371 Shares 4066 views

Wózek Lider Dzieci S600: opis, opinie

Wózki dla dzieci – jest to wieczne przedmiotem dyskusji i kontrowersji. Odbiór pojazdu warto dzieci nie jest tak proste jak się wydaje. Więc teraz musimy dowiedzieć się Lider Kids S600. Ten wózek, który interesuje wielu rodziców. Ale warto zwrócić uwagę na to? Jakie są cechy tego wózka? Czy ma wad, a jeśli tak, to jakie? Wszystko to powinno dobrze wiedzieć przed zakupem pojazdów dziecięcych. Może znajdziesz produkt wysokiej jakości. Lub Lider dzieci będzie najlepszym rozwiązaniem.


wygląd

Jak mówią, „sukienka na sukces są spełnione.” Jest to zasada kieruje wielu rodziców, wybierając wózek do spacerów. Wygląd projekt odgrywa ważną rolę.

Lider Dzieci S600 w tym sensie nie różni się zbytnio od swoich odpowiedników. Chodzi o to, że nasze dzisiejszym artykule – wózek jak „trzciny”. I omal nie wyróżniać. Mimo, że wygląda stylowo i niezawodne. To nie jest po prostu „hamak na kołach”, a pełny siedzisko.

Nic specjalnego w wyglądzie tam. Choć istnieją różne kolory. Można wybrać dowolny kolor, który chciał. Ale w tym samym czasie, należy pamiętać – nie szczególnie uderzające opcji do klientów nie oferowanych. Ogromna popularnością wózek: zielony, czerwony, srebrny, fioletowy, niebieski.

koła

Następnie należy zwrócić uwagę na możliwe do kół. „Przywódca Kids”, jak każdy inny wózek, będzie głównie wykorzystywany na stałe po sześciu miesiącach życia dziecka. W związku z tym, że koła muszą być solidne i mocne, nie łamią się i nie jest uszkodzony w ogóle.

Na szczęście, tutaj też nie ma znaczących różnic w porównaniu z konwencjonalnymi wózki inwalidzkie, laski. Koła z Lider Kids S600 tylko 6 sztuk. Model ten wykorzystuje podwójne opcje. Są one plastikowe, gumowe. Ponadto, obrotowe przednie koła są w stanie zablokować.

Rodzice wskazują, że tego rodzaju rozwiązanie zapewnia dobrą flotacji na różnych drogach. Okazało zwrotny wózek do radzenia sobie z nim każda kobieta. I to jest na pewno plus. Niektórzy są sceptyczni kół plastycznych, tylko za laska jest – najlepszym rozwiązaniem.

blok

„Przywódca dzieci” oferuje „chodzić” stosunkowo dobrej jakości. Wielu rodziców oglądają nie tylko wygląd kół, dla nich ważne jest, by dziecko było wygodne w projektowaniu. Parametr ten jest bezpośrednim bloku spaceru.

To w naszych obecnych towarów jako klienci mówią naprawdę szczęśliwy. Przestronne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa (pięć punktów) oraz regulowanym oparciem. Wszystkie jej trzy pozycje. W zasadzie nie ma istotnych różnic w porównaniu z innymi nie laski. To, że jakość w niektórych przypadkach Lider Dzieci S600 lepiej.

Istnieje specjalny zderzak belka przed dzieckiem. Jest miękka (wyściełane tkaniny), można go usunąć bez żadnych problemów. Jeśli jest to konieczne, zderzak może odłączyć się od struktury, lub odwrotnie, jest przymocowane. Okazuje się, że zespół karetki zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dziecka.

podwozie

Należy również zwrócić uwagę na podwoziu. Wózki dla dzieci Lider S600 jest wykonany ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że nie boi się zmian w warunkach temperaturowych lub pogodowych. Ponadto, „stal nierdzewna” konstrukcja zapewnia łatwość. Wózek waży zaledwie 8,5 kg. Niewiele, jak pokazuje praktyka. Tak, pójść na spacer nie jest zbyt trudne. Fakt ten cieszy rodziców. Zwłaszcza kobiety – ich masy przewozowej odgrywa ważną rolę.

Ponadto w dolnej części konstrukcji, specjalny kosz na zakupy. Jest w pełni tkanka, stosunkowo głęboki. Ale jego lokalizacja nie jest zbyt zadowolony: pozycja w pozycji tylnej karetki „plecach”, aby zbliżyć się do kosza jest bardzo problematyczne. Mały, ale nadal jest to wadą.

Ale to może być „zablokowane” przewagę. Lider Dzieci S600 posiada dwa uchwyty, które mają regulowaną wysokość. Oznacza to, że nawet w różnych osób wzrostowe można łatwo dostosować wózek dla siebie. jest szczególnie zadowolony pary, w których mężczyzna jest znacznie wyższa niż kobiet. Za pomocą regulowanych uchwytów, będą mogli chodzić z dzieckiem z maksymalnym komfortem dla siebie.

Nawiasem mówiąc, Lider Dzieci S600 zarabia pozytywne opinie na jego mechanizm składania – „cane”. Po złożeniu wózek jest zwarta, łatwo mieści się w bagażniku. A dom w takim miejscu nie potrzeba wiele.

Opcje

Jednak w projektowaniu sprzętu nie jest zbyt dobra. Rodzice pozostają w dużej mierze rozczarowany. W szczególności ze względu na fakt, że nasz obecny produkt nie nadaje się tylko do chodzenia w zimie (na mrozie) – był zbyt otwarty powóz na tę okazję. Co do reszty, zawsze można użyć tego „spaceru”. Ale sprzęt frustrujące. Należy zauważyć, że wiele z załącznikami muszą kupować więcej.

Dokładniej, dołączone do projektu można uzyskać zdejmowany zderzak, a także specjalną dużą osłoną przeciwsłoneczną. Peleryna na nogi też, ale nie więcej. Natomiast w ciepłym sezonie (dla których przeznaczone są głównie nasz spacer) wielkie zapotrzebowanie na moskitiery i płaszcze przeciwdeszczowe. Te dwa składniki są nieobecne. Plus jest torba dla mamy. Tego rodzaju zjawiska wielu rodziców odstraszający.

cennik

Kolejną zaletą Lider Dzieci S600 – cena. Chodzi o to, że ten wózek jest niedrogim, ale wysokiej jakości dla dzieci rekreacyjnych środki transportu. I jest często podkreślał rodziców. Nie musisz płacić dużo pieniędzy na wózek! To było podobne wyrażenia są często roi się liczne opinie klientów.

Średnio Lider Dzieci S600 kosztuje około 7-8 tysięcy rubli. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to uniwersalny odległości, że tylko w bardzo niskich temperaturach z powodu „otwartości” nie nadaje się do wykorzystania ich, tag cena nie jest tak wielka. Jak mówią, ten kij jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą odebrać wysokiej jakości i niskich kosztów „SUV” na spacery z dzieckiem. Wady modelu są dostępne, ale wszystkie są na jakość nie jest zbyt negatywny wpływ. Dlatego Lider Dzieci S600 jest naprawdę godny uwagi. Jest to dalekie od idealnego spaceru „kija”, ale to nie jest gorszej jakości do większości rówieśników.