489 Shares 4732 views

ludzkiego biopola

Biofield osoba naprawdę istnieje – to już dawno zostało udowodnione na poziomie naukowym. Nie myśl, że jest to jakiś rodzaj baśni, którzy wymyślają ci, którzy po prostu nie mają nic wspólnego. Chodzi o to, że wokół nas jest wiele rzeczy, które są postrzegane z trudem. Nie jest konieczne, aby udowodnić, że coś nie istnieje, po prostu dlatego, że nie można po prostu pójść i zobaczyć to na własne oczy. Indywidualny początkowo ograniczone zdolności poznawcze. Jak zobaczyć aurę danej osoby? Sprawiają, że nie wszystko może. Mogą wyciągnąć go wyłączyć? Jest to możliwe, ale będzie musiał wywierać wiele wysiłku.

Co to jest bio-pole?

Aury (który jest biologicznie pola) jest utworzone z różnych rodzajów jednostek energii. Takie pola są wokół każdej żywej istoty. Coś im się podoba na konkretnym kokonu. Ich kształt – jajowate, z ręką przypominają one pulsujące internecie.

ludzkie bio-pole jest bardzo ważne. Bez niej ciało fizyczne – to tylko masa biologiczny, z którego trochę perswazji.

bio ludzka zawiera eterycznego. To ciało energia, która otacza naszą fizyczną powłokę. Kontroluje wszystkie nasze instynkty, dzięki nim mamy intuicji i wszystkiego innego, co nie jest związane ze świadomością, i to jest nasza natura.

To ciało pokrywa ciało jest bardzo napięty. To ma wnękę w niektórych miejscach. Takie depresje wskazują, że dana osoba jest w bólu.

Drugie pole nazywa się astralny. To daje nam wszelkiego rodzaju uczuć, emocji i dużo bardziej, że łączy nas z innymi ludźmi. Pole astralne (korpus) i pomóż nam kochać i nienawidzić, i podziwiać, a tym wzgardzi.

Jeżeli osoba naciśnie emocje lub uczucie ciało astralne jest zdeformowany.

Uważa się, że pole astralne, można nie tylko poczuć, ale także, aby zobaczyć oczy. Na podstawie jego koloru, można robić różne rodzaje wniosków człowieka. Aura z fioletowego na żółto-zielono, którzy są duchowe. Przeminęło z głową religii w większości przypadków mają aurę ciemnoniebieski, tych, którzy nie chcą myśleć o czymś wzniosłym, które biopola czerwony lub żółty.

Ludzie różnią się od siebie nie tylko kolorem aury, ale również inne jego cechy. Na przykład, nasycenia i jasności.

W ludzkim biopola obejmuje również pole psychiczne. Co przedstawia? To nasze postawy, w oparciu o którą działają nasze myśli, przekonania, postawy i tak dalej.

W rzeczywistości, wszystkie nasze przeznaczenie decyduje się na poziomie mentalnym. Nasze przekonania i myśli nie tylko kształtować świat, ale wszystko, co czeka nas na drodze życia. psychicznego, co łączy nas z wartościami uniwersalnymi.

Dowolne pole, co do zasady, mogą być zmieniane. Najtrudniej było wpłynięcie psychicznego. Te instalacje, które mamy dziecko, są najsilniejsze. „Knock out” niepotrzebne niezwykle trudne.

Człowiek, który ma szansę stać się alkoholikiem – sopetsya, ten, który jest przeznaczony do kradzieży – kradzieży. Bazowy to wszystko ukryte gdzieś bardzo głęboko. Są one na poziomie, który nie osiągnie.

ludzkie bio-pole składa się głównie z tego, co jest wymienione powyżej. Jednak my otoczyć i innych dziedzinach. Mówiąc o atmanicheskom, buddhialnom i przyczynowych. przypisując je nadal nie są naprawdę ustalona, ale uważa się, że w nich tkwi, co czyni nas ludźmi. Uświadomić sobie całą swoją istotę można wybrać tylko mędrcy, prorocy, ludzi, którzy życie poświęcone medytacji.

biopola człowieka ma wiele komponentów. Wszystkie one są ze sobą połączone. Problemy w jednej dziedzinie natychmiast doprowadzić do pojawienia się tych, w drugiej. Zachować je w dobrym stanie jest trudne, gdyż wymaga głębokiej koncentracji. Ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób wpływają one na naszą kondycję fizyczną. To nie jest bajka, ale prawdziwa rzeczywistość.