656 Shares 7767 views

Rtęć zaburtowe silniki i ich cechy

Rtęć ma około siedemdziesiąt lat doświadczeń w produkcji wystarczająco wiarygodne do obsługi silników do łodzi. Firma posiada kilka fabryk na całym świecie. W dalszej części artykułu omówiono szczegółowo w silnikach zaburtowych Mercury.


Produkty oferowane przez firmę

Opierając się na fakcie, że zakres usług jest na tyle szeroki, każdy potencjalny klient będzie mógł znaleźć odpowiedni silnik do łodzi. Merkury produkuje także urządzenia o pojemności trzech litrów. s., które w pełni spełniają wszystkie nowoczesne wymagania i życzenia klientów. W szerokim spektrum produktów można znaleźć 6 Verado z silnik pojemności 2,5 litra. a.

Silniki tej marki nie zanieczyszcza środowiska, mają doskonałą dynamikę i szybkość. Są one dość oszczędny, a to jest o wiele lepiej niż którykolwiek z jego konkurentów. Każdy silnik jest testowany dla sprawy i dopiero wtedy umieścić na sprzedaż.

Z tym silnikiem, nie można po prostu spokojnie popływać łodzią na zbiornikach, ale także strzelać bryzę lub usiąść i złapać rybę. Wiarygodność takich urządzeń na najwyższym poziomie. silniki przyczepne rtęci nigdy zawieść ich właścicieli.

Rodzaj zawieszenia silnika

Jeśli szukasz silnika do pojazdu jego wody i nie chcesz, aby tworzyć żadnych dźwięków i zanieczyszczenia środowiska, silniki przyczepne rtęciowe są idealne dla Ciebie. Warto zauważyć, że rodzaj silników zaburtowych od innych producentów nie są w stanie wziąć pod uwagę wszystkie te aspekty jednocześnie. Urządzenia tego odpornego na korozję metalu. Silniki te wykorzystują wiele lat na łodziach wyścigowych, a ponadto, że taki sprzęt przyniósł pierwsze miejsca w międzynarodowych konkursach.

Rtęć zaburtowe zachować tylko pierwsze miejsce w ciągu ostatnich 60 lat. Należy zauważyć, że typ łodzi konkurencja Formuły 1 i Formuły 2000 zestaw silników zaburtowych łodzi z tej firmy. Na torze wyścigowym tak łodzie nie mają sobie równych na świecie. Są one wykorzystywane do połowu lub innych działań.

Wiele osób lubi podróżować, w tym na trasach wodnych. Ta podróż będzie o wiele łatwiejsze i bardziej interesujące z potężnym i niezawodny silnik zamontowany na łodzi. Silniki te będą działać przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych.

Silniki zaburtowe i ich funkcje

Ceny dla silników zaburtowych rtęci nieco zawyżona, ponieważ jest to globalna marka, który pokonał wszystkich swoich konkurentów. Ponadto, cena odpowiada cichym dźwiękiem silnika, i działa bez żadnych przerw lub pauz. Obecnie koszt ten nowiutki silnik zaczyna się od 29 tysięcy rubli. Należy zauważyć, że silnik zaburtowy można kupić na kredyt (wszystko zależy od sklepu).

Producenci również upewnić się, że proces ten jest bardzo prosta obsługa i wygodne dla wszystkich. Zużycie paliwa dla tych silników ekonomicznych, ale jednocześnie skuteczne, ponieważ prędkość i moc urządzenia są dość wysokie.

Ponadto silniki są lekkie, co może znacznie poprawić ich osiągi prędkości, a to znacząca zaleta.

łodzie motorowe dla Merkurego ma następujące zalety:

  • szybkiego przyspieszania;
  • potężny i legkoobsluzhivaemy;
  • idealny do wypoczynku i rybołówstwa;
  • odporność na korozję i cicha praca;
  • Gwarancja i serwis.

Cechy silniki Mercury

Właściciele pozostawić opinii zaburtowych silników rtęci w większości pozytywne. Dewizą producenta – „Bądź szybszy od wszystkich swoich konkurentów.” I got it. Teraz silnik jest nie tylko szybsze, ale też bardziej komfortowe inne typy. Charakterystyka napędową silnika na najwyższym poziomie, a także zarządzanie nim. Moc jest wysoka i niska waga. Jest to idealny silnik do różnego rodzaju zadań.