487 Shares 5099 views

Jak zdobyć brązowy kolor z farby przez mieszanie barwników

Teoretyczna wiedza o kolorach dać pogląd, że głównymi kolorach: żółtym, czerwonym i niebieskim. Związek według dowolnego z tych dwóch kolorów daje dodatkowy kolor wtórnego. Koło kolorów obejmuje wszystkie pomocnicze kolory, które są otrzymane przez zmieszanie trzeciorzędowej kolor.


Jak zdobyć brąz w użyciu kolorów podstawowych

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać brązowy kolor farby i kilka podstawowych barwników potrzeba, trzeba skorzystać z trójkąta barw. Główne kolory Browna się na zielono i na czerwono, albo równoważne połączenie niebieski, czerwony i żółty.

Jak zdobyć brązowy kolor z farbą przez zmieszanie pierwotne i wtórne kolory? Aby być mieszany:

  • zielony i czerwony;
  • żółty, niebieski, czerwony (pigmenty muszą się w równej proporcji);
  • pomarańczowy i niebieskim;
  • szary, pomarańczowy;
  • magenta i żółty;
  • żółty, pomarańczowy, fioletowy (główny kolor może być podzielone na więcej, w przeliczeniu na kole kolorów);
  • zielony, purpurowy i pomarańczowy (zielony – połączenie żółty, niebieski, fioletowy – niebieski z czerwonym i pomarańczowym – czerwony żółty).

Jak uzyskać ciemnobrązowy kolor

W celu uzyskania pożądanego ciemnego koloru brązowego na czerwony, pomarańczowy i żółte pigmenty dodaje się niewielkiej ilości czarnego atramentu. nasycenie barw otrzymywana przez zmieszanie żółty, czerwony, niebieski w różnych proporcjach doświadczalnie:

  • musztardy kolorów tworzony przez połączenie czerwony, żółty i czarny ze spadkiem zieleni.
  • Mieszanie czerwony, żółty, biały i czarny daje ciemną barwę.
  • Czerwono-brązowy odcień uzyskuje przewagę czerwonego pigmentu w brązowej farby.

Żółty, niebieski i czerwony są głównym Kohler, że odpowiedź na pytanie: Jak uzyskać brązowy kolor farby? Dlatego, aby dodać brązowy niezbędną różnorodne odcienie, użyj dominację żółtym, niebieskim lub czerwonym nad innymi kolorami (czerwony pigment sprawia, że ciepły kolor z odrobiną rdzy, niebieski – doda głębi i jasności).

Jak dostać jasnobrązową barwę

Biały dodany po mieszanie kolorów, gdy jest to niezbędne do tworzenia jaśniejszych odcieni. Niebieski, czerwony i żółty z białym kolorów daje jasnobrązowy kolor. Maksymalna ilość pigmentu w kompozycji tuszu stanowi ochry, które przyczynia się do jasnych kolorach.

Tworzenie odcieniach brązu użyciu jasnych kolorów podstawowych i średnich nie zawsze dają jasny i piękny kolor wymaganą do pracy. teorii koloru oparta jest na ziemi, więc odpowiedź na pytanie, jak uzyskać brązowy kolor farby pomoże dać naturalne kolory obecne w gotowej farby sztuka sienna, ochra i umbra. Farby te zawierają naturalne, naturalne pigmenty ziemi, więc praca nie powinna ograniczać się jedynie do jego umiejętności kolorem.

Aby stworzyć piękne odcienie brązu trzeba nauczyć się znaleźć równowagę pomiędzy kolorami (kolor jeśli kolor nabył zielonkawy odcień jest, naprawić dodając czerwony pigment i usunąć rdzawy odcień czerwony, dodać zielony). Brązowe odmiany są liczne i można zawsze dostać prawo i pożądany odcień podczas pracy z podstawowych i uzupełniających się kolorach naturalnych pigmentów.