142 Shares 7783 views

Pyszne kanapki na świątecznym stole

Co może być prostsze kanapka? Jest to, że w szklance wody. Te kawałki chleba z różnymi składnikami tak mocno zakorzeniona w naszym życiu, że postrzegamy je jako coś czysto przyziemnych naczynia, umożliwiając obfite przekąski i szybko. I bardzo niewiele osób, które przychodzą do głowy umieścić kanapki na świątecznym stole jest nie tylko kłopotliwe, ale wręcz przeciwnie, piękne kanapki można zrobić to tak wyjątkowy i niezapomniany, że goście będą długo podziwiać swoje umiejętności kulinarne.


Jakie są więc kanapki? Klasyczna wersja – otwarta kanapka, która była pierwotnie tylko kawałek chleba i masła. Teraz częściej niż top dodaje sera lub kiełbasy, plastry różnych warzyw. Ale w zasadzie, wyobraźnia nie jest ograniczona. Jeśli takiej pokrywie sandwich na drugim kawałku chleba, można dostać kanapki zamknięte. Nazywane są kanapki. Ostatnio coraz bardziej popularne kanapki – małe kanapki, które są brakujące tylko jeden kęs. Warto zauważyć, że wszystkie te kanapki na świątecznym stole doskonale nadaje. Jest to, że nie nadużywać kanapek, jeśli nie chcesz, aby natychmiast zadowolić swoich gości, a oni patrzeć i smaczne, ale nie bardzo uroczysty. Ale reszta jest do przyjęcia bezpieczne.

Kanapki kanapki, jak wspomniano powyżej, są najmniejsze w rodzinie kanapki. Średnicy, są zaledwie do pięciu centymetrów. Podstawą dla nich są zazwyczaj grenochki, głównie z chleba pszennego. Jednakże, jeśli chcesz, możesz użyć i chleb żytni lub ciasto francuskie. Chleb umieścić wszystko, co przychodzi do głowy, ale nie zapominaj, że kanapki – to nie tylko przekąska, ale również dekoracji. Dlatego też, wybierając składniki, nie zapomnij kombinację kolorów. Przy minimum wysiłku, można stworzyć dzieło sztuki. Bardzo często kanapki na szaszłyki. Efektem jest nie tylko oryginalny, ale także bardzo funkcjonalne, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się zorganizować stolik w formie bufetu. Nawiasem mówiąc, małe kanapki, i może być bardzo gorący. Ten tak zwany tarty. Na stole serwowane są również gorące. Format tapas pozwala na tworzenie różnych warstw i kanapki, które będą się zmieniać między kilkoma rodzajami mięsa lub ryby, warzywa lub owoce przemieszane. Można również użyć gotowych pasztet i miele w blenderze do mush składników.

Ale niekoniecznie do bałagan z kanapki, nadal pieczenia chleba i cięcie go na małe (i korzystnie identycznych) sztuk zajmie trochę czasu. Można gotować wspaniałe kanapki na świątecznym stole jest dość popularne rozmiary.

Klasyczny przestrzeni postsowieckiej jest nadal uważane kanapki z Szprotki. Być może oni przypominają nam o dzieciństwie, gdy złoto ryba jest uważany niemal za przysmak. Cóż, jeśli chcesz, możesz użyć i szproty. Te kanapki wyglądać świetnie, jeśli ozdobić je z plasterkami cytryny, postrzępiony sera lub świeżych ziół.

Innym hitem niezmienne – kanapki z różnymi rodzajami kawioru. Jeść kawioru łyżki jakoś nie jesteśmy przyzwyczajeni, ale na święta zazwyczaj pozwolić sobie słoik delikatność. Istnieje wiele mądry nie jest konieczne, ponieważ najważniejsze – kawior. Zwykle brane tylko kawałek białego chleba, masło i jaja są składane na wierzchu. To też nie byłoby źle położyć plasterek cytryny, gałązkę koperku lub pietruszki. Bardzo efektowny wygląd kanapki, które w połączeniu Czerwony i czarny kawior. Można nawet umieścić jakiś skomplikowany wzór lub zabawne.

Wspaniałe kanapki na świątecznym stole – gorąco. Ich znaczenie jest to, że na szczycie wszystkich składników położyć plasterek sera, a następnie pieczone kanapki. Ser się rozpuści, co daje danie niezwykle delikatny smak. Te kanapki mogą być składane bezpośrednio do rurociągu tabeli gorąco, ale można ostudzić. Tutaj wszystko jest w gestii gospodyni.