610 Shares 5276 views

Yarina przewodnik

Lek „Yarin” przewodnik opisuje jak narzędzie niskiej dawki antykoncepcyjny kombinacja typu. Lek ma właściwości antymineralokortykoidowe, jak i antyandrogeniczne. Jest zdolna do hamowania wydzielania hormonów gonadotropowych przysadkowe zahamowania dojrzewania pęcherzyków i owulacji uniknąć procesu. Dzięki zwiększeniu lepkości śluzu szyjkowego w trudnych przyjmującymi penetracji nasienia do macicy.


Składnik aktywny – drospirenon – Zapobiega wzrostowi masy ciała i innych objawów wywołanych opóźnieniem w płynie ustrojowym. Substancja ma działanie antyandrogeniczne, pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu trądziku. Zapobieganie retencji sodu prowokowała estrogeny ma pozytywny wpływ na stan napięcia przedmiesiączkowego i zapewnia dobrą mobilność. Drospirenon nie wyklucza indukowanej przez etynyloestradiol wzrost stężenia globulin zaangażowane w wiązanie hormonów płciowych. Przyczynia się to do dezaktywacji endogennych androgenów i wiążące.

Charakteryzujący preparat „Yaryna” instrukcja wskazuje normalizacji, co zmniejsza bolesne miesiączkowanie, zmniejszając intensywność wytrąca się w tym okresie (miesiączki). Czynniki te zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Lek jest zalecany do stosowania w trądziku, opóźnienie hormonozależnym w płynie ustrojowym, łojotok.

Yarina. Instrukcje użytkowania

Lek zaleca się, aby otrzymać w ciągu dwudziestu jeden dni od tabletu.

Należy wybrać, aby zastosować w przybliżeniu ten sam czas. Zaleca się pić wodę tabletka (mała ilość).

Aby zacząć odbierać nowy pakiet konieczne po okresie siedmiodniowym. Podczas tego okresu, może krwawienia (menstrualnopodobnoe). Praktyka pokazuje, że uwolnienie rozpocząć się w drugim lub trzecim dniu po przyjęciu ostatniej tabletki. Przed rozpoczęciem nowego opakowania nie może zatrzymać krwawienie. Nadal egzekwować „Yasmin” lek przewodnik poleca pakiet nawet z menstrualnopodobnoe wyborów.

Układ podlega krwawienia w okresie siedmiodniowym przerwy rozpocznie się w przybliżeniu w tym samym czasie.

Lek może powodować wymioty, bóle, wzdęcia w piersi, wydzielina z nich, zmiany libido, przyrost masy ciała w rzadkich przypadkach – zmiany w wydzielaniu pochwy. W niektórych przypadkach, jest migrena, zmiany nastroju, bóle głowy, alergie, zatrzymanie płynów w organizmie.

Yarina. Przeciwwskazania

Preparat ten nie jest stosowany w tętnicze, zakrzepicy żylnej, choroby zakrzepowo-zatorowej, tętnic płucnych, zakrzepica żył głębokich, choroby naczyń mózgowych, zawał mięśnia sercowego, a także stwierdza poprzedzający zakrzepicy (dławica piersiowa i inne patologie). Leki przeciwwskazane u pacjentów z cukrzycą, powikłań naczyniowych dołączone poważne postaci chorób wątroby, w tym guzów łagodnych i złośliwych, ciężkiej i ostrej niewydolności. Bez recepty leku do hormonozależnych nowotworów zidentyfikowanych genitaliów lub nowotworu piersi lub podejrzeniu na nich, krwawienie z pochwy o nieznanym charakterze, podczas laktacji, w przypadku nadwrażliwości, ostre i ciężkiej niewydolności nerek.

Innym przeciwwskazaniem do otrzymania leku „Yarin” – ciąży lub podejrzewa go.

W przypadku przedawkowania obserwowano nudności, wymioty, krwawienie z pochwy. Aby złagodzić stan objawowe leczenie.

Przed ispolzvoaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.