310 Shares 5402 views

Rytuał oczyszczający karmic w domu

Filozoficzne znaczenie słowa „karma” nie zawsze łatwo jest dostrzec osobę daleko od ezoteryki. Dlatego przed opisaniem rytuał oczyszczania karmicznego, postaramy się wyjaśnić konieczność dostępnych akcji. Wyobraź sobie: właśnie urodziła się i są w rękach szczęśliwego mama.


Pamiętaj, że od tej chwili zaczyna się rozwijać karmę. Załóżmy, że podświadomie rozejrzeć i dać aż tak naturalnych instynktów, ale już ogarnia Karmic powłoka, która jest przekazywana z rodziców. Buddyści całkiem poważnie o tym dziedzictwie przodków i wierzę, że karma nie może być zmieniona.

Jak to się dzieje?

Jeśli przodkowie popełnili wiele występki: zaręczony w czarnej magii lub gorzej – zostały zaobserwowane w ciężkich przestępstw, twoje życie może być bardzo trudne do opracowania. Należy pamiętać, że dotyczy to wszystkich ludzi. Łącznie z tymi, którzy mają wspaniałe cechy charakteru. I, oczywiście, że osoby te nie obsługują złe czyny swoich dziadków lub prapradedushek.

Dlaczego tak się dzieje? W rzeczywistości, karma – to nie tylko cena zapłacona za ich niewłaściwych działań, lecz również za grzechy swoich rodziców i całego drzewa genealogicznego. Istnieje wiele przykładów, gdzie rosną modelu rodziny hartowane uzależnionych lub złodziei. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na krewnych, którzy ponieśli podobną dolegliwość.

Jest to konieczne w celu identyfikacji korzenie genetyczne, które wpłynęły na karmic skórę dziecka. Ponadto, przed przystąpieniem do leczenia lub psychologicznej, aby upewnić rytuał oczyszczania karmicznego, aby pozbyć się długów generycznych.

Opis rytuał

Do tego konieczne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem i dużo cierpliwości. Po tym wszystkim, w celu wykonywania rytuału oczyszczania niezbędnych Karmic w ciągu 9 miesięcy w cyklu ciemności księżyca.

Więc przygotować 12 kościelne świece. W głęboki pojemnik okrągły kształt, wlać wodę i zorganizować świece całym naczyniu w kierunku ruchu wskazówek zegara. Następnie zapala świece, jeden po drugim i powiedzieć tekst: „Kiedy po raz pierwszy świeca jest zapalona, pamięć o pierwszy (drugi, trzeci itd) kolano Powstanie”.

Następnie spróbuj wyobrazić wizerunki swych krewnych ze wszystkich pokoleń. Równolegle do tego, wziąć każdy świecę i wyobrazić sobie, jak to wynika z wszystkich sekretów swojego drzewa genealogicznego. Następny inwertowany świeca tak, że stos wosku w pojemniku z wodą. Podczas procesu, upewnij się, że twoje myśli.

Powinny one koncentrować się na duchowym związku z ich krewnych. Prosić o przebaczenie i pomoc. Za każdym razem, gdy wosk kapanie do wody, mówiąc: „Grzechy moją rodziną i długów w płomienie spalić, moją duszę i oczyścić karmę. Ciemne postacie los w spadku wody, byłem trochę ciężki uwolnienie karma ".

Takie działanie jest konieczne, aby spędzić z każdej świecy, aby grać w przestrzeni informacyjnej 12 pokoleń rodziny. Uzyskane dane wosku i przedmioty powinny być wylewana w pobliżu rzeka, strumień (pióro) wraz z wodą. Pozostałe świece mogą być przechowywane aż do następnego rytuału, a odcinki muszą być zakopane w ziemi.

Wskazówki

Powyższy rytuał karmic polana w domu jest dostępny dla każdego. Należy wziąć pod uwagę tylko niektóre cechy szczególne. Na przykład, konieczne jest, aby zwracać uwagę na stan emocjonalny. Ważne jest to, że jest całkowicie pozbawiony drażliwość i wahania.

Zaleca się również, aby skupić się na obrazach i uczuciach, które powstają podczas ceremonii. Być może w ten sposób są wysyłane ważny sygnał od sąsiadów, które mogą ułatwić Ci życie. Podczas oczyszczania ich karma jest zalecane, aby pomóc ludziom.

A jeśli mają trudności finansowe, pomoc w potrzebie pieniędzy. Jeśli wystąpią problemy z urodzeniem dziecka, wspierać kobietę w ciąży lub pomoc w wychowaniu zapracowanych par dziecka. Najważniejsze jest to: uciekać się do działania w rzeczywistości, w celu skorygowania błędów swoich przodków i zmiękczyć jego dziedziczne obciążenie.

Jeśli pecha w miłości

Istnieje duża liczba rytuałów mających na celu oczyszczenia i zmiękczenia karmy. Jeśli to nie jest jasne, co dokładnie wymaga naprawy, można włączyć do profesjonalnego ezoteryczne. Z pomocą magicznego narzędzia on może ocenić linia życia swojego przodka rodu i sugerują wymaganą rytuał.

Dla każdego istnieje specjalny rytuał oczyszczania karmicznego. Wprowadzenie do magicznego efektu, który jest stosowany w sprawach miłości. Na przykład kobieta przez długi czas nie działa na budowanie relacji z mężczyznami lub na drodze są wybory rysy twarzy: gracze, Alfonso, pijacy.

Jak przeprowadzić rytuał oczyszczenia karmy w domu?

Na potrzebę rytuału zabrać swoje zdjęcie w pełni wzrostu i spędzić trochę czasu na to woskowej świecy. Następnie, w pojemniku zbiorczym, aby wylać wodę z powrotem i wyrzucić trzy monety: brązu, srebra i złota. Poniżej znajduje się stać w pojemniku, aby zapalić swoje zdjęcie i dać go do ognia połowę.

Następnie dorzucić zwęglone szczątki tej samej wodzie, w której stoją i rzucić zaklęcie: „Miłość jest spalenie. Zawsze chciałem się kochać. Niech przyjdzie mój los (opisać jak widać wybrańców). Niech będzie, co chcę! Niech wyczyszczone mój karmę po tym, jak wypowiedział słowa: „czyszczenie. Karma. Kochać. " A teraz nie boję, bo w fałszu nie spada. Niech będzie wszystko tak jak chcę! Amen. "

Ten rytuał jest karmic oczyszczająca powinna być powtórzone trzy razy i za każdym razem jest to konieczne, aby wyciągnąć z wody losowo monety. O wyniku rytuału może być oceniana na ostatnich banknotów. Jeśli wynik jest moneta z brązu, będzie spełniać swoje ulubione po 6 miesiącach. Silver – przewidują taką możliwość po 4 miesiącach, złoto – na 1 miesiąc i 5 dni.

to ciekawe

Karmic obciążenia mogą być śledzone w porodzie horoskop, co daje człowiek nie tylko cechę jego charakteru, ale także pokazuje, co to było w poprzednich wcieleniach, i jak to wpływa na jego prawdziwe przeznaczenie. Dla każdego członka konstelacji może odebrać rytuał oczyszczenia.

Karmic oś widać w horoskopie porodzie węzłów księżycowych. Zgodnie z południa (top-down), można śledzić na doświadczeniu zdobytym przez człowieka w poprzednim życiu. Na północ (na dole) pokazuje ścieżkę, którą chcesz przejść do ich karmę. Również każdy znak zodiaku ma swój karmiczny zadanie. Spójrzmy na to jako przykład jeden ze znaków powietrznych.

Zadaniem Wodnika

Tak więc, przedstawiciel tej konstelacji będzie musiał nauczyć się brać za pewnik pospolitość codziennych zmartwień. Zwłaszcza ludzie z tym znakiem jest to, że oni lubią robić tylko to, co im się podoba, przymykają oko na inne niezbędne rzeczy. Na przykład, nie lubią sprzątanie domu (gotowanie) i są skłonni do zmiany tych problemów na innych. Gwiazdy poczuć tamtędy Wodnik chce wznieść się ponad innych, pokazując, że czekał na innych wielkich rzeczy.

Wodnik karmic zadanie – zmusić się do codziennych czynności przynajmniej z poczucia obowiązku. Jeśli tak się nie stanie, los rzuci mu różne badania na ten temat. Aby przezwyciężyć swoją postać, taki człowiek jest pokazany karmic rytuał oczyszczenia.

Wodnik nadaje ceremoniach związanych z powietrzem. Na przykład, można napisać na kartce tekst: „Siłę Wyższą, pytam cię zabrać moje grzechy i rodzaj rozjaśnić karmę. Od teraz, zobowiązuję się monitorować ich działania, tak aby nie obciążać ich karmę i nie obciążać Jej swoje dzieci, wnuki, prawnuki i następne pokolenia. Niech tak będzie!”. Następnie arkusz spalone, a prochy rozrzucone na wietrze. Najlepiej jest przeprowadzić ten rytuał w sierp księżyca.

Można stwierdzić, że przedstawiciele różnych konstelacjach powinien wyglądać magiczny rytuał oczyszczenia karmy według ich elementarnego ubezpieczenia. Podsumowując, chcemy dać pożegnalne słowa: oglądać swoje czyny, myśli i słowa. Zawsze pamiętaj, że jesteś pozostawiając główną spuścizną – dzieci i wnuków, którzy biorą na karmę jako pałki!