339 Shares 9324 views

szeroki pieluszki

Każda matka w okresie ciąży lub po porodzie się zastanawiać, jak swaddle dziecko prawidłowo? Wydaje się, że jest to dość proste. Ale kiedy wdrożyć dziecko, od razu zgina nogi w kolanach, rzucając je na bok. Przy próbie wyprostować je, dziecko wykazuje nieoczekiwany energii, odporna na swoje działania. Tu dziecko ma absolutną rację, jak fizjologicznym, naturalnym postawy – najbardziej użyteczny dla niego. Jak swaddle dziecko , tak aby nie uszkodzić go?


Proces diapering wymaga starannego przestrzegania. Mocno pieluszki, przy użyciu jego nogi i dziecko uchwyty rozciągają się wzdłuż ciała, trudności w oddychaniu i trawienia dziecka, zapobiegają ruchowi, utrudnia prawidłowy rozwój mięśni i może spowodować zwichnięcie stawu biodrowego u dzieci z wrodzonym niedorozwojem stawów biodrowych. Z tego powodu wielu lekarzy doradza matek do korzystania z szerokiej pieluszki, która pozwala dziecku utrzymać naturalną postawę dla niego.

Szeroki pieluszki jest również polecany jako środek uspokajający dziecko. Po tym wszystkim, z takim pieluszki noworodka postawa jest bardzo podobna do swej zwykłej pozycji na brzuchu matki. I daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Jak wdrożyć szeroki pieluszki?

  1. Znajdź wygodne miejsce do zmiany okruchy. Może to być stół do przewijania, duże łóżko lub zwykły tabeli pokryta czystej pieluchy.
  2. Umieścić swoje dziecko na zmieniającym się miejscu. Umieścić go na dwie kamizelki z długimi rękawami zamknięty: jeden – bawełna, drugi – flanelowym. podkoszulek pierwsze dziecko potrzebują zapach z powrotem, zgięcie i wyprostuj plecy. Po drugie – zaorać na klatce piersiowej, a także ugięły. Po tym, wziąć dziecko na ręce i rozprzestrzenił się na stole pieluchy.
  3. Górna część pieluchy jest wygodny, ale nie jest zbyt szczelne, owinąć klatki piersiowej na wysokości pachy okruchów. Głośnomówiący Pozostaw malucha.
  4. Jeden z dolnych krawędziach pieluszki owinąć jedną z nóg dziecka. Zrobić to samo z drugiej dolnej krawędzi pieluchy. Jest to konieczne w celu uniknięcia tarcia między nogami dziecka.
  5. Dolna część pieluchy, powinny być owinięte wokół nóg niemowlęcia tak, aby pozostawić im swobodę ruchu.
  6. Jeden zakręt górny koniec pieluchy pod plecy dziecka, a pozostały koniec umieścić w kieszeni utworzonej w celu zabezpieczenia pieluchę na dziecko.
  7. Jest jeszcze inna wersja szerokiej pieluszki – wraz z pieluchy. Na powierzchni zmieniającym się miejscu składany w pół po przekątnej pieluchy. Jej prawy kąt powinien być na dole, i ostrych kątów – boki.
  8. Lewe udo okład pieluchy niemowlęce lewy róg, prawy – prawy róg. Pozycję wyciągniętymi nogami dziecka nie musi być zmieniana. Dolny koniec pieluchy zawijania, osiągając poziomie pępka pozostaje. Taka opcja będzie wyeliminować tarcie dziecka pieluszki nogę.
  9. Po zakończeniu dolnej krawędzi wielkiego pieluchy zawijać w górę do poziomu diapering pachy niemowlęcym i dalej w zwykły sposób.

Szeroki pieluszki najlepiej stosować po to został powołany jako pediatra w zapobieganiu i leczeniu dysplazji stawu biodrowego. Samoleczenie może być szkodliwe dla zdrowia okruchy. Czasami szerokości pieluszki zamiast złożonych pieluch stosowane podkładka Frejka, specjalnie opracowane do tej procedury.

Istnieje przekonanie, że ciasny zakręt i wyprostować nogi dziecka jest niezbędne w celu zapewnienia, że nie stać krzywo. Jest to mit, a pieluszki ma absolutnie nic z nim zrobić. Powodem krzywizny goleniach jest często krzywicy. Miejscowy lekarz na pewno poinformować, jakie środki zapobiegawcze powinny być podjęte w celu uniknięcia rozwoju tej choroby u dzieci.