715 Shares 1996 views

Charlize Theron jako Aeon Flux. Aktorzy z filmu „Aeon Flux”

„Aeon Flux” – fantastyczny rolka filmu w 2005 roku. Film oparty jest na serii kreskówek, Peter Chung Gonsika. Aktorzy „Aeon Flux” zostaną omówione w tym artykule.


Aeon Flux

Wydarzenia rozwijają obraz w odległej przyszłości. Większość ludzi zmarło z powodu strasznej i śmiercionośnego wirusa. 2011 okazały się śmiertelne. To właśnie wtedy nieznane pochodzenie wirusa zabił 99% mieszkańców planety. Nielicznym udało się przetrwać, ale walka o przetrwanie jest nadal w toku. Do zasilania technokratyczny dynastię, a większość ludzi żyje w wielkim mieście przyszłości – Bregne.

Głównym bohaterem tej historii – Aeon kolby. Jest to jeden z „monikantsev” – uczestnicy organizacji rebeliantów że sprzeciwia się reżimowi lokalnej dynastii Goodchild. Charlize Theron zagrała w filmie "Aeon Flux". dyrektor aktorów Karyn Kusama starannie dobrane, biorąc pod uwagę zestaw kandydatów. W roli głównej po raz pierwszy zaproszony Mishel Rodriges. Ale później jeszcze zatrzymał wybór na Sh Theron. I tak źle. Aktorka doskonale poradził sobie z rolą.

Oczywiście, nie jest to najbardziej uderzające praca w filmie był obraz „Aeon Flux”. Działające umiejętności i zdolność do przekształcenia Theron pokazała przede wszystkim w filmie „Monster”, za który otrzymał „Oskara” (film o kobiecie zabójca został wydany dwa lata przed premierą „Aeon Flux”). Aktorzy i role fantastyczny predstvleny taśma poniżej. Warto jednak powiedzieć, że postacie na zdjęciu kawałek.

Trevor

Rebelianci uwierzyć, że Zarząd nielegalnie dynastię. Goodchild rzekomo wykorzystał sytuację, aby zmusić do zachowania władzy. Główny bohater bierze udział w tym ruchu, a często wykonuje różne niebezpieczne i trudne zadania. Goodchild chcą również w cokolwiek było utrzymanie władzy. Będą one zatrzymane na nic więcej, żaden z nich nie uważa za konieczne do prowadzenia rozmów pokojowych. ludzie opresyjne i okrutne traktują przemoc i agresję jako jedyną możliwością walki.

Aeon Flux jest zabicie jednego z członków dynastii Goodchild – pewna Trevor Martin Chokash wykonany obraz na ekranie jednego z głównych aktorów w filmie „Aeon Flux”. Aktor, zdjęcie, które znajduje się wyżej, stał się znany z roli Keleborna ( „Władca pierścieni”).

Głównym bohaterem jest coraz częściej do czynienia z dziwnych wspomnień, które nigdy się nie wydarzyły. Widzi dziwne wizje. A co najważniejsze, oni przedstawić Trevor.

Oren

Postać ta – jedna z Goodchild, brata Trevora. Jest to związane z „monikantsami”, które obejmują Aeon Flux. Aktor Dzhonni Li Miller grał Oren. Oczywiście, ta rola nie była szczególnie znacząca w karierze dla niego. Najbardziej uderzającą kinoobraz Johnny Lee Miller stworzył – serii Sherlock Holmes "Elementary". Aktor znany jest także z ról w „hakerów” filmów „Trainspotting”.

Inni aktorzy filmu „Aeon Flux”

Wydarzenia rozwijają fantastyczny obraz o optymalnej dynamiki, tak że widzowie będą mieli oglądać fascynującą historię i rosnące intrygi. Dziwne wizje i wspomnienia, które nawiedzają dziwne Eon i inny mieszkaniec miasta, będzie służyć jako wskazówkę do ważnych tajemnic. Goodchild dynastia rzeczywiście przywłaszczył sobie moc i robi wszystko, co możliwe, aby zwykli ludzie nigdy nie dowiedział się prawdy o epidemii wirusa w 2011 i leków, które pomagają przetrwać wszystko.

Na zdjęciu, oprócz powyższego, były następujące podmioty:

  • Pit Postletueyt.
  • Nikolai Kinski.
  • Amelia Warner.
  • Frensis Makdormand.
  • Sophie Okonedo.

Charlize Theron mistrzowsko wykonany obraz na ekranie wojownika przyszłości, gotowy ryzykować swoje życie w imię prawdy. Temat jest fascynujące. Mówi się, że popularność filmu miała pozytywny wpływ i udział w słynnych kreskówek. Biuro światowy box box office wyniósł ponad $ 26 milionów dolarów.