816 Shares 2926 views

Wells monitoringu

Zawsze myślałem o sobie jako o praktycznym człowiekiem, który rozumie, co i jak robić. Ale to jest niemożliwe, aby wiedzieć wszystko. Niekiedy konieczne jest, aby przejść do profesjonalnej pomocy. W mojej sytuacji, taki specjalista była jedna firma w Krasnodarze, w którym wzięło udział instalowania zapasowy systemów zaopatrzenia w wodę. Powiem ci wszystko w porządku. Budowa kończył swój własny domek, ale dopływ wody był jeszcze problem, pozostaje kwestią otwartą. Początkowo spodziewałem się położyć duży zbiornik podziemny ze środkami dezynfekującymi, w celu zagwarantowania całkowitej niezależności, ale perspektywa regularnej napełniania pojemników, co najmniej, nie jest zadowolony. Tak więc okazało się, że to decyzja, aby wybrać wiercenie studni, jak najbardziej efektywne i praktyczne wyjście z tego problemu. I choć początkowo miał wątpliwości co eksperci uzdatniania wody wyjaśnił, że to nie ma znaczenia. Byłoby głupotą dla mnie, aby spróbować na własną rękę rozwiązać problem tak nietypowy. Zdałem sobie sprawę, że to dobrze – to nie jest tylko dziura w ziemi, ale złożony system, który zapewnia dystrybucję, oczyszczanie odzysku. Dlatego zdecydowano się powierzyć tę pracę profesjonalistom. Instalacja wymagała dość mało czasu, który byłem zadowolony, bo jak mamy czas na dostosowanie się do zaopatrzenia w wodę zimą do domu. Przeprowadzić instalację w zamarzniętej ziemi ciężkiej, pomimo faktu, że Krasnodar obserwuje ekstremalnie niskich temperatur.
Dobrze jest dziś pod wodą zapewnia mi wody pitnej doskonałej poziomie. A jednak, postanowiłem nie ryzykować. Aby w pełni zabezpieczyć się przed problemami z jakością wody, zainstalowałem system oczyszczania wody wielopoziomowego. Oczyszczanie wody za pomocą trzech filtrów, w tym zmiękczacza, w związku z czym mogę dostać wodę absolutnie pitnej. Chcę powiedzieć, że wiercenie studni – jest to świetny sposób, aby zdobyć wolność z wodociągu miejskiego, a najlepszym rozwiązaniem dla obszarów, w których nie jest to możliwe.
Podczas samej pracy, wiele się nauczyłem. Na przykład, w ogóle, ja rozumiem, jak działa system. Wierzę, że właściciel dobrze musi wiedzieć, co dzieje się w studni, w przeciwnym razie na drobne inspekcja musiał zadzwonić specjalistów zawsze. Jednakże zaproponowano mi monitorowanie dobrze, a ja powiedziałem tak. studnie monitoringu – okresowej kontroli prac geodezyjnych, parametry systemu, jego pełnię, etc. Tak, to jest całkiem profesjonalny serwis, który jest nie tylko obecność specjalistycznego sprzętu, ale również pewne umiejętności. „No Water” – komunikaty o znaczeniu tego może być dziś postrzegane w Internecie, ale nie na tyle, aby wiercić, jest znacznie trudniejsze do montażu całego systemu. Radzę każdemu, kto planuje zorganizowanie dostaw we własnym domu na wsi, szukać firmy, która jest w stanie wykonać kopię zapasową systemu zaopatrzenia w wodę. Udało mi się znaleźć takich wykonawców w Krasnodarze, ale myślę, że jesteś szczęśliwy, to warto wydać tylko pewną siłą.