701 Shares 1976 views

Kraj kuchnia – prostota i naturalność

Zaprojektowany w stylu kraju zyskuje na popularności w Rosji. Można uznać, że to dobre rozwiązanie do projektowania kuchni. naczynia kuchenne, zapasy żywności idealnie pasuje do wnętrza w stylu kraju. Jest symbolem niezawodności i komfortu w domu, oddaje ducha życia na wsi, a jednocześnie charakteryzuje się funkcjonalnością i wyrafinowania.


Kraj kuchnia – to prosty, przytulny, ciepły i nieco naiwne założenie. Ten styl jest daleko od blichtru i ozdobników, ale w tym samym czasie, to jest jasne i fantazji. Wygląda to świetne produkty, wykonane ręcznie, – .. haft, kucie, tłoczenie, itd. Kraj-kuchnia jest użycie wyłącznie naturalnych materiałów naturalnych, a pożądane jest, aby zachować ich naturalną strukturę. Musisz zrezygnować plastikowe gładkie powierzchnie.

Cechy stylu country

kraj kuchnia różni się od jej analogów w innych stylach szczególnie łatwe, a nawet kilka szorstki drewniane meble. Może być lekko zacienione niebarwionej lub za pomocą „plamę”. Country Kitchen (zdjęcie można zobaczyć w tym artykule) nie zostanie zakończona bez użycia rodzaju tekstyliów. Aby to zrobić, należy użyć szmatki homespun, płótno, juta, niebielona bieliznę. Dekorowania wyrobów włókienniczych, koronki, hafty, wstążki.

znaczenie informacji

Dodaj we wnętrzu pomieszczenia nieco wyrobów wiklinowych – abażury, kosze, dekoracyjne drobiazgi. Wszystko to stworzy oryginalny i porównywalne z niczym w wiejskim otoczeniu. To nie będzie zbyteczne i malowidła na ścianach lub meblach. To może być nie tylko drzewa i kwiaty, zwierzęta i ptaki, ale również geometryczne wzory.

Wybór garnków

Kraj kuchnia potrzebuje specjalnych potraw i naczyń kuchennych. Dlatego konieczne jest, aby połączyć praktyczne i dekoracyjne. Przede wszystkim powinien być zainteresowany ceramiki – dzbany, talerze, garnki, kubki, miski z czarnej lub czerwonej gliny. Nie będzie również odpowiednie drewnianą łopatką i łyżka naczynia.

rośliny ozdobne

Obowiązkowy dodatek do wnętrza w stylu kraju są ozdobne i kryte rośliny – pelargonie, fiołki. Na parapecie można umieścić pudełka schludne z zieleni. Imponujący wygląd i suszone gałązki, kwiaty. Umieść na półkach ściennych ze słoików, w którym przechowujemy zboża, przyprawy. Czy wszystkie z tych materiałów przechowywanych w workach lnianych z wyszytym napisem.

biała kuchnia

Szczególna uwaga powinna być biała kuchnia kraju. Tak więc, większość ozdobić pokój w krajach skandynawskich. Lekkie drewno – buk, brzoza, sosna i dużo białym kolorze wnętrza jest bardzo imponujące. Wszystkie użyte zastrzeżone odcienie i cool. Odzwierciedlają one świetlika.

Do dekoracji jest najczęściej używany odcienie czerwonego i niebieskiego. Meble Kuchnia skandynawska jest bardzo wygodne, choć, być może, pozbawiona elementów dekoracyjnych – wszystkie samoloty dość proste i prosto. Blat, najczęściej impregnowane olejem. Wszystkie meble są pozbawione ostentacyjny – brak uciążliwych portale, masywne kaptury. Jednak jej w kuchni nie jest tak dużo.

Ożywiania kolorów i dodaje do wnętrza tkanin. Ta komórka, proste kwiatowy wzór, pasek.