463 Shares 3171 views

Jak pokazać się

Zawsze prezentują się w najlepszym świetle. Każda dziewczyna są chwile, kiedy można i trzeba chwalić swoich innych zalet: „Wiele osób mówi mi, że mam bardzo piękne oczy” czy „I ukończył szkołę ze złotym medalem”. Jeśli chcesz, aby ludzie wierzą, że są naprawdę inteligentne i piękne, trzeba pokazać, potwierdzając tym samym, że jesteś pewien.


Jeśli człowiek chce ci komplement, nagradzać go przez powtarzanie go ponownie wzrastać. Na przykład, człowiek powiedział, że jesteś piękna, odpowiedz mu: „Jestem bardzo zadowolony, że znajdziesz mnie piękne” Po pozytywnym pomysłem dla ciebie przyjść do niego, nadal atakują go ze świeżymi pomysłami. Niech wiedzą, że – prawdziwy diament!

Spróbuj pokazać wszystkie swoje najlepsze cechy osobiste, powiedzieć o sobie jak najwięcej pozytywnych, ale nigdy nie kłamać lub wyolbrzymiać swoje osiągnięcia. Takie wypowiedzi są nie tylko bezużyteczne, ale w przyszłości mogą grać nawet przeciwko tobie.

Co możesz nam powiedzieć o swoich własnych niedociągnięć?

Czy masz jakiś znaczący lub drobną wadę fizyczną? Jeśli tak, to być może niektórzy z mężczyzn, z którymi jesteś w związku, unikać tematu, tak aby nie obrazić. Inni jednak punkt do „defektem”, i poprosił ich, aby nie zrobić bardziej. Ale jeśli brak – to 10 kg nadwagi, brodawki na twarzy lub bezwładnie z niego nie może uciec, nawet jeśli milczy w tej sprawie. Wręcz przeciwnie, udając, że nie jest to wada, to są tylko oddzielone od siebie.

Jednocześnie nie trzeba się spieszyć z jednej skrajności w drugą i zatrzymywać się na ich wady. Będzie to bardzo duży błąd, jeśli zamiast tego, aby pokazać swoje najlepsze strony, będzie koncentrować się na płaskiej piersi, duży nos, krzywe zęby lub złej skórze.

Chcę pokazać siebie w korzystnym świetle, czyli jak uniknąć błędów

Człowiek stara sojusz z kobietą, z którą mógłby zapomnieć o swoich problemach. Chce zobaczyć w kobiecie kochankę i dziewczynę, która nie zatyka czele swych własnych błędów, lęków i fobii. Więc jeśli go przepełniać niechcianych informacji o sobie, starając się pokazać, i aby go zadowolić, to koniecznie prowadzić do rozpadu związków.

Niektóre kobiety są przyzwyczajeni do nie waha się pokazać swoje fizyczne i psychiczne wady – takie jak krótkowzroczność, alergii, złego stanu zdrowia lub letargu, przedstawiając je jako cnót. Ale nawet jeśli człowiek kocha kruchym młode panie (choć w większości przypadków nie jest), to nie ma bólu dobrych cech osobowych.

Przede wszystkim, człowiek może używać słowa przeciwko tobie w przyszłości. Jeśli kobieta mówi, że jest ślepy, głupi i brzydki, to jest prawdopodobne, że jej mężczyzna by jej nie wierzyć, nawet jeśli jest to kłamstwo. Spróbuj pokazać sobie szczerze, zawsze pokazując pozytywne aspekty charakteru i wyglądu.

Jeśli twój związek miała poważny charakter, a sprawa porusza się do ślubu, ty i twój towarzysz musiał przedyskutować te aspekty życia razem, jako zobowiązań finansowych, potrzeb seksualnych i stosunków z krewnymi, którzy przyjdą i cię odwiedzić. Ale nie spieszyć rzeczy i czekać, aż twój związek osiągnął poważny etap przed Dyskusja na temat tych zagadnień.