355 Shares 1830 views

Miniaturowe rasy psów: opis zdjęcia

Miniaturowe ras psów od dawna cieszył się popularnością. Co dziwne, ale popyt na nie rośnie każdego roku. Maleńkie istoty mają cute Teddy wygląd. Ponadto różnią się one przyjazne i słodki temperament. W niektórych krajach te zwierzetami nawet wykorzystywane do celów terapeutycznych, których pozytywny wpływ jest przeznaczony do leczenia ludzi. Dla miłośników małych ras ważnym punktem jest Przenośność zwierzęta. Je za każdym razem, można zabrać ze sobą, umieścić w małej torebce. Miniaturowe rasy psów nie potrzebują dużych przestrzeni, ale dlatego, że czuję się wspaniale w małych domach i mieszkaniach. Być może to wyjaśnia ich niesamowitą popularność.


Miniaturowe rasy psów: przegląd

W tym artykule chcemy mówić o najmłodszych przedstawicieli czworonożnych przyjaciół. W rankingu nazywa miniaturowych psów rasy mieszkania. Głównym kryterium jest to średni ciężar i wysokość w kłębu. Że pies jest rozprowadzana do tych prezentowanych ekspertów w miejscach.

bardzo lekki i niewielki wzrost, ładny wygląd i pragnienie, by być w centrum uwagi – wszystkie te cnoty, które posiadają większość psów ras miniaturowych (podane w artykule zdjęcie). Jednak dla miłośników zwierząt w rozmiarach standardowych takie korzyści w charakteryzacji wydają wady, ponieważ im mniejszy pies, tym bardziej domaga się uwagi, a zatem będzie musiał dać mu lwią część wolnego czasu. Oto, jak to mówią, każdy ma swoje życzenia dotyczące czworonożny przyjaciel, a każdy ma prawo na swój własny sposób. Wiele uwagi należy poświęcić i odżywianie Twojego zwierzaka. Eksperci radzą, aby wybrać sucha karma 1st Choice. Miniaturowe rasy psy muszą być karmione prawidłowo, lub mogą mieć problemy zdrowotne. To pomoże Ci wybrać właściwą dietę z lekarzem weterynarii.

Kochankowie, którzy preferują najbardziej miniaturowe psy Rasy (zdjęcia uczniów podano w artykule), są posiadaczami słodkie i urocze stworzenia, przypominające raczej małych lalek, zamiast zwierząt.

Najmniejszy pies

Pierwsze miejsce wśród psów ras małych odbywa się słynny Chihuahua. Została odkryta w 1850 roku w Meksyku, w stanie Chihuahua. Na cześć niego, a on ma swoją niezwykłą nazwę. Osobniki tej rasy zwykle ważą między pięćset gramów do trzech kilogramów. wzrost zwierząt waha się od dziesięciu do dwudziestu trzech centymetrów. Trudno nawet wyobrazić sobie taką miniaturową stworzenie.

Ustalono, że najbardziej piesek na świecie jest obecnie Chihuahua o imieniu Boo Boo. O gramaturze 675 gramów na jej wzrostu zaledwie 10,16 cm.

Należy zauważyć, że Chihuahua oferuje duży wybór kolorów i rodzajów sierści. Przedstawiciele tej rasy jest bardzo miły, wesoły, posłuszny dzieci z charakterem watchdog, ale to wszystko jest bardzo drażliwy i wrażliwy.

Chihuahua – bardzo stara rasa z ciekawą historią. Wiele wieków zwierzę za święte, a udział w wielu uroczystościach. Archeolodzy często w wykopie Indian groby są szczątki tego słodkie pieski, które zostały pogrzebane z ich właścicielami. Z jednej strony, jest to w zasadzie miniaturowy czczony, a z drugiej – ponieśli od osób psów. Dopiero w XIX wieku, Chihuahua został sprzedany jako lapdog.

Yorkshire Terrier

Drugie miejsce wśród miniaturowych psów zajmuje Yorkshire Terrier. Jest to mały dekoracyjny rasy, które powstały w XIX wieku w Anglii (Yorkshire). Wzorce dostarczone wagi zwierzęcia nie więcej niż 3,2 kilograma, a wysokość – 23 cm. Chihuahua i Yorkshire Terrier – Najmniejsza rasa psa. Jeśli pies Boo Boo znaleźć najmniejszy Chihuahua jest jednym z najbardziej miniaturowych Yorkie stał Sylvia. W 1945 roku, zmarła w wieku dwóch lat. ich wzrost był 6,3 cm i waży 113 gramów.

Najmniejsza rasa psów, których nazwiska zostały wymienione w artykule, co do zasady, mają charakter uczuciowy i energiczny. Yorki w tym sensie nie są wyjątkiem. Ciekawski, energiczny, śmiały Yorkshire teriery wybitnie przystosowane pod względem mieszkań miejskich. Dzięki jego inteligencji i pomysłowości, są one łatwo przeszkolony, Komenda zapamiętanie następuje w tempie powyżej średniej.

Nawet obojętny na psy ludzie nie mogą oprzeć się całkiem atrakcyjną twarz Jorku. Oni są tak słodkie i urocze, że przeszłość padnie pod jego urokiem. Mimo to, miniaturowe rasy psów mają swój urok niewysłowione. Yorki nigdy odmówić leżeć na rękach swego pana i zdrzemnąć, ale gdy ktoś obcy podszedł koniecznie rozpocząć skacząc szczekanie.

Co do zasady, wszystkie miniaturowe rasy psów są bardzo pewny siebie charakter. Jednocześnie czują się co najmniej dwa razy tyle z ich skromnych rozmiarów. Oczywiście takie zachowanie naprawdę nie wpisują się w małej wielkości zwierząt, ale to ich trochę krępujące. Yorki nie zawsze można kontrolować swój śmiały i zdecydowany charakter. Niepohamowana energia i poczucie przygody często narysować nową zgorszenie.

rosyjski Toy

Już dawno zdobyła miłość mężczyzny miniaturowych psów. Rasy, z których wykonane są podane w artykule, jest bardzo zróżnicowany. Historia niektórych gatunków jest dość interesująca. Wśród nich znajdują się dzieci, z natury, i tych, których wystąpienie – bezpośrednia zasługa człowieka. Być może nie ma takiej rasy, który nie byłby dotknięty ludzką ręką. Przez wiele wieków, standardy zmienione w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości. Miniaturowe rasy psów są coraz bardziej popularne w nowoczesnej metropolii, co jest zrozumiałe ograniczenia przestrzenie mieszkalne.

Trzecie miejsce w rankingu rosyjskim hodowane rosyjskich ekspertów pies w XX wieku. Powstały jako towarzysz te miniaturowe psy. Skała (podane w tekście zdjęcie) mają być wyświetlane przez człowieka w celu uzyskania idealnego zwierzaka. Istnieją dwa rodzaje: krótkie futro i długowłosy. Wzrost rosyjskich zakresów zabawki od dwudziestu do dwudziestu ośmiu centymetrów, a waga zwierzęcia nie więcej niż trzy kilogramy. Najmniejszy z tej rasy ważą nie więcej niż jeden i pół kilograma.

Psy mają bardzo przyjazny i wesoły usposobienie. Są nieskończenie lojalny wobec swego pana i jeszcze dobrze dogadują się ze wszystkimi innymi członkami rodziny. Łatwość treści zabawkę że mógłby użyć tacy jak koty, więc nie trzeba wychodzić. Ale nadal jak zwierzę wszystkie takie same konieczne jest chodzić, bo chce igraszki z sąsiadami, to sprawia, że pies śmielej i bardziej towarzyska. Najważniejsze – aby odebrać przyjaciół, odpowiednią wysokość i budować.

Rosyjski Toy Psy są doskonale przeszkoleni. Są one tak małe, że mogą Ci towarzyszyć na wszystkich trasach. Takie miniaturowe rasy psów (jak opisano w artykule) mogą latać nawet w kabinie samolotu, a nawet pozwolić im wszystkim przyzwoity hotel. Jeśli Twoja praca wymaga częstych podróży, takie zwierzę jest całkiem odpowiedni dla Ciebie.

Co do zasady, ludzie mają tendencję do wyboru najbardziej bezpretensjonalny ras miniaturowych psów. Rosyjski, że odnosi się do tych gatunków. Jeśli Chihuahua może od czasu do czasu pokazać swój temperament, pokazując swoją dziką meksykańskiej przeszłość, jeden – najbardziej nieszkodliwe i spokojne rasy.

Praga Ratter

Miniaturowe ras psów, które są opisane w tym artykule dotyczą nie tylko ich mordy słodkie zabawki, ale czasami śmieszne nazwiska. Czwarte miejsce w rankingu został przydzielony do Ratter Praga. To małe rasy został opracowany w Czechach już w IX wieku. W dawnych czasach, nasze dzieci są wraz z dużym specjalnie zabezpieczonego mienia przed gryzoniami. Teraz Praga Ratter stracił swój pierwotny cel i działają jako towarzyszy, ale naturalne instynkty łowieckie zostały zachowane w najszerszym. Idealna waga nich wynosi 2,6 kg, a wysokość jest w zakresie od dwudziestu do dwudziestu trzech centymetrów.

Praga Ratter – bardzo uległych stworzeń. Są inteligentne i zabawny, ludzie kochają i są doskonale przeszkoleni. Te mini-dog jest łatwo przyzwyczaić się do zasobnika, ale nadal trzeba chodzić, bo miłość aktywny tryb życia. W niskich temperaturach, trzeba ubrać Ratter, ponieważ nie są one przystosowane do surowego klimatu Rosyjskiej.

Zwykle małe rasy psów, których wykaz jest wiele, nie jest bardzo dobrze tolerowany przez zimnem i wilgocią naszych szerokościach geograficznych, ale dlatego, że mają się ubrać jak dzieci.

Praga Ratter – dość rzadki pies. Zdaniem ekspertów, nie są one ponad dwa i pół tysiąca na świecie, więc cena jest dość wysoka. Szczeniak z całej papierkowej będzie kosztować tysiąc dolarów lub więcej.

pomorski

Piąte miejsce wśród dzieci bierze pomorskiego. On jest najmniejszy członek rodziny Spitz. To ma swoją nazwę na cześć Pomorza (jeden obszar Niemiec). Najmniejsza rasa psów, których nazwiska już wspomnieliśmy, zawsze kochający arystokrację. Pomorskim, na przykład, jest znany jako ulubionej rasy królowej Wiktorii. Osobniki tego gatunku wyewoluowały z dość dużą psów zaprzęgowych, ale do tej pory ich wzrost jest nie więcej niż dwadzieścia osiem centymetrów. waga zwierzęcia waha się od dwóch do trzech i pół kilograma.

Spitz – nie tylko pies. Jest to bardzo mądry, miły, kontaktowy stworzeniem, wierny swemu panu, nieustraszenie stojąco dla ochrony w razie potrzeby. Skromna wielkość rasy bardziej niż zrekompensowane przez wyjątkową inteligencją i dowcipem. To z tego powodu Spitz doskonale podatnym na szkolenia. Nic więc dziwnego, że rasa jest dwudziestym trzecim miejscu w rankingu najbardziej inteligentnych czworonożnych przyjaciół.

Amerykański Toy Terrier

Szóste miejsce zajmuje jeden foksteriera, lub American Toy Terrier. Ten piesek pochodzi z ogromnym foksterier. Osobniki tej rasy waży jeden i pół do czterech kilogramów, a wzrost nie przekracza dwadzieścia dziewięć centymetrów.

Fox teriery różnią umysłu i aktywność. Są one łatwo wyszkolonych i doskonale reaguje na dużą liczbę zespołów. Że Fox teriery – kochający i zabawnych stworzeń nieskończenie lojalny człowiek. Być może są one idealnymi towarzyszami domu. Osobniki tej rasy mają dostatecznie długi okres swojego życia (do czternastu). Jednocześnie są one niemal do późnej starości pozostaje wesoły usposobienie.

Toy Fox Terrier jest psem rodzinnym, jest gotów spojrzeć z telewizora, że drzemie w dłoni, ale będzie to nieskończenie długi czas, aby bawić się z dziećmi i bawić się na trawniku. Ponadto, jest to dość kapryśna, w przeciwieństwie do innych miniaturowych ras.

Fox Terrier – mobile, energiczny, skoczny pies bardzo odważny dla ich wzrostu, prawdziwy wojownik.

chin japoński

W siódmym miejscu jest mocno zakorzenione Chin japoński. Jest to niezwykle dekoracyjny pies rasy. Dawno, dawno temu cieszył się niesamowitą popularnością to z japońskich i chińskich stoczni. Ta rasa długowłosa, jej przedstawiciele ważą od 1,8 kg do 4 kg. wzrost zwierząt waha się od dwudziestu do dwudziestu siedmiu centymetrów.

Chin japoński – towarzyski, wesoły i zabawny pies o wspaniałym charakterze i spokojnym temperamencie. Szybko dowiaduje się, opanowanie najbardziej skomplikowanych poleceń.

Inteligentna rasa dobrze udowodniona. Zwierzęta są dobre dla tych, którzy wiedzą i zaufania. Jeśli dbasz o nich pilnie, bardziej lojalni i wierni przyjaciele nie znajdzie. Hina nieufny wobec obcych. Prawie zawsze są dobrze dogadują się ze wszystkimi członkami rodziny i innymi zwierzętami. Jednakże, jeśli nie płacą niezbędną uwagę, mogą być bardzo zamknięty i zazdrosny. Uważa się, że ta rasa jest najbardziej posłuszny wszystkim toev.

English Toy Terrier

Po ósme miejsce na liście jest miniaturowym toy terrier, sztucznie wyhodowany w XIX wieku. Standard zawiera wagi zwierząt i od 2,7 do 3,6 kg, a wzrost nie powinna przekraczać trzydzieści centymetrów.

Teriery w przeważającej części – tworzenie zabawny i przyjazny, charakteryzuje się bezgranicznym oddaniem człowiekowi. Ale z tym wszystkim, mają bardzo szczególny charakter, więc potrzebuje poważnego treningu i modyfikacji zachowania.

Toy teriery są zawsze gotowi, aby chronić swoją rodzinę, przy najmniejszym niebezpieczeństwie one zastosowanie ich skacząc szczekanie. Przedstawiciele tej rasy – prawdziwy Zinger, są figlarny, sportowy, zabawy. Te psy będzie doskonałym towarzyszem dla bardzo energicznych i aktywnych ludzi. Ponadto, są one bardzo łatwe do przystosowania się do nowego życia.

Toy teriery uwielbiają brać udział we wszystkich sprawach krajowych. Nie znajdziesz takiego miejsca, gdzie nie wbił nos. Spokojnie żyć z kotami.

Papillon

Dziewiąte miejsce jest zajęte przez znanego papillon psa. Dekoracyjny rasy powstał w XVI wieku. Jego piękne imię nadano ze względu na piękne występy, które są podobne do motyla. Podobnie kolebką tych psów nie jest znana: jest to Hiszpania czy Belgia. Przedstawiciele rasy i ważą od 2,3 do 4,5 kg, wysokość waha się od 20 do 28 centymetrów.

Papillon różni łagodny charakter i zachowanie zabawa. Psy uwielbiają biegać i skakać, odstraszając od domu wszelkiego rodzaju gryzoni. Rasa jest w rankingu dziewiąte miejsce w rankingu inteligentnych psów, które wskazuje na jego najlepsze mózgi. Papillon jest bardzo zgrabna i aktywny, nigdy nie będzie oswojone psy, śpi na kolanach, zwierzęta wolą działać w ogóle. Śmieszne psy bardzo wesoły, będą w stanie cię rozweselić, gdy nie ma uczucia. W rzeczywistości, Papillon – wieczne dziecko.

włoski lapdog

Włoski lapdog lub bolognese, zajęło dziesiąte miejsce w rankingu miniaturowych psów. Rasa została opracowana we Włoszech i otrzymał nazwę na cześć miasta Bolonia. Bolognese gramaturze od 2,5 do 4 kg, jego wzrost osiąga trzydzieści centymetrów. Przedstawiciele tej rasy jest bardzo inteligentny i czuły. Są one szybko przeszkoleni i trenować bez większych trudności. Ponieważ w swoim rodzaju i wesołych lapdogs pozbywania dawna zasłynął wspaniałymi towarzyszami.

Zamiast epilogu

W tym artykule, rozmawialiśmy o tym, co jest najbardziej miniaturowe psy rasy. Z nazw podanych w tekście i zdjęciach będzie łatwiej zrozumieć rankingu czworonożnych dzieci. Jednak warto zauważyć, że to nie jest cała lista miniaturowych psów. Na świecie jest jeszcze sporo kamieni, ulubione ludzi właśnie na jego niewielkie rozmiary i bardzo słodkie małe twarze.