722 Shares 8756 views

Święty Regal Martyrs: Dzień Pamięci Service, Akatyst świątynia

Wielkość ostatniego cesarza Rosji, wywiódł próbkę cesarza prawosławia przez wiele wieków, nie wygrywa bitwy, chwalebne wyczyny i bogate dziedzictwo. Jest ona zawarta w służbie Chrystusowi i nie tylko Rosja tamtej epoki i czasu, ale stan następnego stulecia, za które brał trudną śmierć. Na wielkich władców męczeństwo podzielić swoją rodzinę i współpracowników, jego rodzina Holy Królewski pasji.

Rosyjski Królowie dekoracji

Ostatni rosyjski cesarz z dynastii Romanowów w historii pozostaje przykładem i wzorem ortodoksji u władzy. Jego pobożne życie i posługa ludzi cesarza Mikołaja II jest w pełni zgodny z prezentacją prawdziwego wierzącego człowieka i chrześcijanin prawosławny, który wyznaje wiarę w Chrystusa, a nie tylko w słowach, ale również w czynach. I wiara w Pana nie był jakiś gest polityki reklamowej i promowanie władcy, ale głęboki fundament wielkiej perspektyw państwowego. Zasady chrześcijańskie zostały określone w fundamencie polityki cesarza Mikołaja II. Wraz z królem zasady ortodoksyjni są w pełni podzielane przez wszystkich członków jego rodziny. W 2000 roku rodzina królewska została kanonizowana przez Kościół prawosławny jako Świętych Męczenników Królewskich.

Kult ludzi wielkich męczenników

Od gwałtownej śmierci rodziny królewskiej na Uralu, zwykli ludzie mogli nie tylko poddać zapomnienie zabitych. W Jekaterynburgu, ludzie zaczęli się do miejsca, gdzie znajdował się dom, w piwnicy, gdzie morderstwo zostało popełnione, przywracając porządek w tej dziedzinie i że to miejsce jest trudne, zwłaszcza. Pamiętna data w historii kultu męczenników był dzień 16 lipca 1989. W tym dniu po raz pierwszy zabrzmiał otwarty modlitwę w pamięci Królewskich męczenników. Początkowo, w tym czasie wciąż myślących ateistyczny rząd Jekaterynburgu wziął ten zaimprowizowany nabożeństwo jako wyzwanie dla władz. W tym dniu wielu uczestników aresztowano modlitwy. W następnym roku, w tym dniu więcej ludzi zgromadziło się na modlitwie do świętych męczenników. Wkrótce na miejscu zniszczonego domu została ustawiona czczą krzyż, wokół którego wierni zaczęła się modlić i czytać Akatyst do królewskiego męczenników. W rok później odbył się pochód religijny do królewskiego miejscu, popełnił usługę, a od tego punktu do miejsca, gdzie męczenników koronowany męczenników, wyciągnął prawosławnego leczenie modlitewne.

Znaki Miracle wzmocnić wiarę

Pierwszy dowód, że wielki cesarz i jego rodzina nadal mieć współczucie dla grzeszników, co wydarzyło się podczas krzyża kultu montaż na miejscu straszliwych egzekucjach koronowany członków rodziny w październiku 1990 r. Podczas swojej Podwyższenia w deszczowej pogody nagle rozstał się chmury, a jasne światło spadł z nieba. Wspaniały znak kontynuowane przez około piętnaście minut, a potem zniknął. W tym momencie wszyscy czciciele czuć obecność Boga. Miejsce, w którym męczeństwo wzięło koniec męki Królewskiego oczywiście zauważyć oznaki świętości.

Nie mniej specjalny jest miejscem, gdzie ciała ofiar zostały zniszczone, a może pozostały niektóre z ich cząstek. A fakt, że te miejsca są święte, było wiele znaków i cudów, jak mówią świadkowie, dowody z nieba. Ludzie widzieli i ognisty krzyż, i słupy ognia, ktoś widział obrazy rodziny królewskiej … a dla wielu był to punkt zwrotny w ich życiu duchowym. Wiele prawosławny doprowadziły do męki Chrystusa Królewskiego. Po zniszczeniu rodziny królewskiej nadal prawosławnego rosyjskiego cara Mikołaja II, aby mieć ojca.

Modlitwa na tronie ziemi rosyjskiej

Fakt, że ostatni rosyjski car i jego rodzina są w niebie szczerych poszukiwaczy dla dobra ziemi rosyjskiej, ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z odrodzenia duchowości w społeczeństwie. Wokół rodziny królewskiej podczas buntu i ateizmu powstało wiele negatywnych mitów, ale stopniowo w społeczeństwie zmieniony ich stosunek do rodziny Romanowów. Z odrodzenia prawosławia, wiele działań i zasad chrześcijańskich ludzie byli w stanie zinterpretować króla z punktu widzenia człowieka wierzącego, prawdziwa wartość jest miłość i troska o ich sąsiadów, a także pokorę i wyrzeczenie się egoizmu w imię dobra innych.

„Ich oczy odzwierciedlają niebo …”

Nun Nina (Krigina) zeznał, że należał do królewskiego rodu, jak większość jego rówieśników w jego lat studenckich. Pewnego dnia, idąc ulicą, zauważyła portretu grupowego rodziny Romanowów, pakowane w oknie. Uderzony przez studenta nagle zdał sobie sprawę, że oczy tych ludzi odzwierciedla niebo. W rzeczywistości, ludzkie oczy odzwierciedlają to, czego szukał, ale ludzie obdarzeni zdolnością do ciągłego spojrzał w niebo, są rzadkie. Może dlatego ludzie i zaczęli traktować prośby modlitwy do patronów coraz częściej, a nie tylko w dniu obchodów Królewskich męczenników.

Prawdziwy przykład rodziny prawosławnej

Królewskie męczennicy na zawsze pozostanie w pamięci potomków Christian prawosławnego modelu rodziny, która panowała Domostroj, ale wszyscy członkowie byli jedno. Modern Family Problemem jest to, że rodzice konsekwentnie nie mają wystarczająco dużo czasu do pełnej komunii z ich dziećmi na działalności w firmie nawzajem. Rodzina Romanowów zidentyfikował próbkę jedności wszystkich wokół wspólnych wartości. Za wychowanie dzieci prawosławnego caryca Alexandra powiedział, że sami rodzice powinni mieć co chcą zobaczyć swoje dzieci. Powinno to nastąpić nie tylko w słowach, lecz w czynach jak i autorytatywny dla dzieci ludzie mogą nauczyć ich przykładem swojego życia. Aksjomat ten jest znany wszystkim przez wiele wieków, ale nie wystarczy wiedzieć, trzeba być w stanie umieścić tę wiedzę jako podstawę systemu pedagogicznego wpływu na dzieci. A przykładem rodziny, która opuściła potomstwu Królewski pasja, bardzo jasne.

Ideały nośne Święty Rus

Większość przedstawicieli arystokracji na początku 20 wieku nazywano chrześcijan w jedynego imienia, bez podejmowania ortodoksję jako podstawę własnej ideologii. Zupełnie inaczej widział swoją misję na ziemi, cara Mikołaja II. Królewski Passion wziął wiarę prawosławną poważnie, ponieważ traktowane jako obce i niezrozumiałe w wyższych sferach. Aż do jego ostatnich godzin koronowany członków rodziny nadal modlić się do Pana i Ducha Świętego, co objawia porywaczy próbkę pokory i głębokiej wiary w sprawiedliwość Bożą wolą. Poleganie na ochronie niebieskich ochraniaczy obsługiwanych przez fakt, że w trakcie służby, idealny dla rodziny królewskiej na trzy dni przed strzelaniną, w czasie śpiewu modlitwie „ze świętymi dać odpocząć …” wszyscy męczennicy Królewskie oba ukląkł. Ponieważ zabijanie członków rodziny Romanowów jest niemożliwe do wyobrażenia polityczne – jest to czyn uznać za świętokradztwo. Do tej pory Rosja jest wielki grzech królobójstwa.

„Król przebaczył nam i niebo prosić Boga o przebaczenie …”

Dziś do wielkiej męczennicy coraz częściej do prośby modlitewne dla wzmocnienia rodziny, spadkobierców zdrowia, właściwej formacji ich morale, zgodnie z chrześcijańskimi ideałami. Za duchowe i pamięć historyczna Rosji jest ważne jest to, że wiele kościołów zaczęły poświęcać męczenników. Zbudowany w Moskwie samego kościoła męki Wielki Królewskiego. Jego historia, kościół ten sięga roku 2011 – wtedy właśnie zdecydowano się go zbudować. Na święta to pierwsza świątynia poświęcona kanonizowany rodziny Romanowów. Fakt, że świątynia powinna być przechowywana w Moskwie, prawosławny rozmawialiśmy przez długi czas, w związku z tym, do czczenia klasztoru zwłaszcza z parafii. Problemy współczesnej Rosji wymaga szczególnego wsparcia modlitewnego i pomocy w rozwiązywaniu, więc wyciągnął świątynię prawosławną w Royal modlitw pasja do ożywienia i rozkwitu państwa rosyjskiego.

„Światło wiary chrześcijańskiej …”

Podczas prześladowania rodziny cesarskiej, pokazała światu przykładem jedności wokół Pana i prawdziwej wiary. Świątynia, która nosi nazwę Świętych Męczenników, ma ten sam cel: zmobilizować wiernych chrześcijan wokół Chrystusa Zbawiciela. Specjalny dzień dla tego kościoła zgromadzenie powinno być dniem pamięci Królewskiej Passion, który jest tradycyjnie obchodzony kościół 17 lipca. Specjalna usługa odbyła się dziś w Moskwie świątyni, która jest oparta na kapsułki do ziemi, przyniósł z miejsca tragicznej śmierci świętego kanonizowany członków rodziny. Dlatego uważa się, że święte relikwie przebywania z ludźmi w tym miejscu podczas modlitwy i prośby do Pana i świętego wielkiego męczennika koronie.

Cudowna ikona z twarzą króla męczennika

Pod koniec lat 90-tych 20 wieku Moskwa lekarza w dniu Royal męki jeden z pacjentów prepodnos ikonę prezent z twarzy króla kanonizowany. Dr wierzący modlił się nieustannie, że obraz w każdej sytuacji, po jakimś czasie zauważyłem mała ikona pojawiła się na kolor plamy krwi. Lekarz zaniósł ikonę kościoła, gdzie podczas modlitwy wszyscy obecni nagle poczuła wspaniały aromat pochodzących z powierzchni cara-Męczennika. W ciągu najbliższych trzech tygodni, zapach nie zatrzymać, zwłaszcza rozprzestrzenianie się Kościoła w tym czasie, kiedy czytam Akatyst Royal męki. Ikona odwiedził wiele kościołów i klasztorów, ale wszędzie czciciele obchodził niezwykły zapach pochodzących z obrazka. Pierwszy uzdrowienie z ikoną, oficjalnie rejestrowane – uzdrowienie ze ślepoty w 1999 roku. Od tego czasu, cudownie Odwiedziłem wielu diecezjach, a co lecznicze cuda były zgłaszane. Cudowna ikona tego czasu stał się znanym sanktuarium, do którego każdego roku przyciąga tysiące cierpiących gojenie. Wielki car Rosji po śmierci męczeńskiej nadal rozwiązać problemy ludzi, którzy zwrócili się do niego o pomoc.

„Według wiary waszej niechaj się wam …”

Nie tylko do Rosyjskiej człowiek raczy kanonizowany cesarza z jego wspaniałą pomoc, ale z modlitwami wszystkich prawosławnych nagrany cudów wiary. Mieszkaniec Danii, ponad 16 lat cierpiących na alkoholizm i narkomania, szczerze chciał pozbyć się nałogów. Za radą ortodoksyjnych przyjaciółmi wyjechał na wycieczkę wokół znanych miejsc w Rosji, odwiedził go i Carskim Siole. W tym czasie, kiedy nie było usługą Royal Passion nosicieli w małej świątyni, gdzie niegdyś koronowane członkowie rodziny modlił, Dane myśli zwrócił się do cesarza z prośbą o uzdrowienie niszczącej namiętności. W tym momencie, nagle zdałem sobie sprawę, że przyzwyczajenie go opuścił. Cztery lata po cudownym uzdrowieniu Duńczyk wziął prawosławie nazwany na cześć Mikołaja Romanowa, ostatni koronowany.

Wstawiennictwa męczenników kanonizowanych

Nie tylko wielki cesarz jest gotów zniżyć do grzeszników i im pomóc, ale reszta kanonizowanych męczenników przyjść z pomocą wierzących. Nagrany przypadku pomocy prawdziwie wierzyć dziewczynę najbardziej czczony rodziny królewskiej. Cudowne wstawiennictwo Romanowów dzieci dziewczynki został uratowany przed łobuzami próbują ją skrzywdzić. Ten incydent przekonał wielu, że usługa modlitwa Królewski Passion zapewnia trwałą ochronę członków rodziny niewinnych ofiar.