650 Shares 6915 views

Vizin czysta łza


Częste podróże służbowe, długie loty, konferencja, długo trwały prace przy komputerze noszących soczewki, napięcie na prowadzenie samochodu, czytanie – to wszystko jest teraz integralną częścią pracy i życia biznesmena. Stałe napięcie przede wszystkim wpływa na narządy wzroku, która szybko znudzi. Ludzkie oczy – oszałamiający silnik optyczny stworzony przez naturę. I nic dziwnego, że w przypadku awarii w ustalonym systemem osoby doświadcza nieprzyjemnych dolegliwości związanych z suchość i zmęczenie oczu.

W celu wyeliminowania wszystkich objawów i rozwiązania tych problemów spada „višine czysta łza”, zostały stworzone. Są one uzupełnieniem poprzedniej serii o tej samej nazwie klasycznego przygotowania, pomoc zaczerwienienie i podrażnienie.

Nowy obiekt – „Vizin czysta łza” powstał w wyniku badań, które są oparte na innowacyjnej formuły ziołowej TSP. Osiąga się to w ten sposób przedłużone działanie nawilżające, poprawia stabilność i folię usuwa zmęczenie oczu. Oczy, zwraca oryginalny komfortowy stan, który trwa wystarczająco długo.

Krople „višine czyste łzy” jest dostępny w dostępnych formatach: w zwykły mieszkaniec butelki do wielokrotnego użytku i plastikowych ampułkach, które są przeznaczone do wielokrotnego zakropleniu. Preparat ten nie zawiera żadnych środków konserwujących, to noszenie soczewek kontaktowych nie uniemożliwia leczenie.

Bezpieczeństwo i skuteczność leku „Vizin czystą łzą”, którego opinie świadczą o jego wysokiej niezawodności, potwierdzony w licznych badaniach klinicznych.

Krople ma żadnych przeciwwskazań, ograniczenia, okulistów polecam je do rutynowego stosowania jako niezawodny środek zapewniający naturalne nawilżenie i komfort dla oczu.

Vizin czysty zrywana ma następujący skład: mannitol, TS-polisacharyd i monohydratu diwodoro fosforan sodu, dodekahydrat, chlorek benzalkoniowy i oczyszczoną wodę.

Producentem tego leku – światowej sławy firma farmaceutyczna firma „Johnson & Johnson”, który został umieszczony swoje produkty w sposób następujący: regularnie używany naturalne nawilżenie.

Vizin czyste rozdarcie usuwa zmęczenie oczu, eliminując wszelkie objawy suchości, jak blisko w składzie oderwać zwykły, prosty w użyciu i nie ma ograniczeń wiekowych i przeciwwskazania.

Te kropelki powrócić na powierzchnię ciała – rogówki i spojówki – dawny stanu zdrowia. Ich skład jest dalsza poprawa w porównaniu z istniejącymi podobnych usług i ceny – znacznie niższe.

W Rosji, lek „višine” sprzedawane w cenie od 299 do 349 rubli.

Nanieść kroplę, a także innych – odrzuca głowę do tyłu i zaszczepił w każdym oku dwie lub trzy krople, a następnie rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni, miga kilka razy.

Bardzo często ci, którzy korzystają z tego leku, zapytać, jak Vizin szkodliwe, jeśli stosowane częściej. Odpowiedź jest jednoznaczna: każdy produkt leczniczy w pewnym momencie przychodzi wciągająca. Nie wyjątek i to narzędzie. Trzeba kopać nie więcej niż cztery lub pięć razy w ciągu dnia, lub może pojawić się zaczerwienienie oka lub dyskomfort.

Jeśli używasz pojawiła podrażnienie – leczenie należy natychmiast przerwać, jest prawdopodobne, że pacjent ma uczulenie na którykolwiek ze składników.

Przed kopanie w potrzebie jakiegoś czasu usunięcia soczewek kontaktowych.

Krople „višine” nie może być stosowany jednocześnie z innymi preparatami okulistycznych, ponieważ może to prowadzić do zmiany kierunku ich wpływu na oku.