407 Shares 6574 views

Szczegóły dotyczące sposobu tworzenia zrzutów ekranu na iPadzie

Musi być tak, że każdy już słyszał co najmniej raz i na pewno wie, jaki jest zrzut ekranu. Ale nadal w tym artykule wspomniemy, co to jest. Zrzut ekranu to strzał zrzutowany w określonym czasie, to jest to, co wyświetla się na ekranie. Dzisiejsze zrzuty ekranu są bardzo popularne, ponieważ dzięki ich pomocy można przechwycić ważne informacje, wystarczy nacisnąć kombinację przycisków. Podobną funkcją są nie tylko komputery osobiste i laptopy, ale także różne smartfony i tablety. W tym artykule rozważymy wszystkie znane urządzenie – iPad, a dokładniej dowiemy się, jak zrobić zrzut ekranu na iPadzie.


IPad lub produktach firmy Apple

Cały znany fakt jest taki, że produkty firmy Apple mają swoje osobne, ale funkcjonalne funkcje w porównaniu z resztą sprzętu elektronicznego. Wielu, którzy nie są osobiście zaznajomieni z produktami uważają to za bardzo skomplikowane i niedostępne w obiegu, ale tak nie jest. Niektóre rzeczy w firmie Apple są dużo łatwiejsze niż na innych urządzeniach, na przykład zrzut ekranu na tablecie iPad jest bardzo prosty i przystępny, ale wiele osób po prostu nie wie o tej funkcji urządzenia.

Instrukcje krok po kroku: jak zrobić zrzut ekranu na iPadzie. Metoda jeden

  1. Po pierwsze, weźmy iPad'a.
  2. Otwieramy niezbędne miejsce na zrzut ekranu.
  3. Jednocześnie nacisnąć dwa przyciski: Strona główna (okrągły przycisk u dołu ekranu) i przycisk zasilania. Gdy ekran z ekranem na iPadzie zostanie ukończony, zrozumiesz go dzięki lampie błyskowej i dźwięku, jak w aparacie.
  4. Aby wyświetlić zdjęcie zrobione przy użyciu funkcji zrzutów ekranu, możesz w folderze "Zdjęcia" i "Fotoreamerowanie".

Cóż, tutaj odpowiedzieliśmy na pytanie, jak zrobić zrzut ekranu na iPadzie. Należy jednak pamiętać, że wszystkie zrzutki wykonane w iPadzie są zapisywane w formacie PNG. Automatyczne zapisywanie zdjęć. Zapisana migawka będzie miała wszystkie właściwości, które mają inne zdjęcia i obrazy. Rozmiar i objętość migawki mogą się różnić, ale różnią się w pewnych granicach: od sto dziesięć kilobajtów do jednego megabajta.

Metoda drugiej

Być może to, co opisujemy, i nie ma różnych sposobów, jak na aipad, aby zrobić zrzut ekranu, ale postanowiliśmy wybrać je osobno. Druga metoda, co do zasady, prawie nie różni się od pierwszej metody, różnią się one jednym drobnym działaniem. Powtórzemy więc instrukcję, ale już ze zmianami z drugiej metody.

  1. Zaczynamy od tego samego – zabieramy iPad w ręce.
  2. Otwórz miejsce na zrzut ekranu.
  3. Najpierw naciśniesz przycisk Domowy (pamiętamy, że jest to okrągły przycisk u dołu ekranu), a następnie nagle i dotykaj przycisku zasilania jednym kliknięciem. Gdy ekran z ekranem na iPadzie zostanie ukończony, zrozumiesz go dzięki lampie błyskowej i dźwięku, jak w aparacie. Wszystko, jak w poprzednio opisanym przykładzie.
  4. Zdjęcia zrobione przy użyciu funkcji zrzutów ekranu w tym samym miejscu – w folderze "Zdjęcia" i "Fotostream".

Jak już zauważyłeś, pierwsze i drugie metody różnią się od siebie tylko trzecim elementem i techniką naciskania przycisków.

Stereotyp

Wielu uważa, że zrzut ekranu można wykonać tylko na stronie przeglądarki, to znaczy, że tylko strona internetowa może zostać sfotografowana. Tak więc chciałbym całkowicie odrzucić taką opinię, ponieważ zrzut ekranu można wykonywać z dowolnego miejsca, na przykład: gier, kalendarza, wiadomości, przeglądarek itp. Przecież nazywa się to zrzut ekranu ekranu, tzn. Wszystko co zostało zrobione Na ekranie.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie dla Ciebie użyteczny i udało nam się szczegółowo wyjaśnić, jak zrobić zrzut ekranu na iPadzie.

Nawias czas, jest to ekran, który jest jednym z najsilniejszych stron tego urządzenia. Dlatego to, co jest na niej przedstawione, warte jest strzału!