822 Shares 2071 views

Katarzyna Rednikova: biografia aktorki

„Złodziej”, „Mistress do Maid”, „Dom”, „męski Way” – trudno wymienić wszystkie fascynujące filmy, które wystąpili Catherine Rednikova. Biografia aktorki udowadnia, że jej droga do sławy był wystarczająco długi. Teraz jednak jej nazwisko jest znane nie tylko w Rosji, ale na całym świecie, do 43 lat, ona miała czas, aby rozważyć w ponad 50 filmach i projektach telewizyjnych. Co jeszcze można powiedzieć o nim?

Katarzyna Rednikova: Biografia gwiazdek

Aspirującego aktorka jest rodowitym Moskal, urodziła się w maju 1973 r. Jej rodzice stał zwykli ludzie dalekie od teatru i kina, jego matka pracowała jako ekonomista, ojciec działalności wiąże się z nauką. Katarzyna ma starszego brata, aby połączyć swe życie z zawodów technicznych.

Na scenie – coś, co we wczesnym dzieciństwie zaczął marzyć Jekatierina Riednikowa. Biografia aktorki mówi, że w pierwszych latach swojego życia cierpiała na nieśmiałość. Pozbyć się tego problemu, utalentowana dziewczyna pomagała matce, który namówił córkę zacząć angażować się w szkole teatralnej, kiedy studiowałem w szóstej klasie. Stopniowo, Katie zniknęła tremę, stała wyzwolonego i działać spokojnie przed dużą publicznością.

Badanie, Teatr

Tylko aktorką widział siebie jako osoby dorosłej Jekatierina Riednikowa. Biografia Gwiazda twierdzi, że decyzja, aby zapisać się w szkole teatralnej, wzięła kolejny podczas gdy w szkole. GITIS uczeń Kate udało się stać pierwszą próbą, jego przebieg i doprowadził Lazarev Terekhova. Dyplom został przekazany do przyszłej gwiazdy w 1995 roku.

Teatr świecie zawsze przyciąga Catherine nie jest zaskakujące, że po ukończeniu studiów dołączył do trupy et cetera. Debiutancki Rednikova w produkcji „Beyond the Horizon” okazał się sukcesem, ale chwała tej młodej aktorce nie przyniósł. Jej romans z tym teatrze i nie wyszło, ale dziewczyna nie jest rozczarowany, gdy zaczęła aktywnie działać w filmach i serialach. Kilka lat później, Catherine odegrał niewielką rolę w formułowaniu teatrze „Empire of Stars”, który został wkrótce zamknięty.

Pierwsze role filmowe

Aktorka filmowa – jakość, która mogłaby deklarują się Katarzyna Rednikova. gwiazda filmowa biografia sugeruje, że jej pierwsza rola wyszła ledwo zauważając 16. rocznicę. Katie stał się debiut na komedię „Womanizer”, w którym zagrała epizod. W tym samym roku światło dramat „Lekcje w późnej wiosny” z jego udziałem.

Drugorzędną rolę Rednikova stanie dostać się już w 1993 roku, w tym czasie miała już studiował w GITIS. Katarzyna udało znakomicie charakterystyczny wizerunek, który ona ucieleśnieniem w thrillerze „Otchłani, siódmy krąg.” Jej kolejne role pozostał niezauważony przez publiczność, więc udał się do filmu „Mistress do Maid”. Aktorka, według niej, nie żałuje na temat fotografowania w mało znanych obrazów, ponieważ dzięki tej pracy zdobyła bezcenne doświadczenie, nauczyłem się nie bać kamery.

gwiazda rola

„Pani w Maid” – film, w którym najpierw przyciąga uwagę widzów Katarzyna Rednikova. Biografia, zdjęcia aspirujących aktorka zainteresował się publiczna miała swoje pierwsze fanów. Historyczny obraz Katya został zrealizowany obraz dziewek Anastasia. Jej filmy zdobył kilka prestiżowych nagród.

Katarzyna pomogła umocnić sukces filmu „The Thief”, w którym po raz pierwszy zagrał główną rolę. Ten film dał gwiazdę nie tylko nowych fanów, ale również przyjaciela, który stał się kolega Władimir Maszkow. Wiadomym jest, że trudno było dostać rolę w „złodziej” Rednikova, ale była w stanie obejść licznych konkurentów.

Praca za granicą

„Wiza do śmierci” z następnej głównej aktorki osiągnięcie mówi fotografowania w amerykańskim dramacie. To właśnie dzięki tym zdjęciu, jej życie stało się filmy zagraniczne. Biografia Ekateriny Rednikovoy mówi, że odegrał kluczową rolę w „Frontier blues”, zagrał w „Archangel” i „rosyjskiej w Mieście Aniołów” serialu.

Jednak w Rosji, Catherine osiągnąć znacznie większy sukces niż w Stanach Zjednoczonych. Aktorka można zobaczyć w serialu „House” i „Podarunek dla Stalina” w serialu „Indian”. Najnowsze projekty z jej udziałem nie wspominając Detective „maniaka” Rodzina Belyaev fascynowało widzów oryginalnego scenariusza i genialnych występów obsady.

Życie za kulisami

Przez wiele lat, ona jest bohaterką świeckie kroniki Katarzyna Rednikova. Życie osobistej biografii aktorki są uważane przez dziennikarzy i fanów dosłownie pod mikroskopem. Jego druga połowa gwiazda spotkała się na planie, to się stało w 2005 roku. Producent Sergey Konov szukać uwagę gwiazdy filmowej przez dwa lata po spotkaniu. Po pierwsze, mają przyjazne stosunki, które stopniowo okazały się romansu.

Ślub aktorki i producenta nastąpiło dopiero w 2008 roku, znaczna różnica wieku nie są one mylone. Katarzyna mówi, że zakochał się w Konov tylko po to hit swoją fascynującą książkę „służbę tłumaczy” został stonowane zdanie, oryginalność myślenia. Legenda głosi, że aby przyjąć jego oświadczyny to przekonał sam słynny Al Pacino, z którym aktorka rozwinięty przyjazne stosunki. Nawiasem mówiąc, w latach kręcenia w obcym filmu Rednikova udało się nawiązać przyjaźń z Milla Jovovich.

Dziecko, który stał się pierwszym Katarzyny, urodzony w 2012 r. Na jego syn został wybrany rzadkie w dzisiejszych czasach imię Laurel.

Rozwód jest możliwy

W 2016 roku wszystko cieszy się również uwagę opinii publicznej Jekatierina Riednikowa. Biografia życie osobiste, aktorka za mąż – ulubione motywy dziennikarzy. Pod koniec 2015 roku pojawiły się plotki, że para gwiazda jest na granicy zerwania. Przede wszystkim są one związane z faktem, że na festiwalu, który odbył się w Moskwie, Catherine pojawiła się w argentyńskiej społeczeństwa tajemniczego hrabiego.

Rednikova Konov i nadal odmawia komentarza na temat pogłosek o rozłamu w rodzinie, jak i osób bliskich zna słynnej pary. Jednak z Ekaterina i Sergey zobaczyć coraz mniej, więc nie można wykluczyć możliwości rozwodu.