177 Shares 8765 views

Aktorka Loren Dzherman: biografia, filmografia, życie osobiste

Loren Dzherman – amerykańska aktorka, która kocha działając thrillerów i horroru. Zagrała rolę tajemniczego Chloe Dekker w popularnym serialu „Lucifer”. Po raz pierwszy Laura była w stanie wyrazić siebie poprzez film akcji „Hostel 2”, w którym zagrała dziewczynę studenta, wpadł w ręce organizacji przestępczych. Co jeszcze można powiedzieć o aktorce?


Loren Dzherman początkowy sposób

Future Star „Lucifer” seria urodził się w Kalifornii. Było to radosne wydarzenie w listopadzie 1978 r. Loren Dzherman urodził się w rodzinie chirurga. Wśród jej krewnych nie ma znanych aktorów. Rodzice chcieli córkę swego życia związany z prawem lub medycyną, ale los postanowił inaczej.

Mam ochote na działalności twórczej Loren odkrył w sobie jako dziecko. Pracowała na choreografia szkolnego Orange County, był stałym uczestnikiem szkolnych. „Piotruś Pan”, „Oliver” – pierwsze występy, w których można było pokazać młodą aktorkę. Pod koniec szkoły Jerman nie mają wątpliwości, że marzy o karierze aktorskiej.

Pierwsze sukcesy

Loren Dzherman – aktorka, która miała jechać do chwały wystarczająco długo. Jej pierwsza rola zagrała w komedii serialu „Wydziału”, która opowiada o przygodach studenta w uczelni. Potem pojawił się w melodramacie odcinku „Tylko ty i ja”, poświęcony stosunkom bardzo niezwykła para.

Pierwszym ważnym osiągnięciem aktorka aspirujących była rola Maryi w melodramacie „Siódme niebo”, uświęcania życia różnych pokoleń tej samej rodziny, i zwracać uwagę na odwiecznym konflikcie pomiędzy ojców i dzieci.

gwiazda rola

W 2002 roku, Loren Dzherman wreszcie udało się przyciągnąć zainteresowanie widzów i twórców. Grała rolę młodej i naiwnej Darsi Piters w horrorze „chodzenie zwłok.” Potem zagrał postać drugiego planu w wzruszającym melodramacie „Szkoła uczuć”, zagrała w filmie „Lone Ranger” i „The Texas Chainsaw uboju.” Co ciekawe, w filmie „Teksańska masakra piłą mechaniczną” aktorka planuje ucieleśniać wizerunek głównego bohatera, ale w końcu dostała małą rolę sexy Fellow Traveller.

Prawdziwa sława przyszła dzięki Lauren thrillera „Hostel 2”. Nacisk publiczności jest potężną organizacją, która oferuje swoim klientom bardzo nietypowy gry – zabijania ludzi. Jerman dostał rolę studentek, która wpada do sieci firmy i ryzyko stania się kolejną ofiarą.

Konsolidację postępu Lauren Germano zdjęć, które można zobaczyć w artykule pomogło ekstrawagancki obraz „separatora”. horror prezentuje publiczności historię ludzi, którym udało się przetrwać w śmiertelnej walce. Wrogowie nie został jeszcze pokonany, więc szczęśliwcy, którzy przeżyli można zapisać tylko pomocy z zewnątrz, których nikt nie jest skłonny dać.

Filmowanie w serialu

Ze względu na uderzające ról w „Hostel 2” i „Separator” staje się popularna aktorka Loren Dzherman. Filmy i programy telewizyjne z aktorką jeden po drugim. W 2012 roku, Gwiazda wygrywa kolejne zwycięstwo. To był jej roszczenia do roli Leslie Shay w rankingu serialu „Chicago Fire”. Jej postać – lekarza, który kocha swoją pracę. Początkowo planowano, że udział tej postaci w serii jest epizodyczny. Jednak dziewczyna lekarz ma przyjemność fanom „Chicago Fire”, powodując Lauren kontynuował do obsady serialu.

W 2015 roku aktorka po raz kolejny się sukcesem. Zagrała w serialu „Chicago Police” ponownie wciela wizerunku Leslie Shay. gwiazdki można dostrzec także w serialu „Hawaii 5-0”, „Happy Town”, „Live docelowej”, „Gliniarz z Memphis”.

Seria „Lucyfer”

Ponownie, aby przypomnieć sobie, do widzów pomógł serię Lauren „Lucifer”. Projekt TV to opowieść o demonie, który udaje się uciec z zaświatów i nabyć ludzkiej twarzy. Bohater, który chce spróbować wszystkich uroków życia, otwiera elitarny klub nocny i pędzi na oślep w otchłań rozkoszy. Lucyfer zainteresowany tylko wina rzekę, wpadającą w ucho muzyką i pięknymi kobietami. To trwa tak długo, jak próg klubu, którego właścicielem jest demonem nie znajdzie zwłok słynnego piosenkarza. W rezultacie, właściciel instytucji zaczyna współpracować z organami ścigania, aby pomóc policji w odkrywaniu skomplikowanych przestępstw.

W serii „Lucyfer” Jerman zagrał rolę uroczej i wesoła Chloe Dekker. Jej bohaterka – dziewczyna, która staje się współpracownikiem przez los demon uciekł z piekła. Lucyfer przeżywa niewytłumaczalny pociąg do jego enigmatycznego asystenta, nie potrafi czytać w jej myślach i przewidywać zachowania. Że postać Lauren sprawia wielu widzów oglądać mistyczną serii.

Życie za kulisami

Wentylatory są zainteresowani, a następnie, jeśli okaże się kimś Loren Dzherman. Życie osobiste – to temat, który grozy i thrillery gwiazda odmawia dyskusji z zewnątrz. Wiadomo, że aktorka nigdy nie wyszła ponownie za mąż, nie miał jeszcze czasu, aby mieć dzieci. Obecnie cała uwaga skupia się na Lauren karierze. Ona prawie nie ma wolnego czasu.