365 Shares 6983 views

Czechow aliasy na różnych etapach swojego życia

Czechow w całej jego karierze literackiej używając pseudonimów. I to była zupełnie inna, „Middle nazwy”. A jeśli odnoszą się do indeksu, który wymienia pseudonimy Czechowa, można je znaleźć nie mniej niż 50 sztuk. Chociaż pisarz lubił używać fałszywych nazwisk w fikcji, wciąż mijały jego rzeczywistym – Antona Czechowa. Alias Antosha Chehonte pierwsze miejsce w całej listy. Był on używany w czasach młodości studenta piszącego. Podpis ten był używany w gazetach i czasopismach, a na okładkach zbiorach autora. „Opowieści Melpomeny” i „Motley Stories” – to było jego pierwsze wydanie, opublikowane od 1884 do 1886 lat. I to przezwisko z powrotem w Taganrogu gimnazjum pochodzi. Tam uczył się Pokrovskiy, która ciągle zmienia nazwy swoich uczniów. Nie trzeba dodawać, że taki sam los spotkał młodego Anton. Później, użył kilka pisowni Antosha Chehonte: ANCHE, Don Antonio Chekhonte, A n B-tych Chekhonte Anton H *** A.Chehonte, Ch.Honte i tak dalej.


Pod koniec XIX wieku pisarza komiksów publikowanych w czasopismach, w którym publikowane prace do swojego starszego brata Aleksandra. Oraz w celu uniknięcia nieporozumień, po raz pierwszy stosowane inicjały określone: An. Czechow. A potem nie było oznaką brat brata. Trzeba powiedzieć, że wiele różnych aliasów Czechowa kruchości. Kiedy pracował z magazynu „Dragonfly”, a następnie umieścić podpis „Lekarze bez pacjentów.” Zatem napomknął o dyplom lekarza. A kiedy w Melikhovo był zaangażowany w rolnictwie, to używał pseudonimu „Cincinnatusa”. W listach do żony, był podpisany jako akademik lub męża Toto A. Aktrisyn. W pierwszym przypadku, napomknął w wyborach Rosyjskiej Akademii, a po drugie, że małżonek po ślubie i nie opuścił scenę.

W pewnych okresach były humorystyczne pseudonimy Czechow: Arkhip Indeikin ktoś Słynny Wasilij Spiridonovich svolach, Akaki tarantula Shileer Shekspirovich Goethe i tak dalej. Najprawdopodobniej wszystko zależy od rodzaju zawodu, który w tym czasie był zaangażowany w Czechowa. Pseudonimy równie szybko znikają, jak było. Ale wśród nich jest tylko jedna, która odbyła się w ciągu 10 lat.
Człowiek bez śledziony – był pod tym podpis przyszedł dużo humorystycznych anegdot i humoresques, 5 119 artykułów i opowiadań. Pochodzi przydomek jeszcze w Uniwersytecie Moskiewskim, gdzie pisarz studiował na Wydziale Lekarskim. SP Botkin Udowodniono, że wielkość śledziony zależy od indywidualnego stanu umysłu. Strach, radość, zaskoczenie, strach – wszystko to prowadzi do zmniejszenia ciała. A jeśli człowiek ma śledziony, a następnie jest on pozbawiony wszelkich emocji, a jego kreacje są inne spojrzenie na świat zdrowe wokół. Oczywiście, było kilka pochodne tej fikcyjnej nazwy. CH.B.S, C. bez ów S.B.CH – te pseudonimy Chekhov pojawił się w wielu czasopismach czasu.

A. P.Chehov w swoim liście do Bilibin napisał, że jego prawdziwe nazwisko daje lek, który nie zamierza dać aż do grobu. Literatura dowiaduje się gra, w której różne przezwiska, i że prędzej czy później będzie on część powinna być używana. Ale dzisiaj, nie każdy wie, że był lekarzem. Dziś każdy wie, słynny pisarz i piękny AP Czechow.