659 Shares 7159 views

"Volzhanka" (spa), Chuvashia, powiat Czeboksary: leczenie, odpoczynek, prawdziwe

Jeśli szukasz ładny ośrodek i sanatoryjnego kompleksu w centralnej Rosji, w czystym ekologicznie rejonie Wołgi i najbliższej Czeboksary, należy odwiedzić kompleks „Volzhanka” – Sanatorium (Chuvashia).


Lokalizacja, adres, a historia powstania

Kompleks rekreacyjny „Volzhanka” (Cheboksary) powstała jako ośrodek zdrowia dla mieszkańców Czuwaszja nad malowniczym brzegiem Wołgi w latach 80-tych. W czasie swojego istnienia stał się kompletnego kompleksu wypoczynkowego, nie jest gorsza od wielu tureckiej średniej (03:57) gwiazdy hoteli dla rosyjskich turystów.

kompleks rekreacyjny położony nad malowniczym brzegiem z Czeboksary Reservoir, tuż przy błoniach w Cheboksary Syukterka.

Chuvash Republic, rozliczenie Syukterka Ulica Volzhanka, 1 sanatorium "Volzhanka" – adres sanatorium.

Odległość od Cheboxary do Syukterki wynosi 17 km, napęd może od stacji „Novoselskaya” 122 146 lub autobusem (około 30 minut). Jeśli podróżujesz samochodem, droga zajmie nie więcej niż 20 minut. Jeśli jechać samochodem z Niżnego Nowogrodu, a droga zajmie 3-4 godziny.

„Volzhanka” – Sanatorium (Chuvashia), który odbywa się jako gość na bony i podkładu. Na terenie sanatorium znajduje się bezpłatny parking.

Kwatery, pokoje

Zdravnitsa lokalizuje resztę w dwóch budynków 5-kondygnacyjnych. №1 obudowa jest uważane za bardziej wygodne (mieszka w nim będą droższe).

"Volzhanka" (uzdrowisko) i oferuje zakwaterowanie w 2- i 3-pokojowe apartamenty, studia w duecie (A, B), pokoje I kategorii. Wszystkie z nich znajdują się w №1 budowlanego. Budynek №2 są standardowe pokoje, apartamenty 2-pokojowe i pokoje I kategorii.

Koszt 3-pokojowych apartamentów dla 3 osób z 3 posiłki dziennie (szwedzki stół) oraz leczenie będzie kosztować 8250 str. / Noc za pokój w sezonie jesienno-zimowym.

Cechą standardowych pokoi 2-osobowych jest mieć 2 pokoje: sypialnia i mały pokój dzienny z telewizorem i sofą. Ich koszt. – W ciągu 3720 p / dzień. Będzie to to 3 posiłków (bufet) i terapeutycznych.

Dla tych, którzy chcą przejść na emeryturę lub przyjść na wakacje z dziećmi do jednego roku życia, administracja oferuje indywidualne drewniane domki z wszystkie udogodnienia i niezbędne meble dla dzieci (łóżeczko, krzesełko i inne niezbędne rzeczy).

Co można uzyskać pomoc

Obszerne placówki medyczne uzdrowisko umożliwia znaczną liczbę procedur.

Wczasowicze mają możliwość wzięcia w dziale terapeutycznym (budynek №2) następujące procedury:

  • fizykoterapii;
  • balneoterapia;
  • Przebieg leczenia i poprawy kultury fizycznej;
  • istnieją ziołolecznictwo i akupunktura;
  • gojenia fińskie sauny;
  • Wanny błota;
  • masaż dłoni.

Nie leczone woda mineralna „gwiazda Volzhansky 1”, który jest głównym ośrodków bogactwa. Możesz przejść szczegółowe badania diagnostyczne całego organizmu, a jego wyniki otrzymują wysokiej jakości leczenia.

Obecnie Sanatorium „Volzhanka” leczenie posiada następujące obszary: chorób układu nerwowego, dróg oddechowych, leczenie artretyzmu stawów i układu moczowo-płciowego, chorób układu krążenia. Część manipulacji zostaną wliczone w cenę, ale wykonanie różni się wymagać dodatkowej opłaty.

Gościom oferujemy specjalny program dla dzieci (7, 10, 14, 21 dni "Damska / Męska Zdrowie", "Personal Care" i "Perfect Body"). Istnieje również specjalny kompleksowy program dla dzieci.

Dział medyczny działa od 8 rano do 15 dni, a w sobotę aż 14-00. Idź na zabiegi niedzielne dostępnych za opłatą.

Osobno o odżywianie

"Volzhanka" – Sanatorium (Chuvashia), który oferuje 3 posiłki w formie bufetu. W uwagach odwiedzający napisać, że posiłki oferowane są zróżnicowane, to jest możliwe, aby każdy rodzaj pokarmu: dietę, zysk, wegetariańskie, mięsa lub ryb. Na terenie kompleksu znajduje się również bar „Laguna” i restauracja (Bldg. №1), salę bankietową.

Rekreacji i rozrywki dla dorosłych

Uzdrowisko oferuje urlopowicze różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu zarówno latem jak i zimą. W tym samym czasie nie znajdzie rozrywkę dla miłośników spokojnym wypoczynku i aktywnych zwolenników wydarzeń.

Dla tych, którzy lubią relaksujący wypoczynek w uzdrowisku oferuje basen, bibliotekę, salę gier komputerowych, tenisa stołowego i gry w pokoju kwiatowego. Można zrelaksować się na plaży lub wybrać się na spacer po malowniczych uliczkach parku. Natura hojnie obdarzony obszar Czeboksary swoim pięknem.

Fani toczenia życia oferują wycieczki do Czeboksary i Zelenodolsk. Do ich dyspozycji terenów sportowych, wanna lub sauny, a także Jeździectwo (oraz kryty ujeżdżalni) i wynająć sprzęt sportowy (rowery, deski snowboardowe, rolki). W zimie lodowisko i stok narciarski, kryty basen, można jeździć na skuter w okresie letnim – otwarty plaża, katamarany, 4 baseny.

Sanatorium (Chuvashia) oferuje również szeroką wieczorną rozrywkę. Wczasowicze będą cieszyć się dyskoteka z najlepszych animacji dla dorosłych, bar nocny i restauracja. Ponadto, możliwe jest, aby przygotować grilla na świeżym powietrzu, aby trzymać firmowe lub notatki ze swoimi przyjaciółmi specjalne okazje.

Jak bawić dzieci w sanatorium

Dla dzieci opracowano specjalną ofertę: wakacje, które można zrobić tutaj, zarówno w lecie jak iw trakcie roku szkolnego. Ci, którzy odpoczywać dłużej niż 12 dni, oferujemy pracę animatorów, klub dla dzieci. Istnieją ciekawe place zabaw, trampolina i programy dla dzieci.

Specjalnie dla dzieci program jazdy konnej, można wziąć lekcje jazdy konnej (zimą w hali).

Kolejną atrakcją uzdrowiska jest uważana za małe zoo, które dzieci uwielbiają. Jest żywo niedźwiedź, pies.

uzależnione od turystów

„Volzhanka” – Sanatorium (Chuvashia), który oferuje wypoczynek dla wszystkich smaków, więc uzależnione od gości jest bardzo zróżnicowana. Można spotkać rodziców z dziećmi, które przychodzą do poprawy zdrowia swoich dzieci i do relaksu w naturze w obecności wszystkich dobrodziejstw cywilizacji. Częste przyjaciół, zatrzymaliśmy się tu na dobry czas w pięknym miejscu. I oczywiście, ludzie w każdym wieku, dla którego „Volzhanka” – miejsce przetwarzania i odzysku, poprawić ogólny stan zdrowia.

Wszystkie obozowicze znaleźć coś dla siebie. W ich opinii, często piszą o ciekawym i zróżnicowanym czasie wolnym, w obecności pożądanego leczenia lub dobrym skutkiem zdrowotnym.

Reszta w zimie i latem, a różnica w cenie

Pomimo różnych zabiegów, dobrze rozwinięta infrastruktura rozrywka, dobre jakość usług sanatorium „Volzhanka” (Chuvashia), ceny są bardzo rozsądne. Podczas jesienno-zimowym kategorii pokoju 1-osobowe zrobię bez leczenia 2150 str. / Dzień i 2700 p lek. / Case Dzień i 2450-1900 №1 str. / Noc w budynku №2.

Jeśli kupisz bilet do początku października, można uzyskać 20% zniżki dla emerytów. Akcja „Jesień tsenopad” jest przetrzymywany.

Na ogół podawanie akcji odbywają się regularnie ucieka. Istnieją specjalne oferty dla dzieci na święta, są zniżki dla seniorów. Jeśli uważnie śledzić je można dostać bilet po obniżonej cenie.

Zazwyczaj koszt biletów na leczenie wyższego niż ten, do którego obejmuje tylko posiłki i noclegi. W miesiącach letnich, koszty ulegną zwiększeniu o 20-22%.

Po raz kolejny na miejscu

lokalizacja „Volzhanka” ośrodek zdrowia jest bardzo wygodne. Sanatorium (Chuvashia) znajduje się nad brzegiem zbiornika z czuwaski w malowniczej, otoczonych miejscowości leśnej. Syukterka. To pozwala na odpoczynek w lecie nad brzegiem Wołgi, opalanie na plaży, jeździć na katamaran. Piękna przyroda i przemyślane trasy wycieczkowe dadzą nowe wrażenia. Lato to również fascynujące i rekreacji na świeżym powietrzu: grill, jazda konna, wycieczki rowerowe i jazda na rolkach.

dzielnica Czeboksary Rich piękne miejsca i odpoczynek w sanatorium będzie przyjemność komunikowania się z naturą. Tutaj dobrze jest usiąść w ciszy.

Nie mniej fascynująca jest zima i pobyt w ośrodku zdrowia. Narty, sanki i snowmobiling to wielkie przeżycie chodzenia w pięknych miejscach.

W celu zakupu właściwych rzeczy, można udać się do lokalnego sklepu w n. Syukterki lub wybrać się na wycieczkę do Czeboksary.

Sanatorium „Volzhanka”: Opinie turystów

Tutaj dobrze jest przyjść do wypoczynku i leczenia, a nikt nie będzie rozczarowany. Goście w swoich stanowiskach piszą o ośrodkach krajobrazowych obszaru „Volzhanka” (Cheboksary), piękne klomby i wykończenia pakiety. Jednakże, należy zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy jakością napraw w pierwszej i drugiej obudowy. Prawie wszyscy mówią dobre strony bufetu jedzenie, różnorodne jedzenie i jakość gotowania jest poza pochwały. Wielu ludzi jest pod wrażeniem obecności barów i restauracji, co pozwala na relaks w godzinach wieczornych.

Niektórzy podróżni nie podoba się fakt, że basen jest otwarty dla wszystkich chętnych, a tu goście mogą przyjść bez odniesienia do zdrowia.

Inną wadą niektórych wczasowiczów zwanych procedur dyspersyjne i jedzenie (są w różnych budynkach), co sprawia, że w zimnie często wychodzić.

Niektórzy rodzice nie podoba, że animacja dla dzieci działa tylko wtedy, gdy ich pobyt dłuższy niż 12 dni.

Jednak ogólne wrażenie można opisać w sposób pozytywny. Tu można odpocząć z całą rodziną z dziećmi lub z przyjaciółmi, przebiegu leczenia, odnowy biologicznej. Dla miłośników tam jest zielona turystyka, rower i jazda konna. Dla tych, którzy nie chcą się zrelaksować powoli, odkryty basen, biblioteka, gry komputerowe, basen i plażę. Nie rozczarujesz się, i miłośników rozrywki.