595 Shares 1438 views

Witaminy "Omega-3 Cardio Vitrum": instrukcje użycia, skład i recenzje

Lek "Vitrum Cardio Omega-3" (instrukcja, cena wskazana w tym artykule) jest kompleksem substancji, niezastąpionych dla ludzkiego organizmu. Jest uważany za jedną z najbardziej popularnych w tej kategorii, ponieważ może on w sposób idealny obniżyć poziom cholesterolu i doskonale oczyścić krew. To z kolei zapobiega rozwojowi miażdżycy tętnic i innych chorób serca, a także całego ciała ludzkiego jako całości, nie tylko nasyca tkanki i narządy substancjami odżywczymi, ale także wpływa na ogólny samopoczucie i nastrój.


Wygląd

Lek "Virum Omega-3 Cardio" ma postać owalnych kapsułek, umieszczonych w żelatynowej muszli. Jeśli przebijesz, zauważysz oleistą ciecz o żółto-bursztynowym kolorze.

Kapsułki umieszcza się w plastikowym pudełku. Każde pudełko ma własny pakiet kartonowy. W jednej butelce może być trzydzieści lub sześćdziesiąt kapsułek.

Opis preparatu

Lek "Virum Omega-3 Cardio" jest środkiem hipochemicznym przeznaczony do zmniejszania lipoprotein, cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Lek jest wzbogacony o witaminy Omega-3, co czyni go bardzo przydatnym dla całego ciała.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe normalizują i przyspieszają metabolizm oraz zmniejszają lepkość krwi, mają pozytywny wpływ na pracę mózgu i ogólnie poprawiają stan psychiczny.

Omega-3 jest substancją czynną, która może zwiększyć żywotność, poprawić nastrój i dodać energii bez udziału w przyrostu masy ciała.

Przy regularnym stosowaniu apetyt normalizuje się i maleje. Warto również zwrócić uwagę na poprawę stanu hormonalnego.

Substancje te znajdują się w dużych ilościach w rybach morskich, nasionach lnu, gorczycy i owoce morza. Ale nie każdy używa tych produktów w wystarczających ilościach.

Niewłaściwy styl życia, niezrównoważona dieta i nadmierne spożycie żywności o dużej zawartości tłuszczu prowadzą do tego, że układ sercowo-naczyniowy zaczyna słabnąć z jego funkcjami.

Lek "Virum Omega-3 Cardio" jest uważany za bardzo skuteczne narzędzie, wypełniające ludzkie ciało użytecznymi wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Utrzymują zdrowie serca i naczyń krwionośnych.

Główne wskazówki dotyczące stosowania

Oczywiście, ten lek jest uważany za doskonałe narzędzie do zapobiegania, ale najczęściej przepisywany jest do leczenia nowo powstających dolegliwości.

Jeśli organizm ma niewystarczającą ilość witaminy E, lek będzie łatwo uzupełniać rezerwy. Ten składnik jest częścią ścian komórkowych i może aktywować funkcje ochronne organizmu, a także zapobiega utlenianiu komórek. Niedobór tokoferolu może powodować wiele chorób skórnych.

"Omega-3 Cardio" zmaga się z nadmierną ilością lipoprotein i lipidów we krwi, dzięki czemu pomaga oczyścić osocze krwi z cholesterolu. Niski stan głównych sieci naczyniowych może prowadzić do rozwoju różnych chorób. Najczęstsze i niebezpieczne z nich to choroba niedokrwienna i miażdżyca tętnic. Czasem nadmierny poziom cholesterolu we krwi prowadzi do zapalenia trzustki, czyli zapalenia trzustki.

Lek "Vitrum Cardio Omega-3" (instrukcja, cena wskazana w tym artykule) zmniejsza ryzyko chorób, takich jak zawał serca i udar. Zatkane naczynia krwionośne zwiększają ciśnienie krwi.

Jednak zwróć uwagę na fakt, że lek nie jest jedynym lekiem, który pomaga pozbyć się wszystkich wyżej wymienionych schorzeń. To tylko doskonałe uzupełnienie przyspieszające proces gojenia.

Ponadto, witaminy, które tworzą ten dodatek są stosowane w celu zapobiegania różnym chorobom. Pokazują się również po zabiegu chirurgicznym w układzie sercowo-naczyniowym.

Przeciwwskazania

Lek "Omega-3 Cardio" Instrukcja obsługi opisuje jako aktywny dodatek, który poprawia aktywność naczyń krwionośnych i serca, a także prowadzi tonus całego ludzkiego ciała. Jednak nie wszystkie przypadki tego leku mogą być użyte.

Jeśli zauważyłeś alergię na co najmniej jeden składnik wchodzący w skład kompozycji, zaleca się zastąpienie leku innym, ponieważ nikt nie wie, jaka będzie reakcja ciała. W niektórych przypadkach konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Pacjenci z takimi chorobami, jak zapalenie trzustki, zapalenie pęcherzyka żółciowego, choroby nerek i wątroby, jak również kamica żółciowa, powinni przyjmować kapsułki tylko pod ścisłym nadzorem lekarza. W takim przypadku należy regularnie przeprowadzać badania i przeprowadzać testy. W najmniejszym pogorszeniu lek należy wymienić.

"Vitrum Cardio Omega-3" może być stosowany przez kobiety w okresie ciąży, jak również przez matki karmiące. Ale w tym przypadku samoleczenie jest bardzo niebezpieczne. Nie zapomnij zasięgnąć porady lekarza. Regularne egzaminy i egzaminy są obowiązkowe w tej sytuacji.

Nie można zażywać tego leku osobom, które mają nadmiar witaminy E. Jeśli jednak ta kategoria osób jest zmuszona do stosowania leków zawierających witaminy E, lepiej jest odrzucić Vitrum Cardio Omega-3.

Warto zwrócić uwagę na takie dolegliwości jak: trombocytopatia, hemofilia, choroba Willebranda. Wszakże w tych przypadkach błony śluzowe osłony skóry zaczynają krwawić aktywnie.

Instrukcje dotyczące stosowania "Omega-3 Cardio" opisują, jak lek przeznaczony jest tylko dla dorosłych. Kategorycznie zabronione są osoby, które nie osiągnęły wieku.

Vitrum Cardio Omega-3: instrukcje, cena

Dla opakowania zawierającego sześćdziesiąt kapsułek trzeba zapłacić około 1400 rubli. Oczywiście, mały pakiet jest tańszy, ale częściej niż na pełny przebieg leczenia nie wystarczy.

Dzienna dawka zazwyczaj wynosi maksymalnie trzy tabletki dziennie. Zależy to od celów, dla których lek jest stosowany. W przypadku środków zapobiegawczych wystarczy wypić jedną tabletkę dziennie. Nie ma znaczenia, kiedy to zrobisz. Najważniejsze jest poczekać co najmniej trzydzieści minut po jedzeniu.

Kapsułkę należy połknąć w całości, bez przekłuwania lub żucia. Zaleca się pić ze zwykłą wodą w temperaturze pokojowej. W środkach zapobiegawczych lek należy stosować co najmniej przez trzy miesiące.

Jeśli dodatek stosowany jest w leczeniu chorób, takich jak hipowitamina, hiperlipidemia, jak również nadciśnienie tętnicze, wówczas normą codzienną powinno być dwie lub trzy tabletki. W każdym razie tylko lekarz może to określić. Manipulacje do użycia są wykonywane dokładnie w taki sam sposób, jak w poprzednim przypadku. Kapsułki są spożywane po posiłku, spłukiwane dużą ilością płynu.

Przed zastosowaniem leku zaleca się pełne badanie lekarskie, w wyniku którego można określić konieczność przyjmowania kapsułek. Lekarz wybiera indywidualny harmonogram leczenia i określi, jak zażywa lek.

Składniki

Każda kapsułka zawiera idealnie połączony zestaw elementów do leczenia i profilaktyki chorób układu krążenia i wzmacniania ciała.

Jedna kapsułka zawiera:

  • Witamina E;
  • Estry etylowe;
  • Kwas dokozaheksaenowy;
  • Kwas arachidonowy.

Również w kompozycji można znaleźć i dodatkowe komponenty. Należą do nich żelatyna, składnik glicerynowy i woda destylowana.

Skutki uboczne

Lek Vitrum Cardio Omega-3, którego cena waha się między 800-1400 rubli, jest niemal skłonny powodować działania niepożądane. Jednak w pierwszych dniach stosowania nie są wykluczone takie objawy, jak eructation i nieprzyjemny zapach z ust. Ale w ciągu kilku dni takie zjawiska po prostu znikną.

Środki bezpieczeństwa

Nie spożywaj więcej niż trzech kapsułek dziennie, ponieważ mogą wystąpić objawy przedawkowania: zawroty głowy, nudności, bóle brzucha, biegunka.

W wyniku przedawkowania należy natychmiast przerwać stosowanie leku, przyjmować kilka tabletek aktywnego węgla drzewnego, w zależności od wagi pacjenta. Po tym czasie wezwij lekarza lub udać się do szpitala. Tam zdasz egzamin, a lekarz ustali najlepszy sposób oczyszczenia ciała zgromadzonych toksycznych substancji.

Cardio Omega-3: Opinie

Ten lek jest bardzo popularny u pacjentów z różnymi chorobami, a także jako doskonała profilaktyka przed chorobami krwi, naczyń i chorób serca. Po zdaniu egzaminów pacjenci zaczęli zauważać, jak ich krew stała się dużo czystsza, cholesterol stopniowo zanikał. Ponadto, procesy metaboliczne w ciele zostały znormalizowane, a ciężar uzyskał parametry idealne.

Narkotyk doskonale radzi sobie z jego celem, dlatego cieszy się taką popularnością wśród różnych kategorii populacji. "Vitrum Cardio Omega-3", którego cena jest wskazana w tym artykule, może być nazwana wspaniałym panaceum na wiele chorób. Nie należy jednak działać samodzielnie. Nawet przy użyciu dodatku środków zapobiegawczych należy skonsultować się z lekarzem.