675 Shares 3561 views

„Reno Largus”: przegląd modelu

„Reno Largus” to maszyna, która w pełni przystosowany do rosyjskiej drodze. W rzeczywistości, to jest udoskonaloną Rumuńska Dacia Logan. Samochód został wykonany ze wspólnych wysiłków VAZ i firmy „Renault”.

W Rosji, ten pojazd jest lepiej znany pod nazwą „Lada”, co nie można powiedzieć o rynku zagranicznym. Pierwszy egzemplarz z linii w 2011 r. Wyjął swój „AvtoVAZ”. Model ten był pierwotnie przeznaczony wyłącznie do specyfikacji testów, które miały pokazać wszystkie zalety i wady zmontowanego pojazdu. Seria rozpoczęła się w produkcji w 2012 roku. Linia, która nazywa B0, został uzupełniony o 70 tysięcy. „Reno Largus” samochodów. Maszyna zdjęcie w pełni odzwierciedlać jego elegancką obudowę i wszystkie indywidualność.

Urządzenia mobilne są dostępne w trzech różnych wersjach: kombi, van i wagonu pasażerskiego. Ten ostatni jest dwa modele – pięć i siedem osób. Przybliżona cena 350-460 tysięcy wagonów, wagonu. – 320-390 tysięcy rubli ..

Wady "Reno Largus"

Odchodzenia od euforii, która pochłonęła nabywców krajowych po owocnej współpracy „Reno” i „AvtoVAZ”, można zauważyć pewne niedociągnięcia samochód budżetu. Często wagony rodzin – maszyna o bardzo rozciągniętą sylwetkę. Ten niuans i dotknął „Largus”. Wielu właścicieli tego faktu należy do drugiej, podczas gdy dla innych jest to znacząca plusem. Jednak, jeśli spojrzeć na samochód z innej perspektywy, można zobaczyć, że z powodu tych cech ma doskonałą rozstaw osi. Że zapewnia dobrą stabilność na drodze. Ludzie nawet żart się, że „Reno Largus” nie jest jeszcze zaangażowany puts hamulca ręcznego.

godność

Charakterystyczną zaletą uniwersalności i można nazwać znośnych specyfikacji dość skromne i akceptowalnej cenie. Na rynku rosyjskim po prostu nie ma takich analogów. W wagon osobowy, które zostały omówione powyżej, istnieje trzeci rząd (w zależności od konfiguracji), które mogą być usuwane w razie potrzeby. Drugim jest łatwa do złożenia, ale z usunięciem problemów może wystąpić. Jeśli chcesz pozbyć się go od czasu do czasu, to najlepiej kupić vana. Był łatwy i wygodny ergonomiczny. W trzecim wykonaniu, umieszczone w pobliżu bagażnika pomieścić 135 litrów maksymalna wysokość – 2,5 metrów sześciennych. Innymi słowy, tutaj łatwo zmieścić 555 kg obciążenia.

Opcje

Mówiąc o pojeździe, „Renault Lagrus”, należy natychmiast powiedzieć, że nawet w wersji standardowej ma bardzo przyzwoity zestaw bezpieczeństwa. Maksymalne modyfikacje obejmują dodatkowo stałe wentylator, klimatyzator, ogrzewanie, i nawet importowane kasety. Zintegrowany system automatycznych podgrzewanymi siedzeniami. Istnieje jednak jeden punkt: przycisk, z którym jest włączone, znajduje się w wyjątkowym miejscu, gdzie jest to trudne do uzyskania, jak w ruchu kierownicą. Producent upewnieniu się, że nie przypadkowo dotknął dłonią.

awangarda

Dla tych, którzy potrzebują „Reno Largus”, których cena jest podana w artykule powyżej, do celów komercyjnych jest idealnym miejscem na van w tej serii. Jego korpus może pomieścić więcej niż 700 kg ładunku. Od jego wszechstronny cechą niektórych zewnętrznych cech, które nie są w znacznym stopniu wpływają na ogólne wrażenie pojazdu. Wykonane są ze specjalnego materiału wytrzymałego drzwi, otwierają się wygodnie, a sami są dość szerokie. Zapewniają one najwyższą pewność, że nawet całkowite obciążenie będzie dostać się do furgonetki. Wysokość platformy nie jest zbyt imponująca, więc konieczne jest, aby zwrócić uwagę na ten aspekt. Jest to konieczne, aby dokładne pomiary ich ładunków, aby uniknąć wpadnięcia w niezręcznej sytuacji.