435 Shares 3702 views

Crocodile Ogórek: zdjęcia, opis rzemiosła. Jak zrobić krokodyla z ogórka?

Wraz z nadejściem jesieni, przychodzi czas zbiorów. Tam po prostu nie są dziwaczne kształty stworzone przez naturę! Co pokarm dla rozwoju wyobraźni! A dzieci potrzebują pomocy, wsparcia, że te dziwaczne postacie można tworzyć samemu.

Rodzice, których dzieci uczęszczać do przedszkola i do szkoły często myśleć o tym problemie, co rzemiosło, aby pomóc dziecku w następnej wystawie. Takie zdarzenia są zwykle nazywane „Dary Jesieni”. Tam po prostu rzemiosło stworzony przez ręce dzieci, nie widzę! Bardzo popularne są zawsze w postaci warzyw.

Na przykład, możesz mieć oryginalną krokodyla ogórka. Teraz przyjrzymy się, jak to zrobić.

Pierwszy Hack

Po pierwsze trzeba długiego ogórka. Z jednej strony będzie to ogon krokodyla, a po drugie – głowa. Krokodyl będzie kłamać. W związku z tym, od strony, gdzie żołądek figury, należy odciąć cienkowarstwowej stabilności. Teraz trzeba zrobić głowę. Konieczne jest, aby przeciąć warstwę skóry na stożku górnym przyszłego pyska. W tym cięcia muszą być oczy, więc trzeba wykonać dwa otwory i wstawić dwie krople ziele angielskie. Dno głowie też tnie stożkową warstwę – Get szczęki szczęki krokodyla. Z kącika cięcia ustach. Zęby są małe płaskie kawałki białej cebuli. Kawałek kiełbasy służyć język. Ogórek należy położyć na płaskiej podstawce. Teraz wyciąć resztki ogórka trzeba utworzyć tylne i przednie nogi, dzięki czemu małe kawałki do łapy z pazurami były. Shrek i leżą na normalnej płycie nudne, tak aby siekać skończył wygląd, można wstępnie stoiska farby w kolorze niebieskim, a będzie ona reprezentować wodę. Wzdłuż krawędzi należy umieścić zarośla zielonej cebuli pokazać drapieżnika pop-up.

Krokodyl Gena

Wszyscy pamiętają słynną kreskówkę o Cheburashka. Można dokonać interesujących rzemiosła, ale teraz będzie to gen. Jak to jest krokodyla z ogórka? Musimy wziąć dwa świeże zielonego ogórka. Jedno podejście do ciała, z drugiej, mniejszej, głowy krokodyla. Aby rysunkiem zwierzę nie wchodzą z jednej strony, aby odciąć ogórek tułowia, a drugi pełni podobne działanie do mocowania głowicy. W zielonej ovoschaa że mniej jest wymagane aby odciąć samą górę pod kątem, aby małe otwory na oczy.

Pozostałości powinny stanowić szczęki, dwie przednie łapy i dwa proste stałe osadzenie.

Ostatnim etapem produkcji

Najważniejszą rzeczą – zespół. Aby uzyskać ogórek krokodyla, przypominający bohatera kreskówki, trzeba spróbować. Pień jest umieszczony pionowo umieścić na górnej szczęki z zębami i językiem marchwi. Nie powinniśmy zapominać, że krokodyl Gena sobie mały kapelusz. Można wyciąć małą paprykę i skonfigurować na figurki głowy. Kończyn dolnych po prostu umieścić obok siebie, ponieważ Gene jest w pozycji siedzącej. Przednie łapy mają przebić otwory i dołączyć do ciała z kawałkami wykałaczką.

Jak to zrobić bez ogona, ponieważ jest to krokodyl z ogórka? Konieczne jest, aby wyciąć kawałek zielonych warzyw, przeciąć go na pół, dokonywania cięć po stronie, w górnej części wyciętych kilka trójkątów. Pozostaje dołączyć ogon do ciała. Oto gotowy do włamywania ogórka. Krokodyl Gena na targach weźmie należne jej miejsce, a wielu dorosłych przypominają swoje dzieciństwo. Bo to ma być bardzo podobny do prawdziwego przyjaciela Cheburashka.

Krokodyl dla najmłodszych

Jak zrobić krokodyla z ogórka, teraz jest to jasne. Najważniejsze jest to, aby pokazać wyobraźnię, używać różnych materiałów pod ręką. Dla najmłodszych są zaproszeni kolejny artefakt z ogórkiem „Crocodile”. Dlaczego on jest? Barwa zielonych warzyw, aw rzeczywistości jest to okrutny dla zwierząt, również o tym samym kolorze.

Więc jak zrobić ogórek krokodyla? To zajmie jedną całość i jeden ogórek do figurek szczegółów. Pień, z drugiej konieczne jest, aby wyciąć dwa ogórek kubek rovnenko – to nogi. Wykałaczki, aby dołączyć je do ciała. Oczy są wycięte z tektury. Jest to prosty, ale oryginalny wygląd. Ten siekać nie pomoże wygrać nagrodę w konkursie, ale przyczyni się do rozwoju wyobraźni i kreatywności dzieci.

Ta ostatnia opcja jest DIY

I jak zrobić rzemiosła ogórka krokodyla? Musimy zrobić trzy ogórek dwa jagody okrągły kształt i wykałaczki. Wskazane jest, aby znaleźć jeden ogórek zakrzywiony kształt, aby tułów. Krokodyla zostaną zmontowane z oddzielnie wykonanych elementów. Ogórki są cięte na dwie części. Jednym z nich jest konieczne, aby wyostrzyć końcówkę, to będzie ogon. Z drugiej części należy wyciąć zęby. Pozostałe końce cięcia ogórków po obu stronach, aby zaczepy.

Druga połowa będzie odgrywać rolę głowy. Pusty przedmioty rzemiosła sprawiło lewo zmontować krokodyla. Wszystkie elementy zostaną zamocowane wykałaczkami. Jagody – to oczy. Oczy są czerwone, jak prawdziwy krokodyl, który widział ofiarę. Można pisać opowieści dziecko bajki z happy endem. Jak krokodyla, kiedy zobaczył ofiarą był gotowy do skoku na nim. Ale biedny nieszczęśliwy zwierzę uciec od zła drapieżnika. Niech taką historię do opowiedzenia tato. Niech dziecko silny człowiek dostosowuje się do współczucia i miłosierdzia.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić ogórek krokodyla. Photo ilustracji przedstawiono w artykule, więc wiesz jakie zwierzę ma być.

Mamusie i tatusiowie będą mogli pomóc dziecku zrobić wiele innych podobnych jednostek. Konieczne jest, aby nauczyć dziecko, aby zobaczyć niezwykłe i piękne w najzwyklejszych rzeczach, które można zobaczyć stale, ale cel jest wyłączony. Musimy uczyć dzieci, aby być ostrożnym. Zauważ, że dziwaczne, najbardziej nietypowe formy ogórków i pomidorów. Możliwe jest specjalnie rosnąć w jego ogrodzie ozdobne dynie. Warto udać się do lasu z dzieckiem w parku. Jeśli masz szczęście, a dziecko znajdzie szkopuł, który będzie przypominał mu o jelenia z rogami lub postać z bajki, należy się pochwała. W przyszłości, widzi nie tylko w ogórkowym krokodyla. Możliwość marzyć później posłuży dziecku w dobrej pozycji w sporządzaniu retelling tekstu, pisanie wypracowań. Pozwól mu grać z fikcyjnych postaci, a także komponowanie wszelkiego rodzaju nonsensy.