667 Shares 4907 views

Trójkołowy „Lamborghini” dzieci: przegląd, cechy i recenzje

Czasami nie mamy czasu, by zauważyć, jak szybko nasze dzieci dorastają. Jednak nawet szybciej zmieniać swoje upodobania i preferencje. Wczoraj maluch zadowolony wsiadł do wózka, a dziś mija obojętnie – znanej sytuacji? W tym momencie wielu rodziców zaczynają walczyć i szukać alternatywnych form transportu. Na szczęście producenci produktów dla dzieci dzieci mają pochodzić z trzykołowe z pióra.


Od producenta luksusowych samochodów

Wybór trójkołowych dzisiaj jest ogromny, ale będziemy rozmawiać o najbardziej luksusowym środkiem transportu, który będzie koncentrowała całą uwagę na placu zabaw. Rower „Lamborghini” dzieci – to niezwykle proste i stylowy sposób podróżowania.

Nazwa marki słusznie kojarzy się wielu z doskonałej jakości i reprezentatywny wygląd. Nawet przy tworzeniu produktów dla niemowląt włoskich projektantów nie wycofać się z jej zasadami. Wysoka jakość, dbałość o szczegóły i niezrównaną wygodę – rowery dziecięce „Lamborghini L2” są jednymi z najdroższych.

Najważniejsze funkcje:

  1. Waga – 12 kg.
  2. Wiek – od 18 miesięcy do 5 lat (max 25 kg).
  3. rama stalowa.
  4. "Jednostka" uchwyt (wysokość 104-108).
  5. Bagażnik.
  6. Składany podnóżek.
  7. Trzy oparcie.
  8. Duże koła z hamulcami.
  9. Kaptur.
  10. Pasy bezpieczeństwa.

Konstrukcja kół

Jak to jest w przypadku wózków dziecięcych, ważnej roli odgrywanej przez koła. Jest mało prawdopodobne, że będzie codziennie iść na idealnie płaską parku ścieżki miasta, więc w tym przypadku rozmiar ma znaczenie.

Rower „Lamborghini” dzieci charakteryzuje się dużymi kołami. Kamienie, połamane chodniki i inne nierówności na drodze – gładka jazda masz gwarancję, pod żadnym pozorem.

Koła i stalowa rama zapewnia niesamowitą stabilność, więc nawet najbardziej zabawny maluch włączyć ciężarówki nie mogą. Z wyjątkiem przypadków, w których matki powiesić na worki i torby uchwytem.

Model L2 może być łatwo przekształcony w stylowy rower do samodzielnego napędu – do tego trzeba tylko usunąć łuku bezpieczeństwa, uchwyt rodzica, tułowia i kaptur.

Komfort i zwrotność

Ze względu na jego ciężar trójkołowy dzieci „Lamborghini” wiele matek wydają się zbyt ciężkie. Natychmiast po montażu, rodzice starają się toczyć dzieci w mieszkaniu i natychmiast rozczarowany zakupem. Jednak ich opinia ulica zmienia się dramatycznie – mówią recenzje doskonałą zwrotność.

W pewnych warunkach pogodowych rower staje się pojazd przez cały rok. Z łagodnymi zimami i „armii” dozorców Ci trudniej będzie przejść na chodniku na sanki niż trójkołowy i innych Lamborghini.

Aby kontrolować rower przez włoskich ekspertów stworzyliśmy wygodny uchwyt z powłoką antypoślizgową, która jest regulacją wysokości. Jako brak nabywców zauważyć brak blokady kierownicy dziecka.

Na dole znajduje się mały wózek bagażowy, gdzie można umieścić zabawki.

Spać na drodze

Według producenta, rower dziecięcy z rączką „Lamborghini” przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesięcy. Pomimo swojej działalności, w tym wieku dziecko znudzi dość szybko i po drodze do domu spać. Jednak doświadczenia z małym komfortu pasażerów nie jest konieczne z trzech powodów:

– wygodne siedzisko z miękkim uchwytem;

– Trzy oparcia;

– duży kaptur.

W razie potrzeby, maluch może drzemać bez wysiadania z roweru. Ale nie zapominajcie, że najlepszy sen niemowlęcia w domu, we własnym łóżku.

Informacje zwrotne od klientów potwierdzają, że dzieci naprawdę lubią jeździć te rowery. Po pierwsze, pod warunkiem, dobry przegląd. Po drugie, jest imitacją pojazdu. Po trzecie, modele Lamborghini dysponują planszę z efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Żaden użytkownik jeszcze nie ulegli ryk silnika i alarmów.

Strzeż się, fałszywe!

Rower „Lamborghini” dzieci będą kosztować minimum 8000 rubli. Podobne modele innych producentów są 3-4 tysięcy mniej. Na przykład, transport ukraiński marki Azimut.

rowery dziecięce „Azimut Lamborghini” prawie całkowicie powtórzyć projekty włoskich projektantów. Niektórzy kupujący nawet nie myśleć o tym, gdzie dzieci produkowane pojazdy. Aby odróżnić wysokiej jakości kopie oryginału desce rozdzielczej, trzy logo i zakres kolorów produktów.

Trzykołowe wózki produkty z uchwytami, podnóżki oraz duży kaptur trudno nazwać rowery, ponieważ wykonują one wszystkie funkcje zwykłego wózka. Ma nadzieję, że dziecko wyrośnie i będzie jeździć sam, pozbawiony jakiegokolwiek znaczenia. Trzyletnie dziecko jest mało prawdopodobne, aby być w stanie pedałować na rowerze, który waży około dziesięciu kilogramów.

Do aktywnego spędzania wolnego czasu dzisiejsze dzieci są coraz częściej wybierają skutery i begovely, aw wieku pięciu lat, to jest czas na zwykłym rowerze dwukołowym.

Oszczędności lub pieniędzy w błoto?

Internet daje nam unikalną możliwość zakupu przegląd produktów zwykłych ludzi. Według rodziców, rower „Lamborghini” dzieci (Włochy) prowadzi we wszystkich aspektach. W pełni uzasadniać swoją nazwę, transport ten jest najbardziej stylowy w zakresie sklepów dla dzieci. Jeśli skupimy się na jakości elementu, który będzie trwać dłużej niż jeden rok, należy zwrócić uwagę na model Włoszech.

Czasami rodzina budżet nie przewiduje zakupu innego pojazdu. W celu zaoszczędzenia skupiamy się na tańszych modeli, ale są one znacznie więcej wad.

Jetem Formica. Produkt może wytrzymać tylko kilka miesięcy pracy. „Jednostka” pióro wiszące, koła z tworzywa sztucznego nadaje się tylko do gładkiego asfaltu, każdy ruch towarzyszy terkot szczegółach. Cena: około 3500 rubli. Plusy: kilka melodie i efekty świetlne.

"Finch". Trzykołowe marek krajowych nie jest w najlepszym uwagę nabywców. Zbyt skromny projekt, typowy „chiński” produkcji, brak stabilności i zawodne projektu. Cena: od 4000 rubli.

Bambi B 3-9 R. Niewygodna „rodzic” Handle, niestabilność, małe kosze i części z tworzyw sztucznych, grzechotanie podczas jazdy.