261 Shares 1450 views

Pryszcze na dupie

My, kobiety, nastrój może zepsuć wszystko, ale w pierwszej kolejności, być może, są wady własnego ciała. Dla kogoś, kto „Armageddon” może wystąpić, gdy wykryje nadmiar centymetrów w pasie, dla kogoś – wraz z pojawieniem się zmarszczek na twarzy, a dla kogoś – zdradliwa pryszcz pojawił się w najbardziej nieodpowiednim momencie.


Z drugiej strony, jeśli nie jest to odpowiedni czas na pojawienie się trądziku, zmarszczki lub nadmiar centymetrów? Nie, oczywiście, że wszechświat czeka na nas fakt, że zgodnie z księciem Myszkin (i nie tylko ją) zbawi świat, a my rozpaczliwie starając się nadążyć za nią, pani Beauty.

Dyskusja na temat wewnętrznego piękna każdego z nas cierpi na kompleks niższości, staje się pewnego rodzaju ochronę, ale w rzeczywistości wszystkie z naszej natury pragnie być piękny wygląd, aby cieszyć się w lustrze i łapać podziwu spojrzenia.

Ale czy jest to możliwe, jeśli wszystkie myśli krążą wokół straszny sekret: masz pryszcze … papieża. Tak, zazdrość i podziwiać nie ma nic, chyba że odwaga i niechęć do rezygnacji. Spróbujmy rozwiązać ten problem, tym bardziej, że dotyka miliony kobiet.

Tak, pryszcze na dupie, dlaczego się pojawiają.

Pośladki są w ciągłym kontakcie z bodźców zewnętrznych, skóra piąty punkt schnie szybko traci tlenu, a często jest w kontakcie z materiałem o niskiej jakości, co powoduje podrażnienie.

Najczęstszym powodem, że pryszcze na dupie – to sucha skóra. Brak wilgoci i tlenu prowadzi do tego, że pory są zatkane. W wyniku kontaktu skóry z różnych materiałów, w tym infekcji przenika zatkane pory – stan zapalny i trądzik.

Inną przyczyna trądziku – reakcja alergiczna na detergenty. W takich przypadkach wystarczy zmienić proszek do prania i prasować pościel za każdym razem po praniu.

Trądzik może występować na papieża z powodu kontaktu skóry z materiałów syntetycznych, w których nie oddychać. W takim przypadku dobrze jest zmienić ubrania, pozostawiając ulubione majtki kabaretki na specjalne okazje.

Alergia może powodować sukna, a raczej mikroorganizmy zamieszkujące go.

Innym powodem pojawienia się trądziku na pośladkach – problemy żołądkowe. Jeśli jelita pracować, powiedzmy, chromi i zaparcia dla ciebie – częstym zjawiskiem, nie jest zaskakujące problem. Ciało nie działa na pełnych obrotach, a skóra nabiera część swojej pracy, starając się uwolnić organizm z produktów rozpadu, prowokuje pojawienie się trądziku.

Oprócz wyżej wymienionych powodów, trądzik papież u kobiet może być wynikiem przechłodzenia (np dziewczyna spacery w ciężkie zimy mróz cienkiego nylonu rajstopy) lub brakiem witaminy D.

W niektórych przypadkach, trądzik na pośladkach wystąpić jako reakcja na doustne środki antykoncepcyjne, które są oparte na hormony.

Trądzik na kapłana: jak radzić sobie z nimi.

Na skórze pośladków prawie nie ma gruczołów łojowych, tym samym, że nie jest przeznaczyć niewielką część tłuszczu. Wniosek jest taki, że standardowe metody pozbycia się trądziku w tym przypadku nie pasują.

· Jeśli jod nie powodując reakcję alergiczną, można go używać. Smaruje jodu pryszcze na dupie dwa razy dziennie. Procedura odbywa się natomiast zamiast pryszcz pojawia punkcik.

· Można nagrać pryszcze salicylowy maści (można użyć salicylowy alkoholu, ale wynik będzie musiał czekać dłużej).

· Bardzo dobry środek na trądzik przez papieża – baziron. jest szybko wchłaniany i wysusza pryszcze i zabija bakterie. W przeciwieństwie do innych narzędzi nie wbity na całej skórze, nie prowokować jej suszenie.

· I oczywiście wyeliminować przyczyny pryszcze na dupie. Mówimy o zmianę bielizny syntetycznej dla bawełny i lnu, dla nawilża skórę, normalizują żołądka, przyjmowanie witamin i, oczywiście, przestrzegania zasad higieny osobistej.