869 Shares 4581 views

Tanie towary z chińskich producentów czekają na Aliexpress

AliExpress – jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych sprzedających towary z Chin. Choć zwykle określenie „shop” nie jest dość precyzyjnie definiuje elektroniczną platformę handlową. Przeciwnie, jest to rodzaj internetowego hipermarketu, zgromadziła tysiące sklepów oferujących swoje produkty klientom z całego świata. W zależności od ilości towarów, sprzedawców i klientów, portal ten konkuruje nawet z gigantem zakupy online jak Amazon.

Jazda działalność AliExpress

Główną działalnością firmy – sprzedaż towarów chińskich w detalicznym i hurtowym. Witryna dostarcza platformę handlową dla każdego chińskiego sprzedawcy, który chce zrealizować swoje towary w Internecie. Spółka ściśle monitoruje realizację wyznaczonych reguł, więc kontroli działalności przedsiębiorcy w imieniu klientów odbywa się raczej surowo. Więcej informacji na temat cech kupowanie na tego zasobu można znaleźć na stronie internetowej http://shophelp.ru/ shopaholics.

Wśród kategorii produktów oferowanych są szczególnie popularne są:

  • odzież dla mężczyzn i kobiet;
  • Wszystkie dzieci;
  • Produkty dla domu i ogrodu;
  • elektronika;
  • CAR.

Wszystkie produkty są sprzedawane przez wytwórcę, ale oferował produkty z tej samej kategorii mogą znacznie różnić pod względem ceny i jakości z powodu znacznej konkurencji wśród przedsiębiorców. Wielu sprzedawców oferuje bezpłatną dostawę, propozycja jest na ogół prawdziwe dużych partii. W przypadku złej jakości wybranych elementów lub błędów w procesie przetwarzania zlecenia klient ma możliwość zwrotu towaru. W przypadku zgubienia paczki do klienta zwróci pieniędzy, ten problem dotyczy wsparcia serwisowego.

metody płatności

AliExpress Alipay wykorzystuje system płatności, który przypomina WebMoney funkcjonalną. Alipay obsługuje karty kredytowe MasterCard, Visa, a więc płacić za zakup nie jest trudne. Ponadto, system automatycznie określa równoważnej wartości wybranych pozycji w walucie lokalnej. Każda transakcja jest chroniony systemu Escrow, co minimalizuje ryzyko zarówno dla kupującego i sprzedającego. Jeśli wystąpią trudności z sprzedawcy w sklepie można kontaktować się bezpośrednio i szybko rozwiązać ten problem.

Ten rynek z pewnością będzie odwoływać się do tych, którzy docenią różnorodność wyboru. Niskie ceny i bezpłatną wysyłkę – określenie czynników AliExpress popularność. Wśród nabywców mają sklep jak zwykłych konsumentów i przedsiębiorców prywatnych, małych hurtowych produktów w celu odsprzedaży w swoim sklepie.