347 Shares 2538 views

Jak leczyć streptodermii dziecięcą

Streptodermii powstaje, gdy warstwa powierzchniowa skóry wpływa paciorkowców. Jest to często u osób z osłabionym układem odpornościowym i dzieci. Ponieważ choroba bakteryjna, to można powiedzieć, że jest to dość zaraźliwy, więc może być transmitowany przez dotykowej kontaktu. Jeśli rodzice zauważyć ich dziecko ma objawy tej choroby, należy skonsultować się z pediatrą lub dermatologa. Robią prawidłowej diagnozy i zorganizować odpowiednie leczenie. Jednak nie zawsze mają okazję do szukania pomocy u lekarza. Niż leczyć paciorkowcowe liszajec w tej sytuacji?

Tradycyjne metody oddziaływania , łagodna forma

Najczęściej leczonej choroby w domu. Ze stosunkowo mniej poważnych wyznaczonych czynników zewnętrznych. Lekarze często zaleca się smarować bąbelkami zielonej farby. Lukier na części głowy, gdzie włosy rosną, są czyszczone przy pomocy dwóch procent salicylowego wazeliną. Inne skóry potraktowano rtęci maści, który zaleca się, aby w połączeniu z kwasem borowym, rezorcyna, pasta naftalenu. Podjęciem decyzji o jaki rodzaj maści w leczeniu paciorkowcowe liszajec, należy pamiętać, że dzieci nie są zalecane do stosowania maści antybakteryjne, ponieważ często powodują reakcje alergiczne. Sucha postać choroby leczony przez rozmazywanie na dotknięte obszary 2 procent azotanu srebra na co najmniej dwa razy dziennie.

Leczenie ciężkiej

Niż leczyć paciorkowcowe liszajec do ciężkiego? W przypadku, gdy nie jest to wzrost temperatury ciała, Analiza wykazała, że wysokie szybkości sedymentacji erytrocytów, nie chłonnych i leukocytoza często lekarz określa spożyciu antybiotyków. W ciężkich przypadkach może przeprowadzić transfuzję krwi, napromieniowanie światłem ultrafioletowym, wlew albuminy. Ponadto, należy przestrzegać prawidłowego żywienia dziecka, ponieważ korzystanie z słodkim cieście, może przyczynić się do dalszego rozprzestrzeniania paciorkowce.

tradycyjne leki

Niż leczyć paciorkowcowe liszajec, jeśli lek jest niemożliwe? skóra dziecka musi być myte codziennie z mydłem i delikatnie wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Pomoże to zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji. Następnie obszar dotknięty Opisany poniżej wywary, napary.

kora piwny

Kora mielona należy dodać wody i pozostawić w łaźni wodnej przez pół godziny. Należy przyjmować 1 kawałek trawy i 10 części wody. Otrzymaną brzeczkę mogą być brane doustnie, ale może również obsługiwać skórę.

Camel Thorn dla dzieci

Niż leczyć paciorkowcowe liszajec u niemowląt? Jest możliwe zastosowanie wlewu kolec wielbłądów (części infuzyjnej 1 w trzech częściach wody). Dla efektu terapeutycznego należy kąpać dziecko w nim.

Niż leczyć paciorkowcowe liszajec na twarzy?

Herbatki ziołowe wykonane z rumianku i dębu, dobrze pomóc suche pęcherze. Można to zrobić jako balsam, lub po prostu wytrzeć obszarów.

sączące rany

Kiedy płaczące rany użyć soku z czosnku zmieszany z czarnym pieprzem w proporcji jeden do jednego. Nadżerki i owrzodzenia szybko schodzą.