850 Shares 3548 views

Snezhina Kułow: zdjęcia i biografii

Snezhina Kułow biografia, który jest opisany w tym artykule – producent, rosyjskiego radia i prezenter telewizyjny. Stało się sławne dzięki szeregu projektów: modne, «devochkitakiedevochki„, etc …


dzieciństwo

Snezhina Kułow urodzony 9 czerwca 1979 roku w ZSRR, w mieście Orenburg, miejsce urodzenia matki. Rodzina była międzynarodowa. Ojciec Snezhina – bułgarski. Jej dzieciństwo spędziła w swojej ojczyźnie. Nawet jako dziecko był zauważalny twórczy charakter Snezhina. Pracowała w wielu kręgach, próbuje znaleźć swoje powołanie.

Snezhina taniec najbardziej kratkę. Ponadto, jego sukces w tej dziedzinie były poważne, a ona przewidział wielką przyszłość. Ale kiedy przyszedł czas, aby wybrać zawód, Snezhina postanowił dalej studiować. Po pewnym czasie jej rodzice zamieszkali w Rosji, Orenburg.

formacja

Snezhina lubił uczyć się języków obcych. Zwłaszcza zdobyty po francusku, kiedy ona była na wycieczkę po kraju. Podróż była decydującym czynnikiem przy wyborze zawodu. Więc kiedy Snezhina wrócił z trasy w Bułgarii został przyjęty do szkoły, gdzie uczył się języków obcych.

Następnie udał się do Rosji, Orenburg. Otrzymał Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny, na wydziale lingwistyki. Snezhina musiał nauczyć się języka rosyjskiego, która została podana do jej ciężko.

Pierwszy znany

Pierwszy sława Kułow za nabyte przez przypadek. Przyszła, aby odwiedzić przyjaciół, którzy w tym czasie nagrała film promocyjny. W Snezhina dźwięcznym i pięknym głosem. A ona zapytała na głos tekstu. Pomimo lekkiej bułgarski akcent, który był jeszcze dziewczynka, film okazał się wspaniały. I brzmiał na wszystkich stacjach radiowych.

Radiostacja „Europa +”

Dziewczyna zewsząd wylewa ofert biznesowych. Ale ona wybrała „Europa +”. Snezhina Kułow pracował w wiodących stacji radiowych pod pseudonimem Nikol Gote. Vela interaktywny rano i estry. Ale to nie wystarczyło. Poszła podbić Moskwę.

Kanał "Muz-TV"

W stolicy Snezhina chciał dostać pracę w stacji radiowej lub tłumacza. Chciałem uzyskać dużą firmę. Ale podczas poszukiwania pracy, zdecydowała się powrócić do Europy „+”, ale już w Moskwie. Okazało się, że zadanie zostało zamknięte. Następnie Snezhina losowe wezwanie do kanału „Muz-TV”.

Kilka dni później otrzymałem z powrotem połączenia. Kanał właśnie pilnie potrzebne pracowników ze znajomością języków obcych. Jej kariera szybko poleciał w górę. Po krótkim czasie, Kułow stał redaktor programów, a następnie producent.

Kanał TV „TNT”

Wkrótce, w biurze, który był kanał „Muz-TV”, nowy TV „TNT”. Snezhina zaoferowano stanowisko producenta promocyjny: pokrycie zapowiedzi i nowości. Bohaterka tego artykułu zgodził się pracować jednocześnie na „TNT”. Badanie było częścią pracy z oglądania filmu. Aby to było potrzebne, aby napisać scenariusz i promo video. Z tego Snezhina Kułow poradził sobie.

Była rozdarta między dwoma kanałami na miesiąc, począwszy od jednego piętra na drugie. Pracownicy obu firm nie miała pojęcia, że Snezhina pracuje na dwóch etatach. Ale trzeba było dokonać wyboru, i przebywała na „TNT”. Na tym kanale Snezhina pracował przez pięć lat. Następnie przeszedł do „CCC”, ale szybko wyszedł.

grupa

Równolegle z pracami śpiewała w OutLove grupy. Czasami muzycy wykonywane podczas koncertów i imprez firmowych. Od Snezhina bardzo zmęczony z pracy na „TNT”, musiała zrezygnować. W przemówieniu w grupie stała się głównym zajęciem. Jednak spotkanie z znajome „potrząsnął” i wysłał swoje myśli w sposób bardziej poważny koleiny. Wiedziała, że pracuje i śpiewa w krótkich sukienkach, prędzej czy później zabraknie. A potem co? I postanowiłem zmienić kierunek twórczego.

Trendy i późniejsza praca

Snezhina Kułow I zwrócił się do znanego kanału MTV. Okazało się, że istnieje potrzeba na pokrycie programu pracownicy młodzieży o modzie. Snezhina nie miał wcześniej kontakt z tym kierunku, ale to działało i przenikliwy istotę, wniesioną w dniu MTV programu gotowy modny.

Idea przywództwa podoba. Bohaterowie stają pączkowanie śpiewacy, grupa projektantów. I wielu z nich są teraz wybitnych postaci w show-biznesu i mody. Ale musiała strzelać pilota za swoje pieniądze.

Wkrótce nadeszła pierwsza edycja programu, to VJs wybrano dla niej. Razem z nimi Snezhina stworzył nową YES.NO.MAYBE grupy, a po pewnym czasie powstała Trendy laboratorium. Ale on trwał tylko rok w Internecie. Zainteresowania Snezhina zmieniło. Chciała stworzyć coś zupełnie nowego, a nie stare wzorce.

W ten sposób narodził się projekt „devochkitakiedevochki”. A następnie GOOGL +. Jest to serwis społecznościowy, ale jest to powszechne w Rosji.

producent ścieżka

Pierwsze doświadczenia z produkcją Snezhina zyskał pracując nad programem Trendy. Kułow próbował przenieść wykształcenie odwrócił się, nie tylko w stylu mody. Niniejszym producent projektu była praca z Katya Nova, piosenkarza.

życie osobiste

Orenburg do Snezhina Kułow było w przeszłości. Obecnie mieszka w Moskwie. Ożeniłem się. Jej mąż – także osobą kreatywną. Przez wiele lat pracował w firmie „Gala Records”. W 2012 roku mieli syna Luca.