204 Shares 4481 views

Jak przyciągnąć PR-praktyków na Uniwersytecie profesjonalnego spotkania ze studentami?

W trzecim roku, podjąwszy, aby rozpocząć pracę nad specjalizacją (PR) – miałem do czynienia z ważnym problemem. Okazało się, że mimo dobrych ocen w większości podstawowych przedmiotów, w rzeczywistości, ja nic nie wiem. Jednak moi koledzy, wykonane wielokrotnych prób, aby dostać pracę, powiedz mi, że ten sam los. Dlaczego tak się dzieje? Jakie są powody, studenci, którzy studiowali dobrze w swojej dziedzinie, mają do czynienia z? Mamy doskonałe nauczycieli w Instytucie! Wierzę, że starają twarde i szczerze chcą dać nam wiedzę.

Informując nas o barwnych typów PR, są przekonani, że absolutnie musi znać charakterystykę każdego z nich. Więc kiedy przychodzi do pracy, w pełnym zaufaniem, że wiedza na temat public relations wszystkich kolorach natychmiast zapewnić rozwój kariery, ale w rzeczywistości tak nie jest. Oczywiście, natychmiastowe zwolnienie nie jest przestrzegane, ale natychmiast rozpocząć pierwsze problemy i błędy i błędy, niestety, nie będzie wielu.

Oczywiście, nie jest opcją i krok na grabie, które zostały już wypróbowane i przetestowane przez setki studentów do mnie. Ale VSE-taki chcieliby uczyć się na błędach innych.

Ale kto? Kto może pomóc, porozmawiać o problemach, które można łatwo uniknąć w swoich pierwszych dni pracy? Być może wielu otvetyat- „iść na studia, nie przegap, a wszystko będzie dobrze.” Ale instytut jest priorytetem jest to teoria, a nie ćwiczyć. Okazuje się, że badanie odpowiada za swoje błędy, które następnie są pięknie zwanych „doświadczenie”. A jeśli uważasz, że problem jest rozwiązany zaskakująco prosta. Trzeba tylko słuchać studentów tych, które mają sens w PR, a okazuje się, że wszystko zaskakująco łatwe i dużo więcej zabawy niż suchej teorii.

A kto rozumie praktycznym PR? I nie, czy absolwenci uniwersytetów, którzy ukończyli kilka lat temu, szkolenia, a teraz zdobyć doświadczenie i wiedza, mają imponującą listę „pierwszego błędu”?

Istnieje kilka rodzajów specjalistów PR. Na przykład ci, którzy wzywają do wydawcy z frazą „naszego dyrektora 45 lat, piszę o naszej organizacji.” Ci, którzy cały wzór, absurdalne, śmieszne. Ale są też inni. Te, które chcą być. Ci, którzy używają 100% swoich kreatywność. którzy widzą możliwość public relations i potrzebę nich. i mają coś do powiedzenia. i to oni chcą nas uczyć, aby nauczyć się, jak udało im się osiągnąć takie wyżyny, że wymaga.

Ale z jakiegoś powodu nie przyjdzie, nie dzielić się doświadczeniem i wiedzą, nie mów nic … A uczniowie wypełnić swoje stożki lub sobie sprawę, że PR nie jest czymś, warto poświęcić swoją karierę. Raz jeden z nauczycieli powiedział: „Większość z was będzie działać jako dyrektor rekrutacji, niektóre będą zaangażowani w reklamy lub sprzedaży, a tylko 3% będzie działać na specjalności”.

Jednak w uczciwości warto zauważyć, że kiedy będę osiągnąć pewne sukcesy, nie chodzę z plakatem „Chcę powiedzieć dużo o studentów” do najbliższego uniwersytetu. Dlatego chciałbym prośbą, aby rozwiązać problem „praktyków słabego oświetlenia.” Jako opcja możliwe jest zorganizowanie rozwiązań komitet studentów, które będą dzień i noc, aby spojrzeć na tych, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami, zaprosić prelegentów i praktyków, informując ich o zaletach i wadach pracy z uczniami.

I praktykować dobre, ale jak pochlebne kiedy jesteś wezwany do uczelni iz wielkim zainteresowaniem wysłuchać i zapamiętać każde słowo! PR I znowu to nie jest złe, nowi ludzie do nich dowiedzieć na temat swojej firmy lub projektu, należy poinformować znajomych, przyjaciół … I studenci korzystają, wiedza nie jest książka, a najbardziej, że nie jest to prawdziwy, praktyczny, do czynienia z ich doświadczeń. Ale doświadczenie – moc!