404 Shares 9587 views

Armeńskie wódki: poglądy i opinie

Ormianin wódka jest uważana za jedną z najbardziej ekskluzywnych egzemplarzy branży alkoholowej światowej. Ona zasłużenie cieszy uznanie wielu smakoszy. Ten rodzaj produkcji w starożytnym kraju Armenii zawsze uważana była za obiecujący kierunek krajowej branży alkoholowej. A jej szczyt osiągnął w sowieckich lat.


typy

Obecnie Armenia jest jednym z największych eksporterów tych produktów. Rocznie produkuje około piętnaście lub szesnaście milionów litrów wódki. Dostawy alkoholu kraju odbywało się głównie w krajach WNP, głównie w Rosji.

Technologia, która wykonana ormiańskiej wódkę, wyraźnie wyróżnia się na tle tradycyjnych metod teraz branży alkoholowej świecie. Przede wszystkim jednak okoliczność ta wynika z faktu, że wykorzystuje prawdziwie unikalne materiały. Tak więc, oprócz już klasycznych odmian pszenicy, ormiański wódka jest przygotowana na podstawie różnych owoców jagodowych i owoców przez destylację soku.

Wymagane są takie szeroki wybór wódki w zakresie lokalnych rzemieślników w pierwszej kolejności unikalne warunki glebowe i klimatyczne kraju. Na terenie tylko jednej dolinie Ararat rosną niekończące się sady moreli, brzoskwiń, winogron, i tak dalej. D. To gdzie lokalnych rzemieślników i zbierane co roku bogate zbiory, z których ormiańskiego owoce wódka. Ona ma niesamowity aromat i staje się ozdobą każdego stołu.

Uwaga na wysokiej jakości mocny alkohol licznych producentów wentylatorów armeńskie oferują szeroką gamę gatunków, w tym legendarnych morwy i dereń odmian, brzoskwini i moreli, śliwki, pigwy, a nawet wódki melona. Interesujące jest to, że oprócz standardowego produktu twierdzy – czterdzieści stopni, lista win zawiera kilka roślin i napojów o wysokiej wytrzymałości – do pięćdziesięciu lub sześćdziesięciu procent.

Tutovka

Jest wykonana z morwy, który rośnie głównie w kraju. Morwa wódka – ormiański duma. Jego wyjątkowy smak jest powodem, że od dawna znane na całym świecie. Wyjątkowość, która charakteryzuje się ormiańskiej morwy wódki, to udane połączenie przyjemnego i lekko odurzający efekt w obecności wielu składników odżywczych. Specjalna technologia, na której jest wykonany, jest użycie wyłącznie naturalnych składników, co sprawia, że napój bardzo czysty i bezpieczny. Ormianin morwa wódka ma uroczy zapach i niezwykły smak.

gatunek moreli

Ten owoc ormiański wódka jest idealnym miejscem na stole. Nawet niewielka ilość wystarczy wypełnić energię podnosi napięcie i witalność. Ponadto, w zależności od opinii ekspertów, ten napój posiada właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. Ormianie często używać go jako celów profilaktycznych lub leczniczych w wielu dolegliwościach. Sprawdzona przez lata niesamowita receptura przygotowania tej wódki dokonał jej ekologiczny i całkowicie naturalny. Producenci są ściśle monitoruje jakość surowców, przy użyciu jedynie dojrzałe, zdrowe owoce.

Wódka z derenia

Okazuje się, że te owoce mogą być spożywane w żywności to nie tylko świeże, ale również przetwarzane. Spośród nich zrobić sok i dżem, owoce i, oczywiście, na bazie alkoholu duchy. kultura bogaty dereń produkcja wódki w Armenii jest niezaprzeczalnym dowodem. Ta moc napoju nie powinna być mniejsza niż pięćdziesiąt stopni. Do produkcji tego produktu jest przetwarzany dość dużą liczbę derenia. Jest to i ze względu na wysoką cenę jakiejś wódki. Na przykład, w przepisie, na które ormiański wódka „country rocka” dereń, do produkcji jednego litra produktu wymagane jest, aby zebrać około trzydziestu pięciu kilogramów dojrzałych owoców. I wyjątkowego smaku nie musi ogród odmiany, i rośnie dziko w wielu aspektach lepszy smak. Wykorzystywane w produkcji podwójnej destylacji.

Wódka z granatu

Jako symbol Armenii, owoc ten jest surowcem do produkcji napojów alkoholowych, który ma wspaniały smak. Zakłady zajmujące się produkcją tej wódki, należy używać tylko świeżych granaty, różne gęstą strukturę o wysokiej zawartości cukru. Dlatego ormiański granat wódka ma wyraźny smak. Jej zmysł smaku lekko kwaśne owoce, subtelny posmak goryczy i przegródki ziarna.

Składa się tylko z duchem granat owoc podwójnej destylacji typu Charente, przygotowany wody pitnej.

opinie

Jedną z głównych cech ormiańskich napojów alkoholowych z derenia, moreli, granat itp tutovki. D. Czy ich miękkie, nie wódka smak, dzięki czemu są dobrze pijany. Ale najważniejsze o nich, że są one w stu procentach składają się wyłącznie z naturalnych składników.

Ormianin wódka, której opinie świadczą o jego wielkiej popularności, jest klejnotem ucztę. Wiele osób kupuje je jako cenny dar dla przyjaciół i krewnych.

Sądząc po opiniach, na przykład, opcja Cornel jest bardzo miękka. To nie ma żadnego specjalnego owocowy smak. Ormianin wódka z derenia, granat i tym podobne. E. Nie posiada specyficzny zapach alkoholu. Oprócz napojów butelkowanych w pięknie zaprojektowanych butelkach, które dobrze wyglądają na stole.

Wielką zaletą ormiańskiej owoców wódki od takich producentów jak: „Artsakh”, „Country of Stones” itp Według opinii użytkowników, jest całkowity brak w nim jakichkolwiek barwników, zapachów chemicznych i innych szkodliwych składników. Jego minimalnie prosta: alkohol i woda.

Wiele zadowolony i cena. Na przykład, dereń wódka produkowana Ararat winnicy, o wartości około pięciuset rubli za pół litra.

Morwy odmiany według ormian, wiele pomocniczych w procesie trawienia. Dlatego wiele osób używa go jako aperitif lub likieru. „Świetne wódka” – tak mówią o ormiańskich produktów, wielu Rosjan.