121 Shares 5770 views

Wylot "Serravalle". Wyloty w Mediolanie. Wylot „Serravalle”: Adres

Dzisiaj omówimy zalety i wady podróżowania zakupy w sklepach w Mediolanie i okolicach. Pozwól nam dowiedzieć się, jak najlepiej dostać i co należy zwrócić szczególną uwagę. Aby być w stanie efektywnie spędzać czas na zakupy z wyprzedzeniem i mieć pełną informację o wszystkich niuansach takiej podróży, uwagę w tym artykule zostaną dostarczone.


Co to jest outlet? odmiany

Aby natychmiast wytłumaczyć tym, którzy nie doświadczyli tego, wylot – szczególnego rodzaju centrum handlowego, która specjalizuje się w sprzedaży znanych marek po obniżonych cenach.

W sklepach i fabrykach producentów ostatecznie zgromadzić niesprzedanych towarów, które przychodzi regularnie w centrach wyprzedażowych. Jest on sprzedawany jest z ogromnych zniżek (do 70%), tak, że każdy klient ma szansę kupić ubrania znanego projektanta mody, płacąc za to jest dość tani.

W zależności od tego, jakie produkty są sprzedawane sklepy, są one podzielone na dwa typy: wylot-przetwórni lub wylot-MEL. W pierwszej sprzedaży depozytów towarów, które nagromadziły się w fabrykach producentów, a po drugie – niesprzedanych towarów z butików i markowych sklepów.

Mediolan: Outlet "Serravalle"

Słynny w całej Europie centrum handlowego „Serravalle” znajduje się 108 km od Mediolanu, zgodnie z zasadą w Genui, w miejscowości o tej samej nazwie.

Ten obszar na zakupy jest rozłożona na 32.000 m². Jest to rodzaj miasta z centralnego obszaru ozdobiony fontanną i rozbieżnej z niego liczne ulice wyłożone kamiennymi blokami. Te ładne domy, wykonane w Ligurii stylu i ozdobione roślin ozdobnych i sklepów mieszkaniowych najbardziej znanych marek.

W sumie ponad 180, nie licząc różnego rodzaju kawiarni, restauracji i barów, placów zabaw i parking na 3000 samochodów.

Serravalle Outlet (Serravale Scrivia) jest największym w Europie. Deweloperzy projektu raz rozważyć fakt, że Mediolan jest ogromna liczba marek bielizny i odzieży, i to jest największy rynek zbytu jest mądry, aby zbudować w tej dziedzinie.

Funkcje wyloty

Zwykle wylot zakupy w Mediolanie i okolicach są zbiory ostatnich sezonach z wspomnianego już dyskonta, która waha się od 30 do 70%. A podczas letnich i zimowych sprzedaży do istniejących zniżki w wylocie dodaje i rasprodazhnaya pięćdziesiąt procent zniżki. Tak luksusowe rzeczy, jak widać tutaj można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach!

Jednak, aby funkcje Outlet to fakt, że przewidywania jaki zakres zostanie przedstawiony, jest to niemożliwe. Przez tych samych cech, wad i poważnych ograniczeń w wyborze rozmiarów. Milan preferencji sklep jest podana do dużych rozmiarów. Tak, twoja wola udział w większości przypadków tylko 40 lub 42.

Jak widać, twoje zakupy będą przypominać najbardziej prawdopodobny Hunt, gdzie istotną rolę do odegrania i elementarną szczęścia. Ale w ten znajdziecie również rodzaj podniecenia, że nie można uzyskać po prostu spacerując po okazałych butików.

Duch demokracji wrodzonej Outlet

Nie tylko emocje i możliwość nabywania supertovarov przyciągnąć odwiedzających do gniazda „Serravalle” lub innych Milanese sklepów tego typu. Są jak wielu, i duch demokracji, której nie znajdziesz w butikach.

Wielu z nas po prostu nie odważą się pójść na przykład w butiku „Brioni”, żeby przymierzyć garnitur. Tylko jeden rodzaj ważne, oceniając się na palcach do sprzedawców głowy i jest w stanie odstraszyć chęć pozbawienia zwykłego kupca do mierzenia odzieży. Ale w wylocie na zakupy i te stroje można dotknąć i spróbować, ale przynajmniej powąchać – ty nikt nie będzie krzywo patrzeć! Ale co wybór marki „Dolce & Gabbana”, „Gucci”, „Kelvin Klyayn”, „Versace” i inni, i oferując buty i luksusowe perfumy oraz akcesoria i kosmetyki. Oczy prowadzony!

Więcej informacji na temat funkcji placówek

Co to szczególny dzień dla zakresu renowacji sklepów wyprzedażowych „Serravalle” lub innych, takich jak to, nie istnieje. W każdym z nich towary dostarczane powoli, mniej więcej raz na trzy dni. W niektórych – więcej, w niektórych – mniej. Przedział między innymi, zależy nie tylko od marki, ale także na co popyt na swoje produkty tam. Na przykład, turyści z Rosji niezmiennie zamiatać marka odzieżowa „Hugo Boss”, co pociąga za sobą pojawienie się w sklepach nowego produktu, prawda ma zniżki dla tak zwanych rynków zbytu „świeże dochodach” mogą sprzedać bez zniżki nawet podczas sprzedaży.

Maksymalna ilość towarów, a zatem najlepszym wyborem jest osiągnięty tylko na początku sezonu sprzedaży i jest mniej prawdopodobne, w trzecim tygodniu po otwarciu sezonu.

„Serravalle” – Outlet: jak się tam dostać nie jest bardzo drogie?

Dla tych, którzy się do wylotu kolejowego „Mediolan-Genua”, trzeba wysiąść na Arquata Scrivia. Ale chcemy ostrzec, że te pociągi są dość rzadkie, a stacja może być długi czas utknąć.

Autobus z Mediolanu do wylotu wychodzi 2 razy dziennie o godzinie 10.00 i 11.00 z Foro Bonaparte. W przeciwnym kierunku są trzy trasy: 17.00, 19.00 i 20.00. Dla dorosłych taka podróż będzie kosztować 25 euro, a dla dzieci w ciągu czterech lat – 10 euro. Ale wszyscy, którzy jechali ze sobą w autobusie – to przyszłe wyloty odwiedzających, co oznacza, że przypadkowo znaleźć się w samym pośpiechu, gdyż zarówno tu kilka autobusów.

To jest całkiem do przyjęcia dla taksówką. Jest to zazwyczaj 170 euro w jedną stronę. Ale jeśli myślisz o czterech, a następnie koszty te będą się usprawiedliwiać.

Istnieje firma świadczenia usług transferu do gniazdka. Ich wartość jest oczywiście droższe niż podróż w autobusie, ale także tańsze taksówki.

korzyści podróżować w wylocie na maszynie

Na samochód jeździć najlepiej. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, przed udaniem się na wylot "Serravalle" Adres: Via della Moda, 1, 15069 Serravalle Scrivia Al.

Koszt wynajmu samochodu jest bezpośrednio związana z liczbą płatnych dni. Im większy okres wynajmu, tym taniej kosztuje w jeden dzień. Wynająć samochód na ten termin będzie kosztować 60 euro. Ale jeśli przejdziesz przez 4-5 osób, koszt podróży będzie prawie jak autobus. Szczególnie w takich okolicznościach można spędzić cały dzień na wylocie.

Samochodem do centrum handlowego można dojechać autostradą A7 „Mediolan-Genua”. Nie przegap zjazd Serravalle Scrivia! Ponadto, warto przypomnieć, że trzeba wziąć nawigatora, jak skrzyżowaniach wokół Mediolanu raczej skomplikowane.

Komentarze o zakupach wylotowej

Jak powiedzieć miłośników zakupów, które odwiedziły placówek w Mediolanie i okolicach, ceny takie jak przedstawione w tych sklepach, nie będzie widać w Moskwie! I dlaczego powinno wywołać na przykład na wylocie „Serravalle” feedback czy można obok niego i oglądać tę scenę: młodych rodziców, wyciągając swoje dziecko z wózka, próbując dopchać wszystko wybierany w na dzień nabycia ..?

Ale wokół wylotów Milan wciąż trwają z ryczy dyskusji. Niektórzy twierdzą, że te sklepy – to tylko wysypisko, które nie są kupowane, nawet podczas sprzedaży, a więc nic nie warta uwagi, nie może być mowy. Poza tym, jak mówią, istnieje wiele wad towary otrzymane od zawisu i armatury w butiku.

Ale ich przeciwnicy potwierdziły, znowu i znowu, że bardziej ekscytująca gra, w której można uzyskać ciekawą rzecz, ale wciąż w niskiej cenie, nie znaleźć. Kto ma rację, ty decydujesz!

Więc czy w sklepie na wylocie?

Podsumowując możemy tylko powiedzieć, że wyjazd na wylocie „Serravalle” lub dowolnego gniazdka Milan nie pozostawi obojętnym. Na tyle uprzejmy i cierpliwy, aby zobaczyć produkt na pewno znaleźć się właściciel coś specjalnego. Zapasy te zapewniają praktyczne i kochających stylowo ubranych ludzi doskonałych możliwości. I nie za nic, że są one co roku staje się coraz bardziej popularne.