340 Shares 1360 views

Długa fryzura z włosami i bez niego

Popularność fryzowania fasoli lub quadów na całym świecie doprowadziła do faktu, że widzimy ogromną liczbę różnych interpretacji. Eksperymenty o długości, wielowarstwowych, wahadłach, przegródach, a nawet odcieniach włosów dają nam ogromną różnorodność stylów, które można spróbować samodzielnie i uzyskać wspaniałe rezultaty.


Cechą wyróżniającą fasolki do strzyżenia jest także wszechstronność i praktyczność. To ona lubi nowoczesne, aktywne kobiety. Szczególnie popularna jest fryzura bob / kara na długie włosy, które pozwala zachować część przedniej długości, krótkie korony i paski potyliczne. Jak zrozumieć obfitość dostępnych opcji? Zrobimy małe sortowanie, aby ułatwić.

Koszenie wydłużonej fasoli bez winy z ukośną dzieloną stroną

Ta wersja fryzury będzie wyglądać szczególnie dobrze na pucołowatych kobietach, ukrywając boczne strefy i wizualnie rozciągając owal. Także fryzjer jest najbardziej wszechstronny pod względem stylizacji i zdolności do szybkiego przebudowy długości (ponieważ nie ma grzywek). Lokalizacja rozstania tworzy romantyczny i kobiecy obraz, obejmujący jedną stronę twarzy i tworzący zagadkę w stylu. Dzięki tej fryzurze długie kolczyki będą dobrze wyglądać, podkreślając jednocześnie orientację stylu. Warto eksperymentować z umieszczeniem rozstania. Może być zaaranżowany drabinką, zgięciem, falą. Długa fasola – fryzura (zdjęcie) na każdy dzień i nie tylko. Doskonale wpisuje się w wizerunek wieczoru.

Koszenie wydłużonej fasoli bez wałka z prostym wycięciem

Utwórz romantyczny i tajemniczy wizerunek pozwoli ci wyciąć długą fasolkę bez udaru z prostym wycięciem. Obejmuje boki twarzy i wizualnie ją wydłuża. Taka fryzura wygląda dobrze, nawet jeśli czoło nie jest wysokie. Fryzjer nadaje się do biura, na romantyczną datę. Przednie paski można układać warkoczykami lub warkoczykami, a także usuwać obwód od twarzy. Do takiej fryzury musi znajdować się prasowanie, aby położyć idealnie proste końce, które otaczają owal. Są punktem kulminacyjnym tego stylu. Z wydłużoną bobą na prostej, suknie z otwartymi ramionami wyglądają dobrze, podkreślając piękną linię ramion i karku.

Długa fryzura: widok z tyłu

Podłużny kwadrat ma kilka sposobów zdobienia grzbietu głowy i korony. Tradycyjnie klasyczną opcją jest jedna płaska długość wzdłuż linii szyi z przejściem na długie nici w twarz. Niedawno bardzo popularna jest duża, ścięta wersja okipu. Ta opcja jest również nazywana "kwadrat na nodze". Długie nici na wierzchołku idą bardzo krótko w tylną część głowy i tworzą iluzję krótkich fryzur. Widać to z tyłu. Jednakże są ostre lub gładkie przejście na przednie nici, i są odpowiedzialne za ogólną percepcję fryzury.

Tak więc długość włosa jest zachowana w twarzy i praktyczność dodaje się pod opiekę całkowitej krótkiej masy włosów. Ważnym elementem jest zwiększenie objętości w koronie głowy. Daje wspaniałą fryzurę i sprawia, że stylizacja staje się jeszcze bardziej spektakularna. Wytnij długą fasolę (widok z tyłu pokazano na zdjęciu) w tej wersji tworzy kobiecy obraz o śmiałych i odważnych akcentach. Do salonów fryzjerskich zbliżających się do szyi, a nawet część z tyłu strój podejdzie.

Długa fryzura z prostymi warkoczami

Aby podkreślić oczy i ukryć czoło, rozważyć opcję prostej, grubej szyjki połączonej z wydłużoną bobą. Fryzjer pasuje do właściciela grubych, równych włosów, które chcą usunąć część objętości w obszarze twarzy. W tym przypadku można eksperymentować z różnymi wariantami długości uda: powyżej, poniżej lub wzdłuż linii brwi. Im wyższe cięcie, osoba będzie wydawała się bardziej otwarta i młodsza. Fryzura bob na długich włosach z hukiem dobrze sprawdziła się dzięki popularności wśród wiodących osobistości na świecie. Pozwala stworzyć wizerunek damskiej i pewnej siebie damy.

Fryzura z długimi włosami

Dla tych, którzy chcą spróbować w bangku razem z długim placem, ale nie chcą spędzać dużo czasu, możesz polecić jego długą wersję. Pozostaje elementy ramy twarzy, strona zamknięta, możliwość eksperymentowania z rozłożeniem i otwarcie jednego ucha, aby podkreślić kolczyki. Również włosy mogą być pięknie usunięte z boku, tworząc asymetrię linii haka. Fryzjer będzie wyglądał dobrze na właścicieli kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy, ukrywając część owalu. Kontrast długości łokci i całkowitej linii cięcia może być mniej lub bardziej zauważalny, w zależności od preferencji osobistych. Istnieje również możliwość eksperymentowania ze smugami pasma w twarz i wokół obwodu fryzury. Wycięcie karku z długim hukiem pozwala spróbować różnych wariantów warkoczy i plecionek w obszarze czołowym. Dla miłośników felg i bandaży, ta wersja fryzury również jest potrzebna.

Wytnij bob prostym cięciem

Inną cechą charakterystyczną fryzury jest długa kośćca to grubość całkowitej linii cięcia. W zależności od długości i grubości włosów, można ją rozróżnić na różne sposoby. Jeśli masz proste i gładkie włosy, możesz utworzyć wydłużony kwadrat na jednej gładkiej linii cięcia. W takim przypadku ciągle musisz ciągnąć za włosy włosami na końcach żelazko, aby podkreślić skosy w kierunku twarzy. Szczupła długie włosy bez rozrzedzania nie nadaje się dla właścicieli rzadkich i delikatnych włosów. To tylko podkreśla ich kondycję.

Wielowarstwowa fryzura bob

I gruby, rzadkie włosy będą wyglądać świetnie w wielowarstwowej fryzurze. Jego wyraźne zalety to łatwość pielęgnacji i pakowania, a także możliwość dodania dodatkowej objętości w strategicznych obszarach na koronie i czole. Cięcie długiej fasoli w wielowarstwowej wersji lub w kaskadzie korzystnie różni się od innych. Do stylizacji potrzebujesz prasowania, zwłaszcza jeśli masz faliste włosy, aby wypracować wzór fryzury. Będzie niezwykle skuteczne, aby wyglądać jak paski, podkreślone przez wielowarstwowość.

Fryzura z falami i loki

Podłużna fasola pozwala na wykonanie stylizacji loków i fal, pięknie kształtujących twarz. Na podstawie lepiej jest wykonać wielowarstwową fryzurę, bardziej wygodniej jest pracować z żelazkiem lub żelazkiem. Cóż wyglądają jak klasyczne gładkie fale i nieostrożne zygzaki "plażowe". W przypadku stylizacji włosy należy płasko lub prasować, a następnie lekko wygładzić palcami.

Fryzura długo fasolowa łatwo pasuje do każdego stworzonego obrazu: biznesowy, casual, romantyczny, wieczór. Wybierz wersję podstawową, a następnie eksperymentuj z różnymi wariantami układania. Nie zapomnij o narzędziach do stylizacji i narzędziach do opracowywania tekstury. Udane reinkarnacje!