599 Shares 1494 views

Co to jest sen – to bardzo ważna lekcja

Sen nie jest uzyskane siłą powodują, że zawsze przychodzi do siebie. Nie warto leżąc godzinami z oczami otwartymi i podjąć próbę zamknięcia. Wręcz przeciwnie, im bardziej próbujesz spać, „liczenie owiec”, tym bardziej dręczyły. Lepiej wstać, relaks, czytać, słuchać łagodnej muzyki, a potem spać zostanie wybrany szybko. W świecie ogromnej liczby ludzi cierpiących na bezsenność. Jest to najczęściej związane z depresji, lęku lub stresu. Wykonaj jedną z osób, istnieje problem, ale dlaczego przeciągnąć je do łóżka.

Spróbujmy zrozumieć , co sen. Ludzie od dawna chciał o tym wiedzieć, spychając złą teorię. Syn kiedyś uważany konsekwencją zatrucia organizmu. Podczas człowiek budzi zostaje zaatakowany przez toksyny, a ciało to marzenie, aby zneutralizować te trucizny. Według innej teorii snu spowodowane spowolnienia krążenia krwi w organizmie w godzinach wieczornych. Ale to był tylko pseudo-naukowych spekulacji, które wkrótce zostały obalone.

W rzeczywistości, wszystkie w czasie snu charakteryzuje się kombinacją różnych fazach. Wszystkie przedziały podzielić cały proces, znamienny tym swój własny sposób. Dopiero gdy człowiek zasypia, wchodzi w fazę snu wolnofalowego. Stan ten nazywany jest drzemkę, a potem ciało przechodzi w stan zwany objęcia Morfeusza, wtedy osoba jest zanurzona w głęboki sen. Całość dopełnia cały czwarty etap, w którym cały proces jest tak silna, że w tym momencie osoba jest prawie niemożliwe, aby się obudzić.

Zbadajmy dalej w procesie poznania, że to sen. Fazę powoli charakteryzuje się ona od szeregu czynników: organizm wytwarza hormon wzrostu, skóry poddaje się regeneracji tkanki i narządy wewnętrzne, zmniejszenie częstości akcji serca i temperaturę, rozkurczające mięśnie i zmniejszone tempo metabolizmu. Taki sen wpływ na organizm prowadzi do stopniowego odprężenia. Ta faza trwa około półtorej godziny, a potem sen REM występuje w których odbywają się procesy w organizmie, wręcz przeciwnie z poprzedniego etapu. Ta faza trwa około piętnastu minut, ale człowiek jest oglądanie jak największej liczby snów, ponieważ ciało jest tylko analiza tego, co stało się z człowiekiem w ciągu dnia.

Z tych dwóch faz w ziemi i wpływa na jakość snu człowieka. Każdy wie, że w wakacje marzeń jest niezwykle ważne dla ludzkiego organizmu. W dawnych czasach w Chinach było nawet egzekucja, gdy dana osoba po prostu dostosowane do śmierci, uniemożliwiając mu zasypianie. W dokumentach tych danych można stwierdzić, że gdy taka osoba nie może żyć wykonanie więcej niż dziesięć dni. Ludzie od dawna interesuje się pytanie, co jest snem, a co powinno być jej normalny czas trwania. Zazwyczaj śpimy siedmiu do ośmiu godzin na dobę i uważamy, że jest to zupełnie wystarczające. Ale teraz niektórzy naukowcy uważają, że do tego czasu trzeba dodać jeszcze kilka godzin. Dzienny czas snu została zmniejszona u ludzi po wynalezieniu żarówka. I to jest ten dodatkowy czas wpływa na zdolność organizmu takie jak precyzja ruchu, uwagi i szybkości reakcji.

Postaraj się zebrać brak nocnego odpoczynku i relaksu na weekend. Spróbuj się zdrzemnąć w ciągu dnia i spać wcześnie wieczorem, a poczujesz, że do poniedziałku Dodaj swoją energię pozwoli na cuda i zwiększyć wydajność. Najważniejszą zasadą w walce o spokojny sen i dobre samopoczucie – zawsze iść do łóżka w tym samym czasie. Amerykańscy lekarze ustalili, że sen nocy jest ściśle powiązana ze stanem układu immunologicznego. Im krótszy czas odpoczynku, tym mniej krwi komórek odpornościowych. I to jest o wiele bardziej poważne niż tylko brakiem energii i nerwowość. Więc pamiętam, co to sen – jest to bardzo ważne działanie, które powinny być rozpatrywane w sposób rozsądny.