563 Shares 7390 views

Tkać w proca z rezinochek: instrukcja

Tkania rezinochek do proca stała się ulubioną rozrywką dzieci i młodzieży na całym świecie, jak i dorosłych czasami załączonych do sprawy, choć często jest to lepiej, aby uspokoić nerwy. Lekcja jest naprawdę fascynujące i otrzymał odznaczenia chętnie nosi dzieci.


Co jest potrzebne do tkania rezinochek do proca?

Splot w proca z rezinochek zakłada nie tylko pragnienie, ale także zestaw specjalnych narzędzi wyjściowych. Z reguły te mogą być maszyna do tkania, klipy, procy, trochę gumki o różnych kolorach.

Raz w swoim arsenale pojawiła niezbędne narzędzia potrzebne do opanowania procesu. Pomoże to nie tylko odwiedzić specjalistycznych kursów, ale również oglądanie wideo tutoriali w internecie.

Splot rezinochkami do proca coraz bardziej popularne również dlatego, że otrzymał jego wyposażenie są bardzo stylowe, piękne i praktyczne. Że praktyczność odgrywa rolę. Z ich pomocą można podkreślić oryginalność nie tylko strój, ale również kostium kąpielowych. Ta bransoletka nie boi się wody, można go bezpiecznie popływać i zrelaksować się na plaży.

Metody tkania na rezinochek procy

Istnieje wiele sposobów, za pomocą którego twórczości można uzyskać całkowicie różne i bardzo oryginalne bransoletki. Prowadzenie tkania rezinochkami proca, początkujący powinni wybrać skromny schemat i ich szkolenie, a następnie przejść do bardziej złożone i wyrafinowane.

Przed rozpoczęciem należy przygotować wszystkie akcesoria tkania. Rezinochku polecam nosić temblak w postaci ośmiu. Następnie wrzucić na dnie kilka multi-kolorowe gumki. Następnie, dolny hak gumy gwintowanych na obu stronach. Po tym, górna strona jest umieszczany na innej gumy i skrętów. Skutkuje to bardzo ciekawy tkania.

Jak splot francuski warkocz z rezinochek

Tkać rezinochkami do proca dane – to jest bardzo ciekawe, ale czasami trudne. Jednak nie jest ciekawe i proste sposoby, które mają moc, nawet dla początkujących. Jednym z nich może być uważany oplatania francuski warkocz.

Przy użyciu tego rodzaju oplatania pierwszą gumę zazwyczaj zabezpieczone osiem. Po tej procedurze, górna zabezpieczona inny dwa, ale osiem, w tym przypadku już nie trzeba po prostu umieścić je dokładnie. W tym przypadku, dolna rezinochki pętla gdy hak jest wyciągnięta i pozostaje w centrum. Na tych samych próbkach są te same kroki z drugim zespołem.

Takie operacje są wykonywane wiele razy, to jest bardzo ważne, to jest punkt, że dolne żywice zawiasową z proca i pozostają w środku. Działania te muszą nadrobić dopóki długość zespołu osiągnie żądany rozmiar.

Splot bransoletkę trójkolorowym

Splot bransoletki rezinochkami do proca staje się o wiele więcej zabawy, jeśli proces stosuje się więcej niż jeden kolor, i więcej. Proces tworzenia trzy kolorowe bransoletki jest podobny do tego, jak zrobić bransoletkę francuski warkocz. Do pierwotnego projektu, kiedy poprawka kończy, można ozdobić wisiorek produktu. Nawiasem mówiąc, kwiaty mogą wziąć trzy opcjonalne, może być więcej, ale nie przesadzaj, a w związku z tym, ponieważ kolor w pierwszej kolejności powinny być w harmonii, a nie tworzyć niepotrzebnych medley.

Ogólnie rzecz biorąc, tworzenie bransoletki trwa około dwudziestu minut. Działalność ta może być bardzo dobrze nadaje się do matek, którzy są na urlopie macierzyńskim, a nie mają dużo wolnego czasu.

Liczby tkackie z dziąseł

Tkania rezinochek do proca rysunku jest modne w tym kierunku. Jakość tych produktów, możemy zobaczyć, breloczki, wisiorki i tak dalej. D. metody ich wytwarzania i projektowania mogą być bardzo różne, jak również kolory. Dzięki zastosowaniu różnych typów maszyn można uzyskać i różnych rozmiarów i typów figur.

Istotnym aspektem w wielkości produkcji jest to, że splot powinna wynosić co najmniej dwie elastyczne taśmy, to możliwe bez przerw na produkt. Można niezależnie wymyślić projektowaniu przyszłych figur i wykorzystać gotowe.

Splot w proca z rezinochek pozwala tworzyć takie ciekawe postacie jak leverets, truskawka, serca, ptaki, i tak dalej. N. Jednak niektóre z nich wskazują na obecność pewnej kolorystyki swojego materiału.

Historia tkania rezinochek

Splot w proca z rezinochek pojawił się w Ameryce. Dzieci są bardzo niespokojne i nie naprawdę uzależniony robótki. Aby je przynajmniej w jakiś sposób, aby dołączyć do tej umiejętności, została stworzona idea splocie jasnych i kolorowych materiałów gumowych. Wynik nie trzeba było długo czekać i wkrótce większość dzieci nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie są zaangażowane w tkania rezinochek. Oni stworzyli arcydzieła są one noszone nie tylko dla siebie i urządzone im ich ubrania, ale ubrane lalki, i dał najlepszych przyjaciół.

Materiał do tkania stoi dość tanio i jest bardzo przystępne. Czynnik ten odegrał ważną rolę w promowaniu tego hobby.

Formy do maszyn tkackich

Jeśli chcesz splot bransoletki nie są tego samego typu, trzeba będzie kilka rodzajów maszyn, które różnią się nie tylko w konstrukcji, ale również pod względem wielkości. Maszyna (proca), można zbudować sobie: może również zastąpić kuchni widelca lub dwa ołówek. Jednak ta opcja byłaby bardzo prymitywne i nie pozwalają na tworzenie wyrafinowanych i ekskluzywnych dzieł.

Bardziej skomplikowane urządzenie, które ma tworzyć całość kompozycji gumy, tworzywa sztucznego przezroczystego podstawy, w którym kilka rzędów prętów zabezpieczonej. Jest na to urządzenie wykazała największe możliwości dla kreatywności.

Co jeszcze można utkać z gumy?

Splot w proca z rezinochek nie ogranicza się do tworzenia bransoletek. Ostatnio, możliwość tego rodzaju twórczości przedłużyć do nieskończoności. Widzimy nie tylko pleciony brelochki gumową i biżuterię, ale także figurki zwierzęce, lalki ubrania, torebki, buty układy i wiele innych przedmiotów. Im dalej, tym bardziej rozwinięte tego typu robótek. Czasami wydaje się, że wyobraźnia autorów jest nieograniczona.

jakość materiału

Zakup zestawów do tkania rezinochek, spróbuj wybrać materiał wysokiej jakości. Po pierwsze, produkty nie spełniające wymagań może mieć negatywny wpływ na zdrowie, a po drugie, aby pracować z nimi nie przyniesie żadnej przyjemności. Nieodpowiednie jakości materiały szybko złamać, przerwy, traci swój kształt, co jest bardzo frustrujące dla osoby, która ma w swojej wyobraźni malowane gotowego produktu.

Ostatnio sporo zamieszania wokół, aby zabronić dzieciom tkać i nosić bransoletki rezinochek, ponieważ ma negatywny wpływ na ich zdrowie. Tutaj znowu ważną rolę odgrywa jakość zakupionego materiału. Jeśli jest wyposażone w niezbędne certyfikaty jakości, nie można obawiać się o zdrowie, a jeśli produkt jest chałupniczych i to bez właściwej dokumentacji, nie jest warte ryzyka i wydawać pieniądze na jej temat.