435 Shares 9901 views

płaszcz z kaszmiru z kołnierzykiem futra na szczyt popularności w 2013 roku

Nie jest tajemnicą, że w szafie każdej kobiety mają płaszcz. Powstaje pytanie, czy to jakościowy i modne. Oczywiście, że każda dziewczyna chce mieć niech tylko, ale jakość płaszcz. Takie, że dobrze podgrzać w zimie zimno, noszony był przez długi czas bez utraty początkowy połysk zawsze będzie modna. Wiele z życzeniami, prawda? A jeśli nie ma? Z ufnością deklarujemy – tak, to kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem.


Czym jest kaszmir? Jest miękki, lekki, nieco włochatej tkaniny, która jest wykonana z dołu na kozice, oskubane ręcznie lub grzebieniem. Może dlatego kaszmir jest zawsze wysoko cenione. Jej wątek jest bardzo cienka i delikatna, a tkanina miękka w dotyku.

Płaszcz kaszmir, nie mogą być zamrożone, jak się dusić z nie do wytrzymania ciepła. Chroni cię jak obłok powietrza. To właśnie z tych cech jest to doceniane przez miliony ludzi, ale niektórzy jednak skarżą się na wysokie koszty.

Jeśli cenisz sobie komfort i ciepło, kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem jest przeznaczony dla Ciebie. Można go nosić w zimie i jesienią i wiosną. Tylko wtedy, gdy deszcz lub deszcz ze śniegiem ulicy, lepiej się ubrać w kurtkę lub płaszcz.

W tym sezonie oferuje różnorodne modele kaszmirowy płaszcz – to przede wszystkim klasyczne trencze, różne redingotes różne długości, modele z zaokrąglonymi, słanie łóżek kołnierzy futrzanych.

Mała kształtowe kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem okrągłym kształcie jest bardzo dobre spojrzenie na kruche drobna kobieta. Trencz z ostrym lub skręcić w dół kołnierz jest najlepiej dopasowana panie celowe i biznesu, którzy wiedzą czego chcą od życia.

kaszmir płaszcz z futerkiem – trend sezonu. Taka odzież, a nawet długość w podłogę stworzy wampira obrazu, a złapiesz się podziwu spojrzenia mężczyzn.

Modele kaszmir kapturem w tym sezonie nie są w modzie, a także zamek i duże przyciski. Kapryśna moda dyktuje, że dzisiejsze próbki miały ukryty zamek błyskawiczny i guziki w tonie artykuł.

kaszmir płaszcz z futrzanym kołnierzem – klasyczne ubrania. Oznacza to, że zawsze wygląda stylowo i dostojny. Każdy, kto chce wyglądać modnie i niezwykłe, konieczne jest, aby mieć kaszmirowy płaszcz.

Włochy – uznanym trendy, w tym w produkcji odzieży. Wydłużona kaszmirowy płaszcz z Brunello Cucinelli wyglądać naprawdę luksusowe. Wykonana jest z lekkiego kaszmir dwuwarstwowej wykraczającej wspaniałe ogony. Na początku wydaje się, że ten produkt jest wykonany z Jersey. Futro kołnierz i kwiat jedwabiu wykonane w tej samej kolorystyce.

Kolejny kawałek włoskiej sztuki projektowania – płaszcz poncho. Został on stworzony na podstawie znanych meksykańskich peleryny. Model ten jest uzupełniony przez kołnierz malowanego lisa i skórzanym paskiem. Można by przypuszczać, że ten płaszcz jest przeznaczony do automatycznego damy, ale rękawy przedłużony dół ingerować napęd, dzięki czemu może być klasyfikowany jako luksus, ale bardzo ładne kaprysy projektowe.