433 Shares 9216 views

Wspaniały i pyszny manier w wielowarstwie "Redmond": krok po kroku gotowanie

Mannik w sklepie wielofunkcyjnym "Redmond" przygotowuje się na 60 minut. Ale zanim umieścisz lepki i pachnący ciasto w kuchni, powinien być dobrze wymieszany. Warto zauważyć, że takie ciasto okazuje się szczególnie smaczne, jeśli jest gotowane razem z orzechami i suszonymi morelami. Ale o wszystko w porządku.


Krok po kroku przepis manekina w wielowarstwie "Redmond"

Wymagane składniki na naczynia

 • Kefir jest rzadki (można spożywać kwaśne mleko, mleko sfermentowane, jogurt lub śmietanę) – 250 g.
 • Semolina – 1 szklanka fasetowa.
 • Jajko duże kurczaka – 3 szt.
 • Cukier biały cukier – ½ szklanki (może być więcej).
 • Mąka odsunęła – 1 szkło.
 • Kremowy olej nie zjeść – 30 g.
 • Zapach waniliowy – worek.
 • Dobra jodowana sól jest niewielką szpilką.
 • Orzech łuszczony – 40 g.
 • Morele suszone – 40 g.
 • Soda stołówka i ocet żywności – na małej łyżce.

Przygotowanie semoliny

Mannick w multiwarkze "Redmond" powinien zacząć przygotowywać się z wywaru lepkiej bazy. W tym celu połącz szklankę semoliny z cienkim jogurtem, mlekiem, jogurtem lub śmietaną, a następnie pozostaw ją na bok w celu dalszego obrzęku (przez 35-42 minut). Tymczasem musisz pokonać jaja przy pomocy blendera i wlać cukier. Następnie oba składniki należy wymieszać w jednym pojemniku, składając w tym samym naczyniu pachnący wanilinę, saszetkę stołową , sól jodowaną i przesiano mąkę.

Przetwarzanie dodatkowych składników

Mannick w sklepie z wieloma sklepami "Redmond" będzie o wiele bardziej smaczny, jeśli użyjesz następujących składników do wyrobu tego ciasta: słodkich suszonych moreli i łuszczonych orzechów włoskich. Powinien być czyszczony z gruzu, sparzonej wrzącą wodą i pozostawiony w niej przez 25 minut. Ta procedura dobrze zmiękcza elementy, pozbawiając ich brudu i pyłu. Następnie delikatne i spuchnięte suszone owoce należy pociąć na drobne kawałki i osuszyć orzechy w kuchence mikrofalowej i zmielić je w małą okruchę z blendera lub zaprawy murarskiej.

Formowanie deseru w misce urządzenia kuchennego

Do manicure w multivarke "Redmond" nie przykleja się do dna zbiornika, musi być smarowany olejem (warzyw lub kremowy). Następnie należy wyłożyć ciasto w misce i posypać dużą ilością suszonych moreli i orzechów włoskich (można dodać trochę rozgniatanej ciemnej czekolady).

Proces wypieku deseru

Jak zostało powiedziane powyżej, manekin w wielozacisku "Redmond-4502" jest przygotowany w ciągu zaledwie 60 minut. W tym celu należy ustawić kuchnię w trybie wypieku i ustawić timer na odpowiednią wartość. Po zakończeniu programu, słodkie ciasto z kaszy mannej musi trochę ostygnąć w zbiorniku, a następnie wyjąć go, obracając kształt na dużej płycie, desce do krojenia lub ciasta.

Jak prawidłowo służyć ciasto

Gotowy i ostudzony mannik powinien być pokrojony na małe porcje i przedstawiony gościom na małych spodkach wraz z słodką i mocną herbatą. W razie potrzeby można wylać takie pyszne i wspaniałe ciasto z wiśni lub innego syropu, dżemu, dżemu, kwiatu miodu lub skondensowanego mleka. Bon appetit!