93 Shares 7649 views

Szybkie smażone placki z ziemniakami

Smaczne naczynie – smażone placki z ziemniakami – gotować szybko i niezbyt doświadczony gospodyni łatwo. Więc jeśli masz zamiar zaskoczyć swoich bliskich lub pańskiej uraczyć gości z tym pysznym poczęstunkiem, to jesteś na dobrej drodze. Te rzeczy, jak smażyć placki z ziemniaków, tak aby uzyskać smaczne i miękkie.

Tak więc, zaczynamy zbierać wszystko, czego potrzeba, aby przetestować ciasta. Czego potrzebujemy?

Oczywiście, drożdże, bakterie Gram-20-25, bez wpływania w jakikolwiek sposób. Innym cukier (tylko jedna łyżka stołowa) ciepłej wody (wodzie) – 0,3 litra, cztery i pół szklanki mąki i szczyptę soli. Teraz idziemy do farszu, ponieważ to, co jest to smażone placki z ziemniaków, jeśli nie mają go? Do napełniania trzeba gotować 5-7 ziemniaki, cebulę (a może dwóch – to zależy od preferencji), olej słonecznikowy i sól. Jeśli wszystko dzieje się w miesiącach letnich, łuk można zastąpić koperkiem.

No, zebraliśmy wszystkie niezbędne składniki, jesteśmy teraz zaczynają rite – przygotować pyszne smażone placki z ziemniaków.

Pierwszym krokiem jest do czyszczenia, otmoem przed brudem i zacząć gotować ziemniaki. I choć jest to gotowane, można rozpocząć przygotowania ciasta. Drożdże pokruszyć my do pojemnika, dodać łyżkę cukru do tego samego. Ucierać uzyskaną mieszaninę. Doładować ciepłą wodą 100 gramów i czekać, aż cukier się rozpuści. Wlać trochę natomiast trochę soli i kilka łyżek mąki. Teraz trzeba wymieszać, przykryć miskę z czystym ręcznikiem i umieścić w przygotowanym ciepłym miejscu. Można zrobić łaźni wodnej.

Do czasu, kiedy skończył bawić z ciasta, ziemniaki już ugotowane. Robimy z niej zwykłe puree.

Smażyć cebulę, jeśli planujemy na farsz z cebuli lub pocięte koperkiem, jeśli zdecydujesz się jeszcze zrobić placki smażone z ziemniakami i koperkiem. Tak, drobno posiekanej cebuli smażone w oleju słonecznikowym. Nie dać się ponieść: rozgotowane cebule mogą zniechęcać apetyt gospodarstw domowych. Gdy cebula osiągnie stan przezroczysty, należy natychmiast wyłączyć gaz i poczekać, aż będzie złoty. Wszystko łuk gotowy, można go usunąć z patelni.

Dodać cebulę do sosu, wymieszać, doprawić solą do smaku (niektóre wlać cebulę z olejem, na którym jest palone). Teraz mamy coś do wypełnienia ze smażonymi ciasta z ziemniaków.

Dopóki mamy do czynienia z wypełnieniem, a my wstaliśmy ciasto. Nasze kolejne kroki są następujące: przesiać mąkę, wlać pozostały wywar wody, wszystko dokładnie. Stopniowo dodawać resztę mąki, aby ciasto okazało miękkie. Jeśli przykleja się do rąk, można wlać kilka łyżek oleju słonecznikowego w nim. Gdy ciasto jest dobrze wymieszane, można umieścić go na ogniu przez 15 minut. Obserwujemy go, a kiedy przyszedł, zaczynamy rzeźbić ciasta. Oderwij kawałek ciasta, której wysokość zależy bezpośrednio od wielkości co lubisz najlepsze placki.

Rozwałkować ciasto guzek w środku ciasta i uzyskany naleśnik rozprzestrzeniać kilka łyżek nadzienia. Prawidłowa ilość nadzienia jest określona eksperymentalnie, tak długo jak nie wyjść z Patty.

Teraz, gdy mamy zamknięte ciasto, trzeba umieścić go na płycie na wspólną próbę i zwinąć ją z wałkiem do ciasta, jak powinien. Ale najważniejsze jest, aby nie przesadzić, zbyt cienkie patty może ulec rozerwaniu.

Teraz doszliśmy przedostatni etap rozwodu dużym ogniu, umieścić na kuchence patelni rozgrzać olej my na nim i umieścić go na naszych długich i cienkich pasztecików. Ze względu na swoją niewielką grubość, są smażone bardzo szybko, więc nie ziewać: jak tylko jedna strona zarumieniła – prawo do góry. Usmażyć drugą stronę – z patelni go i umieścić obok. Wszystkie ciasta są gotowe? Daj trochę chłodny, a następnie przejdź do ostatniego, najsmaczniejsze etap, przejdź do degustacji!

Jak widać, nie jest tak trudno ugotować smażony z ziemniakami, przepis na to danie jest bardzo proste, a jak obiecaliśmy, zmusza każdą rodzinę, nawet najbardziej doświadczony.