206 Shares 1739 views

tasak elektryczny: rodzaje i korzyści

Ciężkie zmęczenie, pęcherze na dłoniach i ból w okolicy lędźwiowej – to skutki długotrwałej pracy ze zwykłymi siekanie drewna z siekierą. Jednak to, co pozostaje do zrobienia, jeśli dom jest tylko piec na drewno? Kupić gotowy posiekane Drewno – jest nieopłacalna, nawet do kąpieli. Ale co zrobić? Na szczęście postęp technologiczny nie stoi w miejscu, a teraz każdy może kupić w pełni elektryczny tasakiem. Jakie są jej cechy i co to jest wiedzieć, w trakcie dzisiejszego artykułu.

cecha

Zewnętrznie, urządzenie jest małe ławki lub maszyna, która jest umieszczona znad drewna, a po naciśnięciu przycisku pewien, szybkie cięcie kłód. Mocny silnik elektryczny nagle specjalny ściska tłok, które po napotkaniu na drzewie ogarek, to przechodzi przez zsyp na ostrym nożem. Po silnym wstrząsie nawet najgrubsze drzewo jest podzielony na kilka części. W tym przypadku, wszystko co musisz zrobić – od czasu do czasu umieścić na nowych dzienników wpust i monitorować działanie urządzenia.

gatunek

Warto zauważyć, że tasak elektryczny może być przeznaczony zarówno do celów domowych i przemysłowych. Główną różnicą pomiędzy tymi dwoma typami polega na skali produkcji dobrze, a co za tym idzie kosztów. Jeśli jesteś w kraju małym bath-house, można byłoby wystarczająco dużo sprzętu domowego zasilania. I nawet jeśli utopić drewna wydajność kotła woodsplitter to wystarczy do szybkiego zbierania i siekanie opał na zimę. Jeśli robisz coś podobnego na dużą skalę (czyli jako firma), oczywiście w takich przypadkach konieczne jest, aby nabyć przemysłowej tasak elektryczny. Takie mechanizmy są przeznaczone nie tylko do produkcji dużych ilości materiału, lecz także od wielu godzin bezawaryjnej pracy.

Również tasak elektryczny śruba sklasyfikowanych według wielkości umieszczone dzienniki, prędkość pękania i liczba części podzielić. Ale najważniejszym aspektem jest tu stanowisko pracy, które mogą być zarówno w poziomie i pionie. Jak pokazuje praktyka, najbardziej praktyczne urządzenie jest tasak z obciążeniem poziomym dzienników, ale jaki rodzaj wybrać – to nas wszystkich.

Splitter Texas Elektryczny 520 h

W tej chwili jest to urządzenie jest najbardziej istotne i popularne na rynku rosyjskim. W zależności od parametrów technicznych, koszt drewna opałowego może się wahać od 11 do 40 i więcej tysięcy. Odnosi się do typu urządzenia gospodarstwa domowego. pilarki przemysłowe drewno samo kosztować co najmniej 150 tysięcy rubli. Wiodącym producentem w tej kategorii są firmy Palax, Pilkemaster i „Tajfun”.

Wreszcie, możemy zauważyć, że przy zakupie tych urządzeń, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na charakterystykę silnika, ale również obecność kół w projekcie. Taki elektryczny tasak jest bardzo łatwy i wygodny transport samodzielnie, natomiast w przypadku braku takiego urządzenia do napędzania kół kilka osób w państwie.