813 Shares 9953 views

środków chemicznych do usuwania farby z metalem

Dziś wielu z nas nie mają do czynienia z tego typu prac wykończeniowych, takich jak malowanie. Farba jest jednym z najbardziej wytrzymałych rodzajów powłok, które są bardzo trudne do usunięcia z każdej powierzchni. Jednak, często konieczne jest usunięcie farby z metalu, to inny kolor przemalować. Oczyszczoną powierzchnię ręką – to jest bardzo trudne i długie i nie zawsze działa idealnie, aby to zrobić. W związku z tym, na powierzchni odpędzania pomocy środków chemicznych do usuwania farby z metalu. Roztwory przechowywane są w kompozycji różne składniki, z których niektóre mają negatywny wpływ na organizm.

informacje ogólne

Proces chemiczny do usuwania farby jest jednym z najbardziej skutecznych spośród tych dostępnych obecnie na rynku. Jest on oparty na zastosowaniu rozpuszczalników i różnych roztworów wytworzonych chemiczne na bazie. Są one sprzedawane w wielu sklepach, a ich koszt jest stosunkowo niski, więc większość osób woli używać środków chemicznych do usuwania powłok malarskich.

różne rozpuszczalniki

Obecnie, dostępne w handlu środki myjące chemiczne następujących typów:

 • zmywacz zmodyfikowany zaprojektowany, aby skutecznie usunąć większość rodzajów powłok farby z metalu.
 • Uniwersalny do prania – doskonała praca nie tylko ze świeżej farby, ale również ze starszych warstw. Ponadto do farby, oraz płucze się i mieszaniny gruntująca podstawie podłogi.
 • Środki do usuwania farby z proszku metalu – chemikalia, doskonałą farb rozpuszczalnikowych produkowanych na bazie polimerów.
 • Wspólne rozpuszczalniki – dobra praca z usunięciem nie jest bardzo stare warstwy farby z wyrobów metalowych.
 • Połączone chemikaliów – mają bardzo szybką akcją.
 • Rozwiązania wielofunkcyjny.

Wybór środków chemicznych do czyszczenia powierzchni metalowych farby zależy od celu, w jakim jest to potrzebne, więc zaleca się przed zakupem dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi.

Zasada działania czynników chemicznych

Narzędzie do usuwania farby z metalu, zawiera w swoim składzie aktywne składniki zmiękczające strukturę lakieru, przy czym powłoka traci swoją wytrzymałość i jakość przylegania do żelazka, co dość łatwe do usunięcia.

środki chemiczne zaczynają działać bardzo szybko, ale efekt osiągnięty trwa przez krótki okres czasu. W związku z tym, podczas wyjmowania starej farby lub bardzo grubej warstwy materiału nie jest zawsze możliwe, aby czas do czyszczenia powierzchni metalowej, w wyniku czego może wymagać wielokrotnego stosowania przemywania traktowanej powierzchni.

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty finansowe na zakup środków chemicznych iw tym celu poszukuje najlepsze narzędzie do usuwania farby z proszków metali, konieczne jest, aby kupić bieliznę, w ramach których znajdują się substancje, które tworzą nieprzepuszczalną warstwę, która spowalnia odparowywanie rozpuszczalnika. Jednakże stosowanie tych środków ma negatywny ubocznych, które polega na tym, że substancje, które tworzą się z nieprzepuszczalnej folii może pozostawać na powierzchni metalu w wyniku czego pogarsza się jakość adhezji do farby. Dlatego po usuwania farby zaleca się dokładnie umyć powierzchnię przy użyciu detergentów.

Nowoczesne rozpuszczalników chemicznych

Nowoczesne narzędzie do usuwania starej farby z metalu zawiera w swoim składzie specjalny dodatek, aby nadać jej konsystencję gelevidnuyu daje mu następujące korzyści:

 • Po odparowaniu rozpuszczalnika nie jest tak szybko;
 • Chemikalia wykazują mniejszą toksyczność;
 • rozpuszczalniki nie spływać z powierzchni, a więc mogą być stosowane nawet do sufitu.

Po zastosowaniu nowoczesnych rozpuszczalniki do farb są całkowicie zmiękczyć go na 25 minut, po upływie którego farba jest łatwo usuwane z metalową podstawą.

konsumpcja

Jak konsumpcja ma środki do usuwania farby z „Prestige” metal? Jest to bardzo pilna kwestia, która jest przedmiotem zainteresowania wielu osób, nie mniej niż wydajność rozpuszczalnika. Nie jest to zaskakujące, ponieważ niezależnie od kosztów myjni chemicznych, jeżeli ich zużycie jest niewielka, wówczas koszty finansowe będą nieznaczne. Jednak złożoność w tym przypadku jest to, że aby dokładnie obliczyć zmiękczające natężenia przepływu, wykonane na bazie mieszanin chemicznych, to jest bardzo trudne. Chodzi o to, że ilość rozpuszczalnika wymagane, aby całkowicie usunąć farbę, zależy od wielu czynników.

Optymalna jest uważany za środek do usuwania farby z metalu, która jest skuteczna, aby sprostać zadaniu o grubości równej grubości lakieru. Wychodząc z tego wynika, że do kompletnego oczyszczenia powierzchni metalu potrzebują jak najwięcej puszek mycie jak puszki z farbą do malowania wydano okuciem.

Jak radzić sobie z myjni chemicznych?

Aby szybko i przy minimalnym wysiłku, aby usunąć farbę z powierzchni metalu, wykonaj następujące propozycje:

 1. Przed nałożeniem podłoża muszą być dokładnie oczyścić rozpuszczalnik.
 2. Zastosuj się umyć najlepiej jest użyć sprayu. Spowoduje to równomierne rozprowadzenia środka na całej powierzchni.
 3. Po zastosowaniu rozpuszczalnika strukturze żelaza musi być pokryta folią, aby zapobiec świeże powietrze.
 4. Po 30 minutach, film jest usuwany i jesteś gotowy, aby usunąć farbę. Jeżeli farba słabo zmiękczonej chemicznych środków do usuwania farby z metalu nakłada się wielokrotnie.

Ponadto przed rozpoczęciem prac z striptizerka powinny być obowiązkowe, aby przeczytać instrukcję obsługi.

Środki ostrożności podczas pracy z rozpuszczalnikami

W ramach większości rozpuszczalników chemicznych istnieje wiele substancji niebezpiecznych dla ludzi. Parowania, mogą dostać się do układu oddechowego, powodując czuć się szorstki lub pieczenie w gardle, czuć nudności lub duszność, silne bóle głowy, zawroty głowy i inne. Dlatego podczas pracy z nimi należy respiratora.

Ponadto zabronione jest wejście myje chemicznego skórę i oczy, więc podczas pracy należy stosować odzież, która całkowicie zakrywa ciało i kończyny, gumowe rękawice i gogle na budowę.

Jak się okazało, należy usunąć farbę z metalu o chemicznym oznacza łatwe. Najważniejszą rzeczą – w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania i stosować się do przepisów bezpieczeństwa.