398 Shares 3933 views

Tajemnice gospodyni: zimne przekąski na świąteczny stół.

Zawsze staramy się prześcignąć samych siebie, kiedy będziemy spełniać gości przy stole bankietowym. W poszukiwaniu niezwykłych receptur „wydobyć” kucharskie matek i babć, wymyślać nowe potrawy w internecie szukał receptur z różnych kuchni świata – zarówno chcesz zaskoczyć wszystkich czymś niezwykłym i egzotycznych! Równoważne, jeżeli prace gospodyni i dzięki gośćmi? Jest mało prawdopodobne, ponieważ często jest to możliwe, aby usłyszeć od nich tylko skromne: „Dziękuję, to wszystko było bardzo smaczne” Zapraszamy do świątecznego menu, stół z przekąskami proste, smaczne i jednocześnie dania popisowe nie wymaga wiele wysiłku w przygotowanie i jednocześnie odpowiednie na specjalne okazje.


To bardzo ważne, a czasem dominującym miejscem na uroczyste święto ładowni przekąsek. To słowo odnosi się do gotowania w każdej potrawy na zimno, z wyjątkiem zup, które powinny stymulować apetyt Diners gości. Tabela zimne dania tradycyjnie podzielony jest na dwie główne grupy: wyrobów gotowych (marynowane, marynowane, solone, wędzone), które serwowane są w swojej naturalnej postaci, bez mieszania z innymi żywności i potraw do konkretnego triumfu przez obróbkę na zimno lub na ciepło. Zimne przekąski na świątecznym stole prezentuje różne sałatki, wypełniacz i nadziewane dania warzywne, dania mięsne i półprodukty (kiełbasy, konserwy żywność, szynka, galaretki, galaretki, etc.). grupa rybacki obejmuje śledzie, galaretowate, wędzone i faszerowane ryby, przetwory, jaja, potrawy z jajek są przedstawiane oddzielnie, ciasta i kanapki.

Zimne przekąski na świątecznym stole są wybierane zgodnie z możliwościami finansowymi przyjmujących gości firm. Jeśli jesteś w stanie zrobić takie drogie zakupy – Ham, kawior, wędzony – jest niezwykły, ale monotonne. Na bardziej skromny budżet, można zrobić oczekiwaną i tanie jedzenie na obiad lub kolację, ale konieczne jest, aby postawić na dostawy żywności – spełnianie i dekoracji. Nawet w puszkach lub duszone tanie ryby mogą wyglądać kusząco, na przykład, olej z ryb mogą być ozdobione plasterki cytryny i ryby w sosie pomidorowym – pietruszki i cebuli. Jeśli chodzi o warzywa, jak zimne przekąski na stole bankietowym domowymi marynatami pasuje świetnie. Dobry domowy kawior warzywa, marynowane zielona fasola, bakłażan, lub sałatki z fasoli, takich jak „greckiego przystawkę”. Jeśli ich przygotowanie w sezonie półfabrykatów utrzymane recepturę i technologię, będą dekorować stół wakacje z jasnych kolorów i smaków lata.

Szczególnie konieczne jest mówić o „smorgosburdet” – czyli właściwie o nazwie tabela bufet zimny. Koktajl jest zazwyczaj organizowane gdy nie ma sposobu, aby umieścić wszystkich gości przy stole. Na przykład przeciętna rodzina rosyjska może wydać obiad w wiejskim domu w ogrodzie. dania bufetowe dla zestawu nie różni się od zwykłej przekąskę, ale bardzo popularny otrzymała małe dania z karty, które są łatwe do podjęcia rękę lub szpikulca. Jest to wybór kanapek, sałatek tartlet, warzywa, ryby, mięso, smażone w głębokim tłuszczu, faszerowane jajka, ziemniaki i pomidory. Bardzo atrakcyjne owoce morza: krewetki, małże, kraby. Przekąski na stole w formie bufetu , można wybrać dowolny, ponieważ nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące etykiety.

Zimne przekąski na stole bankietowym, a także desery mogą być przygotowane wcześniej przez 2-3 dni przed obchodami, które mogą znacząco zwalnia właściciela. W dniu przyjmowania gości jest przygotowana tylko gorące danie z przystawka, bez którego nie można zrobić, ale nie ma potrzeby, aby wprowadzić kilka zmian.

Przekąski na stole ślubu , jeśli uroczystość odbywa się w domu, to lepiej gotować jak zwykle, tak aby nie zepsuć triumf nieudanych eksperymentów kulinarnych. Podkreślają szczególną powagę zdarzenia, o którym zostali zaproszeni, można użyć porcji. Kup uroczysty usługi w kolorach białych lub tematycznych ślubnych, wybrać ładny serwetki tkaniny, obrus, włożyć więcej wysiłku w ozdabiania potraw – i dasz świąteczną atmosferę.