527 Shares 8316 views

Daniel Byazini: życie z Romi Shnayder

Być może tylko lojalni fani talentu aktorka Romi Shnayder zna imię Daniel Byazini. Kto wie o tym tylko ci, którzy są zainteresowani życiem i twórcze dziedzictwo wielkiej aktorki, aw rzeczywistości po Byazini był początkujący pisarz. Poniżej będziemy mówić o życiu Francuza o jego związku z Romi Shnayder i o tym, jak jego życiu po śmierci żony.


Rozpoczął współpracę z Romi Shnayder

Zanim spotkał się z aktorką Byazini pracował w studiu „Lira”, gdzie film „Pociąg” i spotkał się z Romi Shnayder. Stało się jej osobisty sekretarz i kierowca w czasach, kiedy była żoną Garri Mayenom. W 1973 roku cała para zaczęli dostrzegać coraz bardziej razem, a wkrótce został wydany rozwodu z mężem aktorki. Daniel został uznany za bardzo obiecujący i utalentowany dramaturg. Był o wiele młodszy od Romy, a według współczesnych Daniel Byazini, zdjęć, które można zobaczyć poniżej, bardzo podobny do młodego Alena Delona, największą miłością w życiu gwiazdy filmowej. To może Byazini trochę aktorki wyciągnąć z depresji, w którą spadł po drugim rozstaniu z Delon. W 1975 roku, po dwóch latach związku, para pobraliśmy.

Małżeństwo z wielkiej aktorki

Gdy związek został sformalizowany, para pozornie stał się jeszcze szczęśliwszy. Ale tak się nie stało w ciągu kilku tygodni po ceremonii, para miała wypadek samochodowy, w wyniku których Romi Shnayder straciła drugie dziecko. Dla Byazini mógł stać pierworodnym. Aktorka zasmucony stratę, jak oboje marzyli od dziecka, i znowu zaczął się przygnębiony – dużo pracy i dużo picia.

Naoczni świadkowie ich relacji wynika, że Byazini nie różni takt i ostro skrytykował aktorkę. Wielu z tych, którzy znali parę, nie podoba mi się Francuz, uznając je tylko playboy. Wydawało się, że małżeństwo z gwiazdą, że potrzebuje tylko wydać swoje pieniądze bezkarnie. W 1980 roku, jedyny film na podstawie scenariusza Byazini reżyserii filmowej „Bad Syna” został wykonany został Klod Sote, którzy często strzałem Schneider w swoich filmach.

Narodziny córki i rozwodu

W 1977 roku, po tym jak jego żona odzyskała przed skutkami poważnej operacji, urodziła pierworodnym Byazini – córkę Sarah Magdalena. Porody są trudne, wymagają cesarskiego cięcia, a następnie przez kolejne dwa miesiące dziecko leżało w specjalnym pudełku. Ale wszystko skończyło się dobrze, dziewczynka była pożądana dla obojga rodziców. Wydawało się, że w końcu długo oczekiwana szczęście przyjść, ale dwa lata popełnił samobójstwo ex-mąż, Romy, a nie wykazała życia bez niej.

A dwa lata później, kiedy Sara była cztery, para rozdzielone. Twierdził, że Daniel Byazini nie może stać się dobrym mężem, miała romans za żony nie pracują, wykorzystując pieniądze Romy. Jednak wiemy, i że Schneider znowu zaczął pić, choć w wątpliwych przygodach, walcowane mężem licznych skandali. W 1981 roku para została oficjalnie rozwiedziony, Schneider był zafascynowany nowym człowiekiem.

Tragedia po rozwodzie

Po Daniel Byazini i Romi Shnayder rozwodzie, dzieci nadal mieszkają z ojcem. Iz Byazini Wyszedłem nie tylko własną córkę, ale syn Schneider z jego drugiego małżeństwa. David, w tym czasie już nastolatka, był bardzo przywiązany do swojego ojczyma, był bardzo zdenerwowany przez rozwód małżonków. Nawiasem mówiąc, chłopiec zmienił swoje nazwisko na nazwisko swojego ojca za Byazini jak naprawdę kochał swojego przybranego ojca. Po rozwodzie, upierał się, że pozostanie wraz z Danielem, ponieważ matka myślała akcie zdrady i zmaga się z faktem, że media rozpoczęły hounding Romi Shnayder.

Więc zdecydowano, że dzieci tam z Daniel Romy poleciał do obsady nowego filmu. Brat i siostra mieszka w domu rodziców Byazini w Saint-Germain-en-Lay. Trzeba wtedy czternaście Dawida, wspinaczka przez płot i pobiegł w dół do krawędzi siatki. Nastolatek zmarł, to była wielka tragedia, nie tylko dla Schneidera, ale dla Daniela, ponieważ chłopiec był mu niemal rodzimy syn.

edukacja córka

W rok po rozwodzie i śmierci syna w 1982 roku zakończył życie Romi Shnayder. Byazini podniesiony córką nasilenie, że się zmienił i zaczął prowadzić inne życie. Dziewczyna była ekranowana przed wpływem cyganerii i nie stykają się ze światem kina. Ukończyła Wydział Sztuki na Sorbonie, kilka lat szuka swojego powołania w galeriach i muzeach, ale wkrótce wyjechał do Ameryki, aby studiować aktorstwo. Teraz Sarah jest również aktorką, ona jest zajęta w teatrze i wystąpił w kilku filmach. Jest bardzo mało cech matki, to jest bardziej jak ojciec. Wyszła, a jego imię, mówiąc, że jest to prawdziwy francuski.

Książka „My Romy”

W 1998 roku świat ujrzał książkę napisaną przez Daniela Byazini. „My Romi” – tak nazwał swoje dzieło. W jej byłego dramaturga pisał o jego związku z gwiazdą, o sposobie ich małżeństwa.

Niektóre rozdziały poświęcone są uczucia autora, jego Dumas około Schneidera, ale cała edycja przedstawia obraz życia aktorki. Książka wywołała kłótnię Byazini z córką, która nie zgadza się z negatywną oceną życia matki. Sarah twierdził, że jego ojciec wprowadził Romy depresyjne kobietę, skłonną do alkoholizmu, natomiast w życiu aktorki był miły i jasny osoba.

Życie Daniel Byazini

Sam Daniel Byazini mówi, jego osobiste życie po rozwodzie z Schneidera i tragedia opracowała całkiem pomyślnie. W 2003 roku ożenił się z Gabrielą Heydricha. Para mieszka w Ibiza, Daniel stał się ojczymem do żony syna z pierwszego małżeństwa. Z córką Sarah utrzymuje on wystarczająco ciepłe relacje, powiedział, że widzi go jako „ogień, charakterystyczne dla matki.” Teraz Byazini dziełem agencji i nie stara się dotknąć świata kina.