270 Shares 4797 views

Gdzie mogę udać się na spoczynek bez paszportu?

Wraz z nadejściem lata jest często pojawia się pytanie: „Gdzie mogę jechać bez paszportu” Nie jest konieczne, aby przejść na wakacje daleko, aby spędzić niezapomniane wakacje.


Po pierwsze, Rosja podpisała szereg umów międzynarodowych z krajami Bliskiego granicą. Z tego powodu Rosjanie mogą podróżować do Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Tadżykistanu i Kirgistanu na wewnętrznym paszportem rosyjskim.

Po drugie, na otwarte przestrzenie naszego kraju mają wielkie kurorty i wspaniałe miejsce, gdzie można pojechać bez paszportu, coraz mnóstwo możliwości ciekawego wypoczynku.

Pozwól mi zaoferować kilka wyborów.

Karelia – to idealne miejsce na rodzinne wakacje, wędkarstwo, rafting. Ta piękna ziemia niebieskich jezior, wiecznie zielonych sosen, szybkich szybkich rzek i ostrych skałach dawna przyciąga turystów. Turystyka w Karelii otrzymał niezwykle szybki rozwój. Tylko w ostatnich latach, nie są budowane komfortowy hotel, został opracowany modne dzisiaj w Europie, eko- i agroturystyki.

nowy kompleks turystyczny „Mountain Park” została otwarta w miejscowości Ruskuala, nie daleko od ogromnej jaskini marmuru kanion z wodospadami. Fani odpocząć w stylu „eko” camping chciał odwiedzić „wioskę Sami” na wyspie Ukhta. Camping goście mieszkają w namiotach, wewnątrz znajdują się leżaki z materacami i kominkiem, który służy zarówno jako akumulatora i płytą lampy.

Doświadczeni miłośnicy raftingu dostanie wielką przyjemność z rafting Okhta lub Circo-KEM. I dla początkujących będzie dostępny prosty spływ Shuya rzeki. W Karelii, są miejsca, gdzie można odpocząć i zimowe safari do reniferów lub skuter niezapomnianym przeżyciem! I, oczywiście, aby odwiedzić Republikę Karelii i nie zobaczyć „perła architektury drewnianej” na wyspie Kiży jest niemożliwe!

Innym miejscem, gdzie można iść bez paszportu – Jezioro Bajkał. Oto piękne pustyni, doskonały wędkarstwo, jazda na nartach.

Niewiele widziałem na własne oczy ten niesamowity cud natury, chociaż słyszałem o nim, chyba wszystko. Tu zawsze można znaleźć wiele ciekawych zajęć. Lato jest jazda konna, wszelkiego rodzaju pieszych, rowerowych i pieszych wycieczek przez jaskinie, gór i wysp, narty wodne i katamaran.

W zimie jest to popularny karawaning: opracowany przez różnymi drogami, w ramach którego są wynajmowane jeepy i minibusy. Bajkał zimą jest bardzo łagodny i sporty zimowe tutaj przestrzeń. Najbardziej popularnym miejscem na nartach – Sable Mountain, gdzie istnieje 10 tras o różnym stopniu trudności i długości. Kempingi, wygodne hotele i schroniska są w Listvyanka, Irkuck, niedaleko Góry Sobolinaya i bezpośrednio na wybrzeżu.

I wreszcie, gdzie można iść bez paszportu jeszcze? Nasz kraj jest wielki i piękny, i na Dalekim Wschodzie już zarezerwowane terytorium – Kamczatka. Gejzery i wulkany, jeziora krater i rezerwaty przyrody, woły piżmowe, niedźwiedzie, Salmon – wszystkie z Kamczatki. Jak również niezwykle skutecznych źródeł termalnych, superior na jego właściwości lecznicze, wielu zagranicznych SPA.

Jeśli masz paszport jeszcze istnieje, ale nie ma czasu na przetwarzanie wizowego, można wybrać się zrelaksować kraj bez wizy. Do tej pory bezwizowy wjazd do kraju lub uproszczona procedura wydawania wiz dla obywateli Rosji prawie 90 krajach.

wiza grecki
580 shares 2836 views
Idąc Balabanovo Moskwę
703 shares 6262 views
527 shares 8246 views
Atrakcje Wołchow: opis
722 shares 9957 views