111 Shares 1439 views

Pingvinary w Dzhubga warto odwiedzić!

Położony sześćdziesiąt kilometrów od Tuapse, Dzhubga to mała wioska, przez wiele lat popularne wśród miłośników plaży. Od 1966 roku został przyznany status uzdrowiska. Wieś słynie nie tylko ze względu na plaży, ale także atrakcje, z których jest wiele. Autobusy ośrodek transportowych Tuapse – Dzhubga, a także taksówki. Tu przychodzą głównie tych, którzy wolą, aby połączyć wypoczynek na plaży z rozrywką poznawczej.


Pingvinary

W Dzhubga istnieje wiele miejsc, które warto zobaczyć. Ta belka dolmen i suche, a upadki pułkowniku i gardziel Guam. Turyści często wznieść się na szczyt góry pod zaskakującym tytułem „Jeż”, który oferuje wspaniałą panoramę. We wsi znajduje się park wodny oraz pingvinary. W Dzhubga otwarta jest już od jakiegoś czasu. Tutaj można zobaczyć nie tylko pingwiny, ale również delfiny. Stworzenia te, które są znane głównie z kreskówek dla dzieci, śmieszne wystarczy.

Pingvinary w Dzhubga znajduje się delfinarium „Nemo” budynku. To tutaj w oddzielnej obudowie i żyć zabawne mieszkańców Arktyki szerokościach geograficznych. W pingvinary w Dzhubga zostały przywiezione z jednego z europejskich szkółkach. Odwiedzających, zwłaszcza dzieci, przyciągane przez fakt stworzenia te nurkować i pływać jak błyskawica skoków na lądzie, tworzenie pokazu. Tutaj można nie tylko podziwiać te wystarczająco inteligentny i nieco komiczny mieszkańców północnych szerokościach geograficznych, ale także zrobić zdjęcie z nich. Na ekranie, który znajduje się powyżej wolierze, które unoszą się te niesamowite ptaki wydają się interesujące i bardzo pouczające informacje o ich życiu.

przydatne informacje

Pingvinary znajduje się w regionie Tuapse, w miejscowości Dzhubga. Aby dostać się do niej można na Federal Highway „Noworosyjsk Highway”. Oczywiście nie tylko pingwiny można zobaczyć w tym niesamowitym miejscu. Istnieją również delfiny, z których goście mogą również pływać, a także uszczelnienia. Ale przede wszystkim jest to osoba przyciąga do pingwina. On jest symbolem ogromnej części świata, jak na Antarktydzie. Chociaż ta część planety jest praktycznie zamieszkany przez ludzi, istoty te są w pełni świadomi nie tylko dorosłych, ale także dzieci, ponieważ są uważane za jeden z najbardziej popularnych przedstawicieli świata ptaków. Dowodem na to jest fakt, że prawie każdy turysta, który spocznie na Tuapse Coast musi odwiedzić pingvinary w Dzhubga.

ceny

Koszt zwiedzania tego wspaniałego woliera – 350 rubli za osobę. Dzieci poniżej pięciu lat wstęp wolny. Pingvinary w Dzhubga czynna jest codziennie od dziewiątej rano do szóstej wieczorem bez przerwy. Projektanci i architekci stworzony tak blisko naturalnych wnętrzach. ekspozycja lód przekazać właśnie środowiska naturalnego, w którym do własnego, ale bardzo trudne strefa klimatyczna zamieszkany przez pingwiny w środowisku naturalnym. Dzięki planem programiści obudowy Użytkownicy mogą osobiście obserwować zachowanie to wystarczająco szybko, pomimo pozornej niezdarności, ptaki. Tutaj widać, że maksymalna prędkość, która rozwija się pingwiny, wynosi 36 km na godzinę, a są one zanurzone do głębokości dwustu metrów. Ponadto, woliera, goście mogą również odwiedzić delfinarium i oceanarium i pawilony z nazwiskami „Jurassic Park” oraz „Świat w miniaturze”.

opinie

Widziane pingvinariya w Dzhubga wielu nazywa nie tylko zabawny, ale także rozrywką informacyjny. Po tym wszystkim, dzieci i dorosłych jest tu wpaść niezapomniane podwodna przygoda zabawy i zna takich zabawnych stworzeń. Pingvinary w Dzhubga, opinie , które są w większości entuzjastyczne, zorganizowany, aby użytkownicy mogli obserwować te ptactwo podczas ich pobytu na lądzie i pod wodą. Jeśli prowadzisz swoją dłoń na szklanej ścianie akwarium, ciekawi Pingwiny pójdą, powodując niesamowitą radość dzieci.

Widziany pingvinariya, sądząc po opiniach, daje zarówno dla dorosłych i dzieci wiele pozytywnych emocji. Dlatego w sezonie tutaj bilety trzeba kupować z wyprzedzeniem. Goście twierdzą, że niskie bilety w cenie. Jedyną wadą, według niektórych, jest mała powierzchnia wystawiennicza z pingwinami, bo z tego, co w pokoju w ciągu dnia jest zbyt wilgotno i duszno.