywne psy, ale to twierdzenie do przywództwa w rankingu. Wózki dla psów powiedzieć, że jest bardziej prawdopodobne, aby ugryźć Chihuahua niż boksera lub Owczarek kaukaski.

Rasa ta jest bardzo dobrze rozwinięte zdolności przywódcze, więc właściciele powinni przynieść swoje zwierzęta i od najmłodszych lat, aby angażować się w socjalizacji Chihuahua.

Bulterier

Ten pies przyniósł w XIX wieku w Wielkiej Brytanii. Ma naprawdę przerażający wygląd. Pies różni się potężne mięśnie i silne szczęki. Terrier posiada uchwyt śmierci. W zwykłych warunkach psom i aktywnych, dostarczane gospodarz łatwy do pociągu, ale agresywne wybuchy, niestety czasami niekontrolowane. Bulterier nie jest zbyt dobrze dogadują się z innymi zwierzętami.

pitbull

Być może jest to najbardziej agresywnych psów na świecie. Została zabrana do USA walk psów. On idzie do wielu sprzecznych opinii: niektórzy właściciele uważają, że jest to najbardziej wiernych na ziemi stworzeniem, a najbardziej niezawodny obrońca podczas gdy inni uważają, że o doskonałych walorach bojowych jest bardzo niebezpieczne zwierzęta.

Przedstawiciele tej rasy mogą atakować natychmiast. Dlatego są one zakazane z hodowli w wielu krajach UE. Ale w Ameryce, a większość krajów WNP, rasa jest nadal dozwolone.